Kā es šito dabūju gatavu? :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Kā es šito dabūju gatavu? :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148807
    daGrevis
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/zoiw5nr31no2f3m2vu9b.jpg[/img]

    Mīnusos jau iet… Sanāk es serverim devu atpakaļ? 😀

    #199641
    Jaunzems
    Participant

    Man bija tā – es vilku torrentu, un man rādīja – 42 gadi palikuši 🙂

    Bet tas tev izdevās labi 🙂

    #199642
    ehex
    Participant

    Ir bijuši prikoli, kad DC++ novelk 1,3GB failu mazāk kā desmit minūtēs uz maniem 2Mbit/s, tikai protams pēc tam tas fails izrādījās bojāts. 😀

    #199643
    daGrevis
    Participant

    Š…ā, man arī tā ir, pat vēl labāk… Tagad man ir tele2 internets (balts štrunts datorā), gribēju novilkt filmu (700MiB), atveru uTorrentā, ieej draugiem.lv, pēc 3 minūtēm jau novilkts, lai gan man interneta ātrums 100KiB/s maksimālais… 😀 Un kad biju dzīvoklī pie sava Lattelecom interneta, kad vajadzēja vienai filmai (4GiB) pēdējos 10% novilkt, atvēru uTorrent’u, un ko redzu? 20 000KiB/s, lai gan parasti bija 200KiB/s… Gandrīz nokritu… 😀 …un beigās viss iet – faili nav bojāti, bet tā tas ir reti… Laikam atslēdzās ierobežotājs uz kādu laiciņu, tapēc… 😀

    #199644
    Jaunzems
    Participant

    uz telīša nav gudri vilkt 🙂

    #199645
    daGrevis
    Participant

    Ko tu neteiksi? 😀 Vienkārši bija tāda vajadzība… 🙂

    #199646
    Mr.Death
    Participant

    ehex wrote:

    Ir bijuši prikoli, kad DC++ novelk 1,3GB failu mazāk kā desmit minūtēs uz maniem 2Mbit/s, tikai protams pēc tam tas fails izrādījās bojāts. 😀

    Tu esi uzķēries uz viltus šāres.

    #199647
    samurajs
    Participant

    Ne vienmēr tā ir viltus šāre. Š ad un tad arī manam provaiderim nojūdzas ātruma ierobežotājs, un tad ātrumu ierobežo tikai tīkla karte. Filmu tad var novilkt sekundēs.

    #199648
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    Ne vienmēr tā ir viltus šāre. Š ad un tad arī manam provaiderim nojūdzas ātruma ierobežotājs, un tad ātrumu ierobežo tikai tīkla karte. Filmu tad var novilkt sekundēs.

    Kaut tā būtu biežāk, jel! 😀

    #199649
    Mr.Death
    Participant

    samurajs wrote:

    Ne vienmēr tā ir viltus šāre. Š ad un tad arī manam provaiderim nojūdzas ātruma ierobežotājs, un tad ātrumu ierobežo tikai tīkla karte. Filmu tad var novilkt sekundēs.

    es to domāju, par “bojātajiem failiem” nevis vispārīgi, tāpēc jau arī citēju viņa rakstīto :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā