Microsoft publiski atzīst Windows Vista par sliktu produktu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft publiski atzīst Windows Vista par sliktu produktu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149566
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_bigstockphoto_chicken_821980742211_1.jpg[/imgl]Vairākas reizes Notepad forumā esmu redzējis slavinām Windows Vista, un tās “labās īpašības”. Pats interesantākais nu ir tas, ka Microsoft pats publiski atzinis šo projektu par neizdevušos.

    Investoru konferencē ÄŒārlzs Songhērsts (Charles Songhurst), MS galvenais menedžeris stratēģijas jautājumos, runājot par Vista, teica šādus vārdus: “And sometimes your products are good, sometimes the products are bad. And I think Vista was a less good product for Microsoft”.

    Š eit viss ir skaidrs, pārprast neko nevar. Ja nu vienīgi reklāmas triks – 30% pasaules datoru apgādāti ar Windows Vista, laiks iegādāties Windows 7!

    Avots

    #211575
    ehex
    Participant

    Es drīzāk gribu domāt par to reklāmu, ka šādi viņi grib pielabināties lietotājiem. Man pašam vēljoprojām negribās saukt vistu par izgāšanos. Tauta vnk nebija tai gatava! 🙂

    #211576
    drunk_lizard
    Participant

    kur tu esi redzeejis kaadu normaalu cilveeku slavinam vistu? O_O

    starp citu man azotee ir vista home lite;> skrien labi, staav uz kastes kaa viena no os un paarsvaraa uz taas siicis trenkaa speeljukus. nav ne bremzju, ne paarlieciiga atminjas slogojuma. tiiri ciesjami. pirms w7rc lietoju paarsvaraa to)

    standartversijas gan ir briesmiigas jo briesmiigas….

    un te mees atceramies winME :>

    #211577
    Evers
    Participant

    Reiz jau Balmers pats atzina, ka Vista ir izgāšanās

    par ME runājot, var teikt ka tagad vēsture atkārtojas-

    ME kļūdas laboja XP ( kas gan bija vairāk uz 2000 bāzes ne ME, bet 2000 nebij tik ļoti mājaslietotājiem orientēts)

    Vistas kļūdas labo 7

    #211578
    Wuu
    Participant

    Normāli 5 gadus taisa OS un izlaiž vel sliktāku… W7 jau ir labāk, bet neredzu nevienu iemeslu lai ar to aizvietot XP

    #211579
    Sid
    Participant

    d_l, reizi pa reizei forumā kāds gudrinieks izdomā, ka vista ir super duper, gribētu dzirdēt viņu argumentus tagad…

    #211580
    drunk_lizard
    Participant

    Wuu, turi beidzot muti imbecil!

    #211581
    Crow
    Participant

    Nu kāpēc jānoliek vistas? Derīgs mājputns – olas, balta, mīksta gaļa, sūdu relatīvi maz. Ek, kā man pašam patīk tas joks par nelidojošiem putniem, bet vistiņas jau nav vainojamas pie Mikrosofta neizdevušās perētājsistēmas un letiņu mazliet ieciklējušās humora izjūtas 😀

    #211582
    WerNeo
    Participant

    Super duper nav, bet nav arī sliktākais, ko MS ir spējuši radīt (par Win ME fiasko jau minēja drunk_lizard). Katrā ziņā, diezgan pamatīgi MS centās “pacelt” Vistu. Š obrīd gan.. MS pašiem ir interese “nolikt” Vistu, lai arī Vistas licences “pārvērstos” par Win 7 licencēm. 🙂

    #211583
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Wuu, turi beidzot muti imbecil!


    Tev veselības/garīgās problēmas ka tu buļļa kakas pa taisno IT ziņu topikā raksti? Visas savas pretenzijas vari izklāstīt man privāti.

    #211584
    grisha
    Participant

    Peec win2000 vispaar vairs nekas labs nav iznaacis. Nez kaa tauta spriezh jau par win7 , ja pilnveertiigo versiju neviens nav redzeejis? Vienu versiju cepa entos gadus, izgaazaas, tas skaidrs. Tagad uzcepa uz pannas gada laikaa pilniigi jaunu OS, domaajat buus, kas labaaks? Ta tas win7 ir taapati vista, tikai mazliet palabota, tas arii viss. tagad visi kaifos par “kruto OS” , iipashi tie, kas nolika vistu.

    P.S. man tas viss ir zem astes kaula, Noteikti zinu ka ikdienaa vinju nelietoshu.

    #211585
    ob1
    Participant

    Izskatās pēc reklāmas kampaņas, lai paceltu w7…

    #211586
    Evers
    Participant

    grisha, jau labu brīdi visi, kas kāro, lieto RTM versiju – pabeigtā gala versija, tikai vēl netirgojas 🙂

    #211587
    Eudoxus
    Participant

    Nu pirmkārt, puisis to nosauca nevis par sliktu produktu (kā ir teikts virsrakstā), bet gan par “ne tik labu (less good)”. Ir tomēr atšķirība.

    Otrkārt, es piederu pie tiem, kuriem pret Vistu nekādu īpašu sūdzību nav. Tiesa, lietoju to tikai kopš brīža kad iznāca 1. servisa paka. Jā, dažos gadījumos (piem. startējot) nav tik žiperīga cik XP, bet daudzos citos gadījumos Vista griežas ātri. Turklāt jau ilgi izmantoju Vista Business 64-bit versiju un neviena kreša. Nekas arī nekaras. Nekad neesmu Vistu īpaši slavējis, bet daudzos gadījumos esmu norādījis, ka bieži vien tā Vistas nolikšana ir tikai tāda bravūrīga muldēšana.

    #211588
    Nelabojams
    Participant

    Hmm. Vēl joprojām sēžu uz XP un arī tikai tāpēc, ka W2K pamest piespieda jaunu dzelžu iegāde (parādījās smagāki uzdevumi). Esmu iepētījis gan to neputnu, gan W7 un neesmu atradis NEKO, kas, salīdzinot ar W2K man dotu jebkādu iespējamu produktivitātes pieaugumu. Es negribu “nolikt” šos produktus un neizslēdzu, ka citiem tā var nebūt; t.i., pieņemu ka kādi citi darba veidi varbūt uz tiem būtu veicami efektīvāk. Bet esmu dziļi pārliecināts, ka vismaz par 50% XP un par 90% Vista un W7 ir tīrākais mārketinga produkts naudas izkāšanai.

    Ja kas, gan XP, gan vēlākajos produktos besī tas “sadzīviskums”… priekš kam man XP PROFESSIONAL versijā ir tie MyMusic, MyPictures un visa šitā uzmācīgā draza…? Kaukādā Home tas būtu labi saprotams.

    #211589
    doroteja
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nu pirmkārt, puisis to nosauca nevis par sliktu produktu (kā ir teikts virsrakstā), bet gan par “ne tik labu (less good)”. Ir tomēr atšķirība.

    Otrkārt, es piederu pie tiem, kuriem pret Vistu nekādu īpašu sūdzību nav. Tiesa, lietoju to tikai kopš brīža kad iznāca 1. servisa paka. Jā, dažos gadījumos (piem. startējot) nav tik žiperīga cik XP, bet daudzos citos gadījumos Vista griežas ātri. Turklāt jau ilgi izmantoju Vista Business 64-bit versiju un neviena kreša. Nekas arī nekaras. Nekad neesmu Vistu īpaši slavējis, bet daudzos gadījumos esmu norādījis, ka bieži vien tā Vistas nolikšana ir tikai tāda bravūrīga muldēšana.

    Pilnībā piekrītu! 🙂

    #211590
    samurajs
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nu pirmkārt, puisis to nosauca nevis par sliktu produktu (kā ir teikts virsrakstā), bet gan par “ne tik labu (less good)”. Ir tomēr atšķirība.

    Ir tāda lieta, kā diplomātiskā etiķete. kas šāda mēroga darboņiem ir obligāta lieta… viss jāpasaka “caur puķēm” 😀

    Zatlers arī varbūt gribētu teikt, ka X kungs no Y partijas ir smagi apzadzies un viņa vieta ir cietumā, bet realitātē saka, ka X kunga darbībā ir vērojami zināmi trūkumi, un tos kaut kad būtu vēlams novērst… 🙂

    Lasīt starp rindām sen esam iemācījušies 🙂

    #211591
    drunk_lizard
    Participant

    Nelabojams wrote:

    Esmu iepētījis gan to neputnu, gan W7 un neesmu atradis NEKO, kas, salīdzinot ar W2K man dotu jebkādu iespējamu produktivitātes pieaugumu.


    kaarteejais bezjeedziigais kakaataajs….

    protams, ka ekselim un wordam nekaadu paarmainju nebuus, mhhhh

    bet ir cilveeki, kuri straadaa ar grafiku…

    ir apdolbiitie geimeri, kuriem dx11 ir dziiviibas un naaves jautaajums.

    savlaik paara gadus uz w2k paseedeeju. tracinaaja bezgaliigi leenaa starteesjanaas un nemitiiga install diska pieprasiisjana mainot kaadu “ahujena” svariigu sisteemas parametru.

    par vistu es jau sjai topikaa izteicos

    sjobriid kaa pamatos maajaas lietoju w7rc un pateiksju vienu – nestaav xp liidzi, nestaav un viss!

    sisteema man diezgan smagi aizkakaata ar visaagu kuinju, tomeer w7 bremzi nereiz neesmu noveerojis. ljoti labs atminjas menedzjments, jauks resursu pateerinjsj. par spiiti manaam izvirtiibaam neatceros reizi, kad w7 buutu nokresjojis.

    peetnieks, ibio….

    #211592
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    sjobriid kaa pamatos maajaas lietoju w7rc un pateiksju vienu – nestaav xp liidzi, nestaav un viss!

    peetnieks, ibio….


    Bet man kā stāvēja tā stāv un vis! Ir normāls dators, protams lieto ko gribi, Vistu vai W7 lidos. Bet kad jebkuram mēslainajam portatīvajām kam 1gb rama, tika lipinātas uzlīmes

    [img]https://www.v2texas.com/images/static/brands/Vista_Ready.gif[/img]

    Un pēc tam kad Vista iznāca, tad vel sāka instalētus pārdoti, plus saslēdza visus Aero un sidbārus un pa vidu vel 15 HP procesi ar visu mēdia centru. Acerim atkal kaut kādi dolbanutie tulbāri + pusinstalēts Norton antivīrus! Tur vienkārši varēja nosprāgt pie tādas “‘Ä€trdarbības” Tas tas pac kas nopirktu sūdu (burtiskā nozīmē) ietītu skaistā konfekšu papīrīti un ar uzsietu bantīti.

    Sētnieks Miķelis

    #211593
    Crow
    Participant

    Njā, nu tā nakļeika jau bija (ir) daļa no reklāmas kampaņas.

    Tikai reti jau kurš lasa, kas rakstīts. Ja pareizi atceros, Capable nozīmēja Vista Home Basic funkcijas, značit bez ūberkūlā Ä€ēŠ—Š un visādiem mēdīšanās centriem un pārējiem pribambasiem, kas vienkārši nepienākas. Ja pieņem, ka tad uzlika tikai wordu un šmekseli, tad Vista arī neko briesmīgu neēda un darbības ātrums bija, kā uz labi palietota XP 😀

    Tas, ka ražotājs dzen iekšā visādus mēslīgus nortonus un citus zilus brīnumus iekš OEM pakām, gan ir vājprāts. Un kas attiecas uz portatīvo dolbanutajiem tulbāriem un līdzīgām “beter user ekspieriens” fīčām – tiešām nedalec man, kāds gudrāks prāts varētu man paskaidrot – nahrena viņas vajadzīgas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā