Linux, kam ir labs ATI support?

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Linux, kam ir labs ATI support?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155131
    APOC
    Participant

    Sveiki,

    Mandriva mani kārtējo reizi uzmet un sagādā galvassāpes. Š oriez pat Mandriva 2011 install daļu vairs nevar normāli iziet neklabinot setup konsolē kaudzi brīnumu. Piegriezās, esmu gatavs pāriet uz citām distrām.

    Vai varat ieteikt kādu Linux distributīvu, kura domā arī par ATI lietotājiem nevis tikai par Nvidia galu?

    Varbūt kādam ir pieredze…

    Paldies

    #276880
    shady
    Participant

    Problēma jau ir ar linux kerneli. Ja nav integrēts atbalsts tavam dzelzim, tad nav. Vari paeksperimentēt un pamēģināt populārās distras (ubuntu, mint, debian, opensuse, fedora, utt), mazums kas sačainīts iekšā uz default instalāciju. pašam ir bijis tā, ka viena iet, otra ne. Pagūglē savas v-kartes modeli – kādas problēmas uz linux distributīviem.

    #276881
    msh
    Participant

    Tāpēc arī pērkot dzelžus ir jādomā līdzi, ko uz viņiem darbināsi. Es gan esmu sapratis ka man ar winxp pietiek, bet tomēr dzelžus pērkot skatos lai nebūtu baigais sekss ar linux atbalstu, galu galā beigās winxp var palikt nelietojams un neies tak to draņķa sivēnu likt virsū 😀

    #276882
    linx
    Participant

    Sāpīga problēma arī man – lētā gala ATI videokarte un daudz problēmu iekš Linux – nav vairs svarīgi, SuSe, Ubunts vai kāds cits dabas brīnums, vienalga problēmas. Ubuntu/Mint piedāvātie oficiālie draiveri ir nekam nederīgi mēsli, tos uzliekot man lago vēl vairāk nekā bez tiem, bet bez tiem neko prātīgu paspēlēt/paskatīt nevar 🙁

    #276883
    Anonīms
    Neaktīvs

    Manam ATI lētucim – vecūksnim noderēja Austrumi . Tas karti smuki atpazina un uzņēma savā saimē.

    #276884
    WerNeo
    Participant

    No nepareizās puses tiek pieiets lietai. 🙂 Jāpērk karte, kam labs supports priekš Linux, nevis jāmeklē linux priekš kartes. 🙂 Linux vidē Windowsīgu domāšanu jāatslēdz. 🙂

    #276885
    APOC
    Participant

    Nuuuu…daļēji varētu piekrist, bet iepriekšējās “Spring” versijas gāja uz manas ATI bez problēmām. Tad bija citas problēmas :)))

    Izskatās, ka būs jāpakustina Fedora. Live versija griezās labi.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā