Latvijas Datorspecu Parodijas. Licenzes…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Latvijas Datorspecu Parodijas. Licenzes…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163100
    Andron MacBeton
    Participant

    Aiz gara laika atradu šito daunisma tēmu.

    Vissmieklīgākais tajā visā ir šis klauns un viņa pamatojums 😀

    P.S. Velviens “admins” kurš neko neprot, neko negrib, bet strādā par adminu firmā ar 60 kompjiem. Emeizing blyad.

    #331568
    ruukjis
    Participant

    1. azarbaidzz ir dirsējs – MS neslēdzas pie svešiem kompjiem, ja vien tu viņiem par to nemaksā. Tobiš jebkas, ko nevar atrisināt sarunā, maksā naudu. Vēl vairāk, MS NEKAD tev nedos jaunu atslēgu, viņi var (ja ļoti grib) white-listot kaut kādu atslēgu, bet jaunu toč nedos.

    2. Google skills: non-existent

    #331569
    Andron MacBeton
    Participant

    Pašsaprotamu lietu atreferēšanas diena? 😀

    Zāle ir zaļa, man logā tūlīt spīdēs saule, telefona akumulators ir jālādē un tuvējā veikalā ir viskijs pa 10€.

    #331570
    theluckymike
    Participant

    Latvijas “it” portālu paradums – naher ssl, lieka bremze..

    #331571
    Andron MacBeton
    Participant

    offtopic.

    Varbūt ne ātruma dēļ bet sertifikātu jebļas dēļ neliek. Un nafig vajag? Kaukādas naudas/paroles iesaistītas? Nevajag visur paranoiski bāzt https un mēģināt izlikties svarīgam.

    #331572
    theluckymike
    Participant

    tavs topiks pats par sevi ir offtopic. Apnika apsmiet cilvēkus šeit, tagad jāmeklē visur apkārt?

    Un atbildei: nauda nē, paroles jā. Uzlikt sertifikātu nav jebļa. Maksās tas 40$ gadā vienai kastei ja negribi ar self signed skaidroties. Https nav izlikšanās būt svarīgam, bet minimāla prasība 21gs IT pasaulē.

    p.s. beton un sweec, jūs vēl sēžat @ irc or smth?

    #331573
    ruukjis
    Participant

    Visur citur betons ir izbanots un viņa klonus (kāds pārsteigums) ļoti fiksi identificē un arī izmet. Man liekas notepads ir vienīgā vieta, kur ar viņu auklējas.

    Kas attiecas par sertifikātiem: tos var arī bez maksas dabūt, piemēram, no LetsEncrypt.

    #331574
    MeistarsUnVergs
    Participant

    SSL sertifikātus kā jau viens pasteidzās var dabūt bez maksas.

    Nē, nelieto HTTPS dēļ tā lai izskatītos svarīgi. Lieto dēļ elementāras drošības. Jo es labprāt pasnifotu trafiku kaut kur pa vidu starp betona midzeni un notepad.lv lai pārķērtu viņa paroli plaintekstā un izdzēstu viņam kontu katru reizi, kad pēc 10eur lētā viskija izdzeršanas viņš nāk šeit izkārnīties.

    #331575
    E-500
    Participant

    Man pārlūks rāda sarkanu lapu un bļauj, ka eoz.lv tiek uzskatīta par bīstamu krāpnieku lapu.

    #331576
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Atslēdz phising protection. Tas mēsls vismaz Firefox izmanto Googles servisu, un kačājot blacklisti tiek uzstaadiits cookie, kas veelaak tiek izmantots lietotaaja izsekoshanai visur, kur kaadai lapai ir kaads no Google sevisiem (analytics, custom search, G+, utt.)

    #331577
    theluckymike
    Participant

    atslēdzot phising un neredzot brīdinājumus neuzlabo drošību un nemaina eoz.lv (un citu) sūdainību.

    #331578
    Andron MacBeton
    Participant

    EOZā tēma dzēsta, bet lai vēsture neaizmirst https://files.fm/u/cgrcwdwz

    #331579
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es spēju daudz ātrāk un precīzāk saprast kas ir scams un kas nav. Mans privātums ir svarīgāks par kat kādu aizsardzību, kuru vietā labāk lietot paša smadzenes.

    #331580
    bigdormouse
    Participant

    “MS neslēdzas pie svešiem kompjiem, ja vien tu viņiem par to nemaksā”

    nu, nu ….. ja desmitniekā jau ir iebūvēta ms pieslēguma fīča da jebkad, it kā lai kaut ko sev patestētu, tad kāpēc gan lai nepieslēgtos

    #331581
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu no Paj0lciema?

    #331582
    ruukjis
    Participant

    Es tev pateiktu: “Izmazgā man kabinetu, lūk slota, lūk lupata, lūk spainis ar ūdeni!” Vai tu to darītu?

    #331583
    bigdormouse
    Participant

    “One of the newest changes allows Microsoft to “conduct experiments” with the settings on your PC.”

    https://www.makeuseof.com/tag/disable-microsofts-settings-experiments-windows-10/

    #331584
    ruukjis
    Participant

    Un? Ko tu ar to gribēji pateikt? Ka neproti lasīt manus komentārus vai, ka neproti lasīt pats sevis salinkotos rakstus? Vai ka neproti vispār lasīt?

    #331585
    cesedy
    Participant

    Tā diena ir pienākusi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā