Linux mint lietotājs bez paroles un citi mint sīkumi.

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Linux mint lietotājs bez paroles un citi mint sīkumi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #159660
  Foxsk8
  Participant

  Nācās uzlikt mājās 2 datoru, lai sīcis var skatīties youtube multfilmas, klausīties mūziku, utt…

  Viss pagaidām ir okey, bet pāris lietas.

  Distra: Linux Mint 11 lxde

  1. Nevaru nekādi uzlikt Chrome, Chromium. Nedz caur Googles novilkto paku, nedz caur software menedžeri. Praktiski software menedžerī es neko novilkt, uzlikt nevaru. Atrod, doing action 1, un pazūd uzreiz.

  2. Izveidot lietotāju, šobrīd ir admin users, bet sīcis paroli vēl uzrakstīt nemāk, un tā man visu laiku ir jāraksta, pie ielogošanās, Itkā opcijās pie useriem bija noņemt nost no login skrīna, bet pēc tā, tik un tā prasa vēlreiz to paroli. Varbūt neizmantot šo root useri, bet izveidot vienkāršu parastu useri un vai to var izveidot bez paroles?

  Tā kā neesmu nix users, tad būtu vēlams aprakstīt norm.

  Interesanti ir ar to Software menedžeri, pirms tam šis pats viss bija uz lapša, un kaut kā menedžeris tomēr strādāja, standarta instalācijas laikā.

  Otra, lieta vēl varētu būt, kas besī ir silent loadings, kā to varētu labot?

  Kā ar video kartes atbalstu, kas papildus jādara ATI kartei, lai tā būtu kaut cik ok? Š obrīd itkā viss strādā, bet liekas, ka video tomēr nav tik plūstoši, kā gribētos.

  #308360
  nevertell
  Participant

  Nezinu kā ar LXDE, bet noteikti var dabūt automātisku login’u. Draiveri tev ir īstie ? Atkarībā no modeļa skaties, vai labāk lietot open surs, vai fglrx. Tā kā esi cilvēks, kam bieži jālieto gūgle un jālasa dokumentācija, SPĒSI ATRAST PATS. Kas ir silent loadings ? Uz gnome to var ļoti ērti izdarīt.

  Un par chrome, esi pievienojis ppa ? Softcentre ir kaka, bij labāks package menedžers, neatceros kāds, grafiskos debijāņus sen neesmu redzējis.

  Būtu jaukāk, ja plašāk izskaidrotu problēmu, no tā, kas pateikts grūti dot padomu.

  #308361
  samurajs
  Participant

  Linux Mint 11 vairs sen netiek atbalstīts. Tāpēc Chrome arī var neiet. Tev vajag Mint 16 MATE (galīgi vārgai mašīnai) vai Cinnamon.

  https://www.howopensource.com/2011/10/install-google-chrome-in-ubuntu-11-10-11-04-10-10-10-04

  Neprasīt paroli pie login – esi to checkboxu palaidis garām pie instalācijas. Use Google lai labotu!

  Man piedāvāja izvēli no 5 video draiveriem. Izvēlējos labāko izmēģinot.

  #308362
  Andron MacBeton
  Participant

  Nu uztaisi testu – izbrauku mūsu krutos datorcentrus un pajautā pa cik teu uzliks Linux, pēc tavām vajadzībām.

  Salīdzini ātrumu, gan uzlikšanas, gan kompja. Salīdzini cenu. Un uztaisi rakstu!

  #308363
  m_janis
  Participant

  Lietoju Mint jau vairs neatceros no kuras versijas (tiesa, ne lxde, bet agrāk Gnome, tagad Cinnamon), bet vienmēr varēts ielādēties bez paroles. Protams, instalējot nekādu jūzera paroli neliekam, tikai admina un viss. Vēlāk jau, ja būs kas tāds, ko jūzeris nedrīkst, Mint pats paprasīs admina paroli, vai sudo un paroli terminālī.

  Un jā – par vecākām versijām samurajs jau pateica.

  #308364
  samone
  Participant

  Vājai mašīnai ieteiktu L Mint 16 Xfce variantu. Autologon ir jāieķesē sistēmas uzstādījumos. Mintam (tāpat kā Ubuntu) ir tikai lietotāja sesija, ja vajag root tiesības Mint vai nu pieprasa pats vai terminālī ar sudo. ATI driverus liekam šādi https://www.techlw.com/2012/04/install-ati-catalyst-123-drivers-on.html vai šādi https://www.ehow.com/how_6199369_install-ati-drivers-linux.html .

  Daudz kas noderīgs: https://linuxg.net/ ; https://www.webupd8.org/ ; https://www.noobslab.com/

  #308365
  nevertell
  Participant

  Bet vai Mints būs pareizā izvēle, ja cilvēks grib uzlikt un aizmirst ? Mints taču nedzīvo daudz ilgāk uz vienas relīzes kā hujbuntu.

  #308366
  Anonīms
  Neaktīvs

  Mints ir tikpat pareiza izvēle kā jebkura cita.Un 5 gadi ir pietiekoši ilgs laiks lai par viņu aizmirstu.Nevērtelis lēnām bet stabili velk uz pagaidām tukšo klauna vietu,jo betons un garais ezis ir kautkur pazuduši.

  #308367
  nevertell
  Participant

  Viņi bāzē savas relīzes uz ubuntu lts vai debijāni ?

  Klauns esi tu, šitie pēc 2 gadiem ir metami, jau ātrāk patiesībā.

  #308368
  Anonīms
  Neaktīvs

  Kādi viņi,”slepenās lietas “esi saskatījies vai,kas tas par jautājumu.Un kapēc tad šitie pēc diviem gadiem ir metami,sāc skaidrot kas tad par tiem 2 gadiem notiek.

  #308369
  nevertell
  Participant

  Tu esi duraks pauts vai kas ar tevi ? Viņi ir Mint komanda/komūna, kas uztur Linux Mint distributīvus. Pēc diviem gadiem vairs nesaņem apdeitus. Jālieto vai nu debijāņa versija Mintam, vai arī jāliek kāda rolling release distribūcija.

  #308370
  Anonīms
  Neaktīvs

  Duraks un pajolis esi tu un varbūt pat bez pautiem.Iemācies savas domas izteikt cilvēkiem saprotamā formā.Speciāli priekš klauniem”Ubuntu 14.04 LTS will be supported for 5 years for Ubuntu Desktop, Ubuntu Server, Ubuntu Core, Kubuntu, Edubuntu, and Ubuntu Kylin”.Ja nemāki lasīt ieliec goglē.

  #308371
  nevertell
  Participant

  Visas mint versijas ir uz LTS bāzētas ? Paskaties uz iepriekšējā Ubuntu LTS stāvokli un tad spried, tas kaksis knapi kust. Pēdējā pieejamā versija ir bāzēta uz 13.10.

  Quote:

  Linux Mint 16 is based on Ubuntu 13.10

  #308372
  Foxsk8
  Participant

  Uz 16 mint ar Cinamon. Viss sanāca. Interesanti, ka uz 11 software meneger gļuko.

  #308373
  zi007
  Participant

  Linuxmint 16 xfce ir ok, bet universālāks ir xubuntu, jo tas ļoti viegli upgreidojas un man personīgi Linuxmint nepatika, jo uz 2 gadus lietota jaudīga datora kaut kas ar draiveriem nebija ok by default! Pārāk daudz mirgoja ekrāns…

  #308374
  Foxsk8
  Participant

  Man ar mint 11 pat salikās WIFI usb adapters, skaņa, video, utt.. Kur pretēji uz Win es dabuju visam likt draiverus, softu. Par to vēl nobrīnijos, ka WIFI usb sticks uzreiz sāka darboties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā