Kā novērtēt custom PC

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā novērtēt custom PC

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161590
    russo
    Participant

    Sveiki,

    Ja es izdomātu notirgot vienu savu PC (konfig. parakstā) vienā gabalā, kā ieteiktu viņu novērtēt?

    Reāli skatīties visu komponenšu cenas?

    Lūdzu nevajag tekstus, par to, ka nereāli un labāk tirgot pa daļām utt. To es visu tāpat saprotu.

    AC,

    Russo

    #321877
    iKey
    Participant

    Ja nemaldos bija pieejamas tās saucamās Benchmark programas, dažās spēlēs tāda pati fīča arī ir pieejama

    Gadus kādus 4-5 par apgraedu vari nedomāt

    #321878
    russo
    Participant

    Precizēšu jautājumu.

    Kā novērtēt naudas izteiksmē.

    Ko man dos Benchmark, ja es uzzināšu ka man ir 5-6k punktu?

    #321879
    Stat1CX
    Participant

    Paskaties cik līdzvērtīgs, jauns maksā veikalā, un tad ja garantijas laiks ir beidzies, tad -50%. Ja garantija vēl ir tad kādus 20-30% var ņemt nost, atkarībā no tā cik garantijas laiks vēl ir palicis. Protams vēl jau ir faktori kas ietekmē cenu, kā tas pc ir lietots, vai nav nodrāzts, cepināts utt.

    #321880
    Foxsk8
    Participant

    Cik maksā līdzvērtīgs, un noņem nost 30 %, iegūsi aptuveno vērtību. Protams, ir jāskatās, kādā stāvoklī tas viss ir. Vienglāk ir pārdot visu datora komplektu uzreiz, tas ir klava, pele, monitors, etc. tos parasti pērk cilvēki, kuri no datoriem neko īsti nesaprot, skolniekam.

    Es savā laikā visas vecās ķidas notirgoju datora bodē, uzreiz saņēmu naudu, piemetu klāt trukstošo un iegādājos jaunu, strādāja vienmēr, tālāk datorbodes boss tam uzlika cenu lielāku, un nolika plauktā tirgoties, man labi, viņam ar.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā