LaMPA pret p2p piraatismu – kursh vinnees?

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra LaMPA pret p2p piraatismu – kursh vinnees?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145790
    nitro
    Participant

    Nu tad parunaasim par to arii sheit.(: Tiem kas tomeer nezin – ir atsaakta ciinja ar p2p lai ierobezhotu piraatismu. Siikaak pashaa avotaa

    https://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=b7879326-d682-43a7-9f34-b4e6741db42b

    P.S.Papildus infai varat iepaziities ari ar to ko saka citos lielajos IT forumos par sho lietu:

    Datuve`e

    Hack.nite`e

    Boot`aa

    Eoz`aa

    #168282
    Foxsk8
    Participant

    Tiko lasīju iekš digg.lv

    Š eit adrese

    https://notesjokes.blogspot.com/2007/05/policijas-uzsk-reidus-pret-latviajs-p2p.html

    Visvairāk man interesē, kā viņi mani varētu noķert 😀 😀 😀 Pēc Nika un IP? Diezvai. Arī ne pēc E-pasta adresēm. 35 000 cilvēku vienā trakerī, trakeri simtiem. Drīzāk jau pašus mentus pēc tam varētu iesūdzēt tiesā par to, ka vienam uzliek sodu, otram nē.Nebūtu godīgi, un ja liek sodu, tad lai visiem uzreiz, bez izņemuma. Tas ir neiespējami. Nu ko tad taisīsim slēgtos saitus. Kur tikai savējie tiek iekšā. Kaut ārī kada sveša acs tiktu iekšā, lapa izskatītos pēc piem kāda foruma vai tā, bet apakšā sēdētu trakeris. FTP serveri arī var lietot. Tikai zināmi cilvēki.

    #168283
    drono
    Participant

    Un kā viņi taisās aizslēgt tos miljonus privātos trakerus, kurus lietotāji paši uztur uz saviem kompjiem. Un galu galā trakeris tomēr ir privāta sistēma ar lietotāja vārdu un paroli.

    #168284
    usins
    Participant

    Nu ja izdomās kaut kādus likumus tad varbūt, bet viņi newar vnk atrubīt cilvēkam netu- tās ir mūsu tiesīas tikt online- brīvībaā. Manuprāt šis tik tā- iebiedēt, lai netaisa jaunus trakerus. Bet jāpagaida, ko tad izdomās.

    P.S.- un vēl- i-netam nevar lietot starptautiskus likumus- katrai valstij savs!!! tātad man pie d*** ko dara ASV, Vacijā utt.Latvijā vēl IT likumdošana nav tik tālu tikusi.

    #168285
    Tvinky
    Participant

    Privātie trakeri? Domā viņi nemaksā par pakalpojumu – internets? Aizsūtīs brīdinājuma vēstuli. Ja nebūs nekādas atbildes caur provaideri uzzinās tavu vārdu uzvārdu 🙂 Nu un tad arī paņems aiz olām. Jā pēc IP vienkārši var pakārt aiz olām 🙂

    #168286
    samurajs
    Participant

    Manuprāt – LAMPAI bija jāparāda, ka viņa vismaz kaut ko dara. Aizklapēs pāris trakerus un lielīsies pa visu valsti: re cik man liels krāns, es visus pirātus izskaudu 😀

    Nu labi, pieņemsim, ka lielie mediju magnāti dos naudu LAMPAI (jo šitā cīņa izmaksās ne jau maz!) un tā nu pievērs DC hubus un trekerus.

    Bet ko jūs, kungi, padarīsiet bezserveru KAD tīklam, kur vispār nav starpnieku?

    Nu, iespējams, ka tiem, kuri mīl lejuplādēt latviešu mūziķu darbus, būs sīkas neērtības, bet viss pārējais dabūjams vēl 10 veidos. Nez kālab Vācijas lielākais Emule serveris DonkeyServer No.1 joprojām pastāv… tajā ir 899.090 lietotāji ar kopīgo šāri 122 milj. failu. Izskatās, ka mazā Latvija kārtējo reizi grib ielīst lielajai Eiropai dirsā! [img]https://www.gfx-dream.lv/up/images/283647.gif[/img]

    #168287
    Loading
    Participant

    LTC savus klientus aizstāvot!

    fox tu draudzējies ar savu galvu? Visiem provaideriem ir noteikums saglabāt visu IP realo adresi!

    #168288
    usins
    Participant

    Nu itkā Bithack aizvēra…. bet reāli??

    #168289
    Foxsk8
    Participant

    Loading wrote:

    LTC savus klientus aizstāvot!

    fox tu draudzējies ar savu galvu? Visiem provaideriem ir noteikums saglabāt visu IP realo adresi!

    Nu lai noskaidro, manu IP, adreses kurās esmu līdis. Mentiem būtu daudz vienkāršāk visu izdarīt. Aiziet ciemos pie provaidera, datubāzē sameklēt piem danger.lv IP adresi, un pastīties visas tās IP adreses, kuras ir izmantojušas danger.lv. Ietu ātrāk tā lieta. Savāktu sarakstu ar adresēm un puse Latvijas paliktu par nabagiem, noziedziniekiem, valsts kaitniekiem. Tas ir smieklīgi. Nu ko sākam masveida invāziju uz krievu trakeriem.

    #168290
    samurajs
    Participant

    Mentu iejaukšanās likumā nav paredzēta. Tikai civiltiesiskie tiesu darbi. Ja nu LaMPA pati samaksā kādam mentam par neoficiālu iejaukšanos… Kaut arī tam nav nozīmes, “golovorezu” visādu mūsdienās netrūkst. Var izdemolēt trakeri, piemēram. Nelegāli, bez sankcijas iegūtie pierādījumi (piem. trakera lietotāju IP) tiesā gan nebūs derīgi.

    #168291
    usins
    Participant

    nu šitiem nekas reāli newar izdoties. Viņi vnk newar aizliegt dalīties ar man ar savu mūzikas kolekciju. Tad lai labāk sāk ar Rīgas centrāltirgu un Latgalīti :money: tur viss nelegālais atrodas…

    #168292
    visurmaldis
    Participant

    Skumji.

    Mans tēvs pirms vairākiem gadiem teica tā: “dēls, klausies pirātisku mūziku un spēlē zagtas datorspēles, tikai rēķinies ar to, ka nekad nebūsi nekas vairāk kā sīks zaglēns”.

    Jāsaka, ka man tiešām bija grūti atteikties no visiem sazagtajiem labumiem.

    Kas attiecas uz varas orgānu centieniem ierobežot pirātismu, manuprāt, reālu panākumu nebūs. Pilna pasaule ar sīkiem zaglēniem.

    #168293
    Foxsk8
    Participant

    Ja šodien labi sanāks, tiks piereģistrēts domēns slapma, tikai kāds es vēl nezinu. Hosts būs ārzemju, un varēs mest un vilkt 😀

    #168294
    Mad182
    Participant

    Da viens liels bullshits. Ja sāks tiešām aktīvi pievērsties trakeriem un hubiem, tauta pāries uz ārzemju serveriem, vai tīkliem bez centralizētiem serveriem.

    IMHO vienīgais veids, kā tiešām samazināt pirātismu ir dzīves līmeņa celšanās Latvijā un cenu samazināšana. Pāris trakeru aizklapēšana pilnīgi neko nemainīs.

    #168295
    Foxsk8
    Participant

    Hmz, tad jau skype arī ir nelegāls. Tas jau tas pats kas DC++. Vienīgi iekš dc nevar pazvanīt kādam, bet čatot taču itkā laikam varēja, neesmu sen lietojis 😀

    #168296
    Tvinky
    Participant

    DC++, Skype un citi paliek par nelegāliem kad tiek darītas nelegālas lietas principā. Kāpēc tad atslēdz DC++ portus, varbūt cilvēks gribēja “SAVU” video iedot draugam vai citiem cilvēkiem parādīt. Varbūt cilvēks gribēja “SAVU” mūziku sataisīto iedot citiem vai draugiem. Tagad viņus apgriež, jo redziet porti ir slēgti. Tipa pateiks vel lietojat Skype -> imho reklāma sanāk? Varbūt cilvēkam ērtāk bija ar DC++. Lai domā labāk kā ķert savādāk, bet tas jau tā ir nereāli. Imho pretrunās nonāk un vēl velns zina kādās “kaķiņās”. Mans viedoklis 😉 Bet es protams varu kaut vai pa http/ftp iedot cilvēkam “SAVU” mūziku vai video.

    #168297
    usins
    Participant

    wienmeer buus piraatisms, ja kaadam to vajadzees. Pashaa sliktaakajaa gadiijumaa visu suutiis pa slepeniem tuneljiem… vienmeer buus kaads, kas ies taisiit cam rip uz ķinīšiem un tad pa lētuci cd pārdos un tad kāds tos liks šārēties.. da es pats savā tīklā pārkāpju likumu.. koju tīklā esmu iegružijis over 200 GB labas mūzikas un filmu… pāris diskogrāfijas, seriālus un tad vēl šo to :D:D un nezin vai kāds man kkad kko teiks…

    Pirātisms būs tik ilgi, kamēr pastāvēs brīvais nets, bez blo”etajiem portiem… karoče- kamēr demokrātija- tikmēr būs pirātisms.. tā vnk cilvēka daba 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā