K

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145671
    Valodja
    Participant

    Uzliku Beryl’u uz sava Kubuntu 7.04. Viss strâdâ uz Nvidia draiveriem.Nekas neraustâs – ~60FPS. Lûk, tikai tas bigi kairina aci, kad ielâdçjas Beryl’s – pçc KDE ielades tiek nomainîtas logu dekorâcijas, ekrâns uz 2 sekundçm “iesalst” u.t.t.

    Vârdu sakot defaultais ~/.kde/Autostart/startberyl.sh

    #!/bin/bash

    /usr/bin/beryl-manager

    emerald –replace #ðo ieliku, jo reizçm nenomaina Kwin pret Beryl

    Bija ðtuks palaist Beryl’u pirms paða KDE – biku izmainîju /usr/share/xsessions/kde.desktop

    [Desktop Entry]

    Encoding=UTF-8

    Type=XSession

    Exec=/usr/bin/startberyl.sh

    TryExec=/usr/bin/startkde

    Name=KDE

    Name[hi]=कडीई

    Name[mn]=КДЭ

    Name[ta]=Kஏறறக காவலன

    Name[xh]=iKDE

    Name[xx]=xxKDExx

    kur /usr/bn/startberyl.sh bija

    #!/bin/bash

    /usr/bin/beryl-manager

    /usr/bin/startkde

    Efekts bija tâds, kad lâdçjot Ksplash uz sekundi “iesala”, biku nogïukoja krâsas, tad ielâdçjâs KDE, bet jau ar Beryl’a logu dekorâcijâm un efektiem.

    Pçc log-out, log-in, Beryl’s nelaidâs – paskatîjos procesos – tur 2 beryl-manager’i. Sanâk, logojoties ârâ, Beryl’s nekaujas nost, un logojoties iekðâ nenomaina Kwin, jo beryl-manager jau darbojas… Nokauju beryl-manager, parlogojos – atkal viss iet.

    Vot bûtu normâli, ka Beryl’s nomainîtu Kwin, kad vel darbojas Ksplash – t.i. lâdçjas KDE. Vai ir kâdas idejas?

    #166299
    usins
    Participant

    nu nezinu nezinu. es pagaidâm samierinos arr to kâ nâk pa deulto, ka pçc gnome rubâs iekðâ. Man pagaidâm tâs diva freeze sekundes netraucç- galvenais, lai pats beryl un sistçma pârâk negïuko.

    #167099
    usins
    Participant

    nu nezinu nezinu. es pagaidâm samierinos arr to kâ nâk pa deulto, ka pçc gnome rubâs iekðâ. Man pagaidâm tâs diva freeze sekundes netraucç- galvenais, lai pats beryl un sistçma pârâk negïuko.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā