latviešu geima foršais treileris

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide latviešu geima foršais treileris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156159
    opijs
    Participant
    #283444
    Chr1s
    Participant

    Kas tas par idiotismu?

    #283445
    Garinsh
    Participant

    Spēle izveidota pat ļoti kvalitatīva, ir sanācis nedaudz uzspēlēt. Tā kā veiksmi letiņu izstrādātājiem, jo prasmes ir.

    #283446
    APOC
    Participant

    Spēle, kurai vizuālais un audio izpildījums ir nepiedodami līdzīgs Angry Bird.

    #283447
    Garinsh
    Participant

    Tā viņiem pirmā spēle, neko tādu iepriekš nebija darījuši, tāpēc iespaidošanos no Angry Birds var saprast.

    #283448
    1,5 intelekta
    Participant

    A man gan patīk! Interesants piegājiens treilerim. Un pati spēle arī tīri interesanta, esmu paspēlējis uz iPada. Paskatoties iTunēs varu secināt, ka lielākā daļa spēļu ir līdzīgas Angry Birds. visi grib tādus pašus panākumus..

    #283449
    shady
    Participant
    #283450
    elvisburdajs
    Participant

    Lai arī vizuāli izskatās stipri līdzīgi Niknajiem Putniem, liekas ka šis būs daudz pārdomātāks un interesantāks.. 😉

    Varbūt kāds zin vai tiek plānota versija priekš Android?

    #283451
    Garinsh
    Participant

    Andrītim izstrādātāji negatavojas veidot. Pirmais mērķis – atpelnīt ieguldījumus.

    Atļaušot citēt izstrādātāju komentāru no gamevision.lv

    “Paldies visiem par atbalstu! Par Android iekārtu atbalstu daudzi izsakās. Diemžēl pagaidām neko nesolam. Tas mums pēc būtības prasītu jaunas platformas apgūšanu un būtu diezgan laikietilpīgi. Cik dzirdēts dēļ dažādiem Android iekārtu izmēriem un tehiskajām iespējam tas izstrādātājiem ir galvasāpes. Lai suportētu visas Apple iekārtas no iPhone3G-4S līdz iPad1-2 nācās jau krietni palauzīt galvu programmētājam. Jānis (Oxygene)”

    Pie tam iPhone lietotāji vidēji pērk krietni vairāk aplikāciju, nekā Android īpašnieki.

    #283452
    akms47
    Participant

    Nu tāds jauks un krāsains Super Mario mūsdienu klons. Gameplay ar Angry birds nekā kopīga, vizuāli … varbūt.

    #283453
    Foxsk8
    Participant

    Uzskatu, ka tā reāli ir liela izstrādātāju kļūda jau pašā sākumā, ka visa pamatsistēma netika būvēta pēc loģikas pamatiem un skatu uz nākotni, paskatamies kaut vai attiecību piemēram Latvijā, cik ir iphonistu un cik robotu? Un ja to vēl papētam globālā līmenī?

    Uzskatu ka tā ir viena no izstrādātāju kļūdām.

    Kur reāli ir pieejama piem demo versija, kas iekārdinātu spēlēt un spēlēt, pirkt un pirkt, piem uzlikt 2-3 leveļus for free.

    Anyway lai jau veicās, bet nu nākošām aplikācijām gan ieteiktu padomāt “OUT OF BOX”

    #283454
    1,5 intelekta
    Participant

    Ja būtu acīgāks, tad pamanītu, ka REÄ€LI “demo” (Lite) versija ir pieejama turpat, kur parastā – https://itunes.apple.com/us/app/hungry-rabbit-lite/id478154021?mt=8

    #283455
    msh
    Participant

    Kas ir geims? Un kāds sakars videoklipam ar lielu piekabi?

    #283456
    Garinsh
    Participant

    Ja paskatamies uz Latviju, tad, protams, Androīdi ir krietni vairāk, BET reti kurš vispār pērk aplikācijas, tā kā tikai Latvijas tirgum ko veidot nav gudri, tāpat kā vadīties pēc Latvijas situācijas vispār.

    #283457
    Foxsk8
    Participant

    Ir reāli kādi dati, statistikas oficiālās, cik un kas ko pērk droīdu mārketā? Domāju, ka šis ir kārtējā tipiskā domāšana un izsīsta no pirksta.

    Pats pēdējā laikā esmu iegādājies dažas aplikācijas, kā arī spēles, visas lielās 3D spēles, ko var paņemt iekš gamelota, kā arī nesen vēl paņemu GTA III uz mobile.

    Tas ka cilvēki ņem bezmaksas appus, nenozīmē, ka viņi nepērk arī maksas produktus.

    Te jau sākas tas apple fānātisms un kūltūra, aplisti zin, jeb ir iedresēti, ka viss labais un foršais ir jāpērk par naudu, līdz ar to arī ir tāda domāšana, turpretī, droīdiem tiek dota lielāka brīvība.

    #283458
    1,5 intelekta
    Participant

    Nedomāju, ka spēle vispār ir Latvijas tirgum..pameklējot googlē, izmet spēles review, piemēram, itāļu valodā https://www.applemobile.it/hungry-rabbit-acchiappa-la-carota/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+applemobile%2FyeaW+%28AppleMobile%29 …. jo cik tad Latvijā vispār % ir iPhone..

    #283459
    Foxsk8
    Participant

    Nejiet runa par latviju, es kā droidu users esmu škrobīgs, ka nav droīdu supports un tā ir lielākā aplikācijas, spēles kļūda. Plus kā tas viss ir būvēts arī man īsti nav pieņemams, ka lai uztaisītu uz droīdu, jāpārtaisa viss, par to vajadzēja padomāt, kad to spēli sāka veidot. Bet nu kā jau teicu, īsti mani šobrīd tas neuztrauc, kapāju putnus un citas spēles.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā