Katru dienu noteiktā laikā pazūd interneta savienojums

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Katru dienu noteiktā laikā pazūd interneta savienojums

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158173
    krampis
    Participant

    Nopirku jaunu rūteri TP-Link TL-WR842ND, uzstādīju tāpat kā iepriekšējo (Lattelecom ”dāvināto” TL-WR740N), bet tagad jau kuro dienu sastopos ar problēmu, ka vienā jaukā brīdi vienkārši pazūd savienojums.

    Internets pazūd +/- noteiktā laikā katru dienu. Neatrodu to pie Wireless Network Connection, kā arī neizdodas pieslēgties pie rūtera ievadot pārlūkā ip. Palīdz vienīgi ”hard restarts” izraujot rūteri no elektrības kontakta. Iespraužot atpakaļ, pēc mirkļa jau atkal pieejams i-nets – un tā katru dienu…

    Kur varētu būt problēma, neskaitot manus līkos pirkstus? Kādiem settingiem pievērst uzmanību?

    #296931
    ruukjis
    Participant

    Vai rūteri izdodas sapingot?

    Ko rāda lampiņas uz rūtera, kad tas notiek un ko pirms tam?

    Problēma, visticamāk, ir pašā dzelzī/softā, vari mēģināt pāršūt Firmwāri, ja tas nelīdz, stiep pa garantiju.

    #296932
    RicoPico
    Participant

    Are you sure, ka signāls apraujas tieši rūterī? Ko saka pārējās wi-fi ierīces? Kaimiņš pa sienu nedauza, ka Tu šim netu norubīji īpaši svarīgā brīdī?

    #296933
    krampis
    Participant

    Uzliku jaunāko firmware, ceru, ka rīt šī problēma vairs neatkārtosies. Par lampiņām, tad rīt, ja atkārtosies varēšu salīdzināt. Kad pazūd interneta savienojums portatīvajam arī telefonā tas pazūd, jo ieslēdzas 3G, un arī no otra portatīvā neredz savienojumu. Kaimiņš pa sienu nedauza, no apakšas bļaujam arī nevienu nedzird, iestot rūteri biju uzlicis jaunu paroli, izvēlējos WPA2

    #296934
    Peteris Skabarga
    Participant

    Nu, īsti pēc rūtera neizklausas, ka viņš tā ņemtu un noteiktā diennakts stundā gribētu tev ieriebt, man vienu brīdi arī bija šis “jaukais” ltc dāvātais rūteris, kurš reizes divas dienā uzkārās, risinājums – izmet ārā to mēslu un nopērc normālu rūteri 🙂

    #296935
    krampis
    Participant

    Man atkal ir otrādi – LTC dāvinātais rūteris strādā bez jebkādām problēmām, jaunais un dārgāks modelis, ko nopirku speciāli, lai būtu USB ieeja, katru dienu bojā nervu šūnu.

    #296936
    krampis
    Participant

    Tikko nopriecājos, ka šodien i-nets nav zudis, atkal tikko paliku bez savienojuma. Kad pazuda savienojums piemirsu uztaisīt ping, bet paskatījos pirms raut ārā no kontakta ko rāda rūtera diodes.

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=eu7427owjl4xm7vnzgb1.jpg”> src=”https://www.bildites.lv/images/eu7427owjl4xm7vnzgb1_thumb.jpg” border=”0″ alt=”eu7427owjl4xm7vnzgb1.jpg”>

    LED indikātors pie zobrata ikonas visu laiku bija iededzies. Nemirgoja kā tas ir šobrīd, kad ir pieejams interneta savienojums. Pārējās diodes WAN, LAN un WiFi pārmaiņus mirgoja, kā tas ir parasti.

    #296937
    Andron MacBeton
    Participant

    Mēģināšu izdomāt kautko līdzīgu tavai diagnozei, salīdzināt:

    “Meistar, nu man tā mašīna brīžiem taka neiet, ta akal iet, bet ta ka neiet, ta man šķiet ka pelnu traukam ietilpība zūd, un radio skan nedaudz spalgāk kā parasti.”

    Vienīgais risinājums teu i samaxāt kādam kas saprot ko dara! Vai arī turpini klaunoties….

    #296938
    samurajs
    Participant

    Te būs drīzāk nevis “noteiktā laikā atslēdzas”, bet gan “pēc zināma laika uzkaras”. Es no visām problēmām tiku vaļā tikai tad, kad uzmetu virsū OpenWRT (man Ubiquiti Airrouter). Oriģinālās firmwares updeiti bija priekš kaķiem.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā