LMT veid TV?….

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV LMT veid TV?….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163251
  3Dklucis
  Participant

  Kaimiņi paņēmuši šo lmt piedavato TV un mēsli tādi ka šiem ir tāds pavecs LCD PHILIPS TV ja nemaldos viesnīcas vareants ar unversalo pulti,bet HDMI porti ir pat 2 ….!

  Pieslēdzām to purduli,pa cik pults nav orģenālā HDMI bij jarok caur menu….labi izčakarējamies ar HDMI 1 neko neatrod,parspraužamies HDMI 2 ja atrod tikai mēsli tādi… TV spēj rādīt atēlu tikai par pus ekrānu!!!

  Labi ielienam tai LMT purdulī pie uzstādījumiem…..pareizāk pie HDMI kur iespējams mainīt izšķirtspēju…mainām vienalga kuru … nekādas izmaiņas,nereaģē!

  Man tā liekas ka TV pārak vēcs lai korekti saprastu,konvertēt atēlu par visu ekrānu,iekš paša tv uzstādījumiem ar ne īpaši kas iespējams -kautkadi vertīkāli horezontāli-pat neredz 16:9 un 4:3 karoč nekādas iespējas-janu uz orģenalas pults kas tāds ta jā,bet nav orģenalā…

  Tad veči kas sanāk šiem jamet acs uz daudzmaz musdienīgaku TV vai pirkt par 20ero konvertoru uz scart…un ar nav droši vai darbosies – patreiz šiem pus ekrāns funkcionē,bet skaņas nav+visam tam kasti izslēdz ,atkal no jauna caur menju jačakarējas lai uzdabūtu to pus ekrānu,kāda jēga tam ka skanas nav,LMT kaštele tik piedavā cipar pieeju!

  Piekābinājam pie manas 3 gadus vecas toshibas vis notiek ….

  Tad ko ieteiksiet,neredzu vareantu uz tās kastes -man ir HDMI pareja uz VGA,bet tam TV nav VGA ieejas…un atkal skaņas problēmas paliek! TAD ko ieteiksiet-cits TV…vai ko?

  #332705
  uldics
  Participant

  Pusekrāna bilde varētu būt kāds PIP paveids, kad no viena kabeļa vienā pusē rāda, no otra otrā pusē. Citā menu vajadzētu būt noņemamam. Kaut kur pie sources vai inputs, vai vipendrons.

  #332706
  3Dklucis
  Participant

  Jā točna PIP jo pie ekrāna uzstādījumiem tikai zem tā bija atrodams kur pieminēts HDMI!!! tur paslēgājot viena brīdī izlec maziņāks ekrāns kreisā pusē,bet melns-nakamais bij labā pusē pus ekrāns un atēls jau redzams,bet neko vairāk nedabūjām…

  #332707
  3Dklucis
  Participant

  skatos yotube -ta ir PIP ir ekrans iekš ekrān vai blakus viens otram….,bet man liekas ka tas ir tikai iespējams ar orģenālo pulti,jo tur smuki paradījas saraksts ar visiem IN put nosaukumiem! Ar to unversālo pulti neko tādu nevar izsaukt… ieks menu nu nezinu neesmu tuvuma….!

  #332708
  web33
  Participant

  Un ko saka Remote for Philips TV ja var piejūgt google play aplikācija ?

  #332709
  3Dklucis
  Participant

  Oi par ko runā–TV 2006 vai 07 gada!!! Sie ir tie TV ko Zviedrījai un norvēģijā izņēmuši no aprites savās viesnīcas-un ka zināms viesnīcas ir pultis kas lauj tikai pagriest skaļak,klusāk un parslēgāt kanalus jo šiem kabeltelevizija un pults tāda speciāli lai klients neko citu neslēga ,la neizčakarē visu padarīšanu viss…..Un te lūk cilvēks nopērk par 80 erām ar tādu pulti!Nuja caur “scart” vis izcili jo pieslegto signalu atrod automātiski,bet citi porī liek iesūkāt!!! Atradu pēc modeļa ka tam TV ir iespējams ja tikai ir orģenālā pults-Kaiminiem liku aizvest tv ar visu pulti uz to mūsu slaveno veikalinu RETRO un lai tie tur uzslēdz HDMI….!Redzēs ka šiem tas izdosies…….,kaiminiem izskaidroju… ka šie var dzīt luni ,pat TV pamācību izprinteju lai iebaž degunā….:)

  #332710
  Andron MacBeton
  Participant
  #332711
  3Dklucis
  Participant
  #332712
  cesedy
  Participant

  Haha 😀

  #332713
  3Dklucis
  Participant

  Nu vo pozetīvs tēls! 😀 Ceram ka tagat šis saprat-ko grib pateikt!

  #332714
  m_janis
  Participant

  Quote:

  …liku aizvest tv ar visu pulti uz to mūsu slaveno veikalinu RETRO un lai tie tur uzslēdz HDMI…


  Nē, nu tā vietā, lai nopirktu un saprogrammētu universālo, pulti un līdz ar to klientiem būtu iespēja normāli darboties ar TV, ved uz bodi, kur, pilnīgi iespējams, nav (un nav jābūt), ar ko to kasti saregulēt. Ja pašam nav sajēga, tad Latgalītē ir (vismaz bija) džeks, kuram pasaki TV model, turpat uz vietas visu saprogrammē un ir tev pilnvēr’tiga pults. Un tikai nebrēc, ka Kuldīgā nav. Kur problēma reizi pāris nedēļās Rīgu apciemot ???

  #332715
  3Dklucis
  Participant

  Retro tik pieminēt tamdēļ ka viņi tos TV ar tirgo… un vel nesen šie tur to tv bij pirkuši…Un par spīti lai sie aizved…jo vini tur šiem bija piedavajusi par 25 ero pirkt HDMI konvertoru uz “scart”va nav sukas….!i HDMI ir un šie piedavā ko tādu…

  Nu saprogrammetu pulti uz atiecīgu modeli var ebai nopirkt par 8ero,taka nevai nemaz riigu

  #332716
  Andron MacBeton
  Participant

  .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā