Microsoft publiski atzīst Windows Vista par sliktu produktu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft publiski atzīst Windows Vista par sliktu produktu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #211594
    aoma
    Participant

    damncrow, portatīvo varētu salīdzināt ar gliemezi, kam māja (visa manta) mugurā, lēns, za to mobils 😀

    stacionārs – esi piesiets pie vietas, toties darbībā vari zebiekstei līdzināties, tā es to iedomājos 🙂

    #211595
    Eudoxus
    Participant

    samurajs wrote:

    Eudoxus wrote:

    Nu pirmkārt, puisis to nosauca nevis par sliktu produktu (kā ir teikts virsrakstā), bet gan par “ne tik labu (less good)”. Ir tomēr atšķirība.

    Ir tāda lieta, kā diplomātiskā etiķete. kas šāda mēroga darboņiem ir obligāta lieta… viss jāpasaka “caur puķēm” 😀

    Zatlers arī varbūt gribētu teikt, ka X kungs no Y partijas ir smagi apzadzies un viņa vieta ir cietumā, bet realitātē saka, ka X kunga darbībā ir vērojami zināmi trūkumi, un tos kaut kad būtu vēlams novērst… 🙂

    Lasīt starp rindām sen esam iemācījušies 🙂

    Esam, protams, iemācījušies lasīt starp rindām, tomēr šoreiz, manuprāt, tu mazliet esi pārcenties. Nav jau arī tā, ka ikreiz kad Zatlers saka, ka X darbībā ir zināmi trūkumi tas nozīmē, ka X kungam būtu jāsēž cietumā.

    Es joprojām domāju, ka lielākā Vistas nelaime ir negatīvais PR, kura cēlonis bija oses sākotnējās neveiksmes, kad situācijā, kad lielākajai daļai ir švaki dzelži un trūkst jēdzīgu draiveru Vista griezās galīgi švaki. Radītais iespaids bija tiks sūdīgs, ka liela daļa cilvēku jau sāka piedēvēt Vistai grēkus, kuru tai vai nu nebija, vai sen jau bija izlaboti. Un šo sākotnējo slikto iespaidu jau nekas izņemot jaunas OS izlaišanu vairs nevarēja glābt. Joprojām domāju, ka Vista nav tik sūdīga, kā daudzi to mālēja.

    #211596
    aoma
    Participant

    Eudoxus – vai Windows ME bēdīgā pieredze Tev neko neizsaka? Cik procentu to vēl šodien lieto? Vistas gadījumā PR – pozitīvs vai negatīvs, ir pie vienas vietas, ja reiz kompis pa švaku, tad par švaku.

    Š āds uzskats ir ne jau manis izdomāts, mana paša pieredze lika man no Vistas turēties pa gabalu, toties septītnieks griežas ne sliktāk par XP.

    #211597
    Eudoxus
    Participant

    aoma wrote:

    Eudoxus – vai Windows ME bēdīgā pieredze Tev neko neizsaka? Cik procentu to vēl šodien lieto? Vistas gadījumā PR – pozitīvs vai negatīvs, ir pie vienas vietas, ja reiz kompis pa švaku, tad par švaku.

    Š āds uzskats ir ne jau manis izdomāts, mana paša pieredze lika man no Vistas turēties pa gabalu, toties septītnieks griežas ne sliktāk par XP.

    Kāds Windows ME bēdīgajai pieredzei ir sakars ar Vistu? Turklāt Windows Me patiešām bija reizes 5 sūdīgāka OS par Vistu.

    Man tad arī jājautā – kad un uz kādas kastes pēdējo reizi esi darbinājis Vistu? Es nesaku, ka Vista ir super, tomēr daudzos gadījumos tā ir krietni ērtāka OS par arhaisko XP. Protams, ja dzelži švaki, tad neko nevar darīt.

    #211598
    aoma
    Participant

    Eudoxus – sakars tāds, ka var vilkt paralēles.

    Vistu esmu pēdējo reizi darbinājis tad, kad vēl strādāju, 😀

    jāsaka, dzelži bija iespaidīgi – rezultāts smieklīgs. Arī uz savas ne pārāk svaigās kastes provēju, labāk nebūtu sācis. Ja 3GHz P4C2D ar 4GB rāmi ir par maz tad, sorry.

    #211599
    ob1
    Participant

    aoma, lai vilktu paralēles, ir vajadzīgas smadzenes.

    #211600
    aoma
    Participant

    ob1 wrote:

    aoma, lai vilktu paralēles, ir vajadzīgas smadzenes.

    m’ja, tās tev jāsāk ar steigu meklēt, diemžēl e-bajā nenopirksi

    #211601
    ob1
    Participant

    Jā, es no papildus smadzenēm neatteiktos… bet tev neiesaku – var gadīties, ka pēc smadzeņu upgrade ieraudzīsi savu niecību… ka neuznāk depresija…

    P.S. A principā Vistai nav ne vainas, ja pareizi uzliek un uz pareiza dzelža, un pareizam userim…

    skat:

    https://notepad.lv/post55760.html#55760

    #211602
    crs
    Participant

    MS labi strādājis – ļaužiem ir par ko parunāt …

    #211603
    crs
    Participant

    cik ātri gan laiks paiet!

    nebūšu pat stundu, laikam, windows vistu palietojis, kad jauna OS versija jau klāt … patiešām, būšu kautko svarīgu palaidis garām 🙁

    kas tad ir svarīgāks – čaula vai aplikācijas (to izpildes laiks) ?

    #211604
    Nelabojams
    Participant

    Piedzērusies ķirzaka rakstīja:

    “protams, ka ekselim un wordam nekaadu paarmainju nebuus, mhhhh

    bet ir cilveeki, kuri straadaa ar grafiku…

    ir apdolbiitie geimeri, kuriem dx11 ir dziiviibas un naaves jautaajums.”

    :lala: bet tas jau nemina problēmas nostādni – kādēļ mainīt sistēmu, ja esošās resursi ir pietiekami? Lai izskatītos kruta un varētu vismaz pats sev lielīties, ka “es lietoju visvisvisjaunāko sistēmu”? Tas man atgādinā tos mūzikas ripuļu tirgoņus skolas laikā, kas bāzās virsū ar savu preci, par argumentu, kāpēc to vajadzētu no viņiem iegādāties, minēdami to, ka “nu tie tak ir paši, paši jaunākie ieraksti!!!!” Tā teikt, tāds lokāls Mazmīkstā stila mārketings.

    Jā, neapgalvoju taču, ka W7 bremzē – apgalvoju tikai to, ka tā nepiedāvā neko BŠªTISKI jaunu, kā vien dizainu un dažus strīdīgus sīkumus interfeisā. Cita starpā, geimeris neesmu (pat neatceros, kad pēdējo reizi kaut ko esmu uzspēlējis), bet par grafikas darbiem labāk nerunā – tieši to dēļ bija jāpalielina sistēmas jauda. Un ne jau kaut kāda triviāla koreļa vai fotošopa dēļ, tie lai paliek reklāmistiem. :p

    #211605
    Eudoxus
    Participant

    Es gan nezinu, kā izmērīt jaununājumu BŠªTISKUMU, tomēr man pietiek ar to, ka mazmīkstie ir sakopuši tās lietas par kurām lietotāji sūdzējās Vistas sakarā (ātrums, resursu patēriņš, UC utt.) un ieviesa dažus jauninājumus interfeisā, kuri – vismaz manuprāt, krietni atvieglo darbu.

    Bet neviens jau nav arī spiests upgreidot savu sistēmu, ja iepriekšējā viņam šķiet gana laba. Arī Apple pēdējās Mac OSX relīzes par revolucionārām nenosauksi, tomēr reti kurais īd par to, ka nav BŠªTISKU jaunumu.

    Vēl viena interesanta lieta par būtiskajiem jaunumiem. Tad kad mazmīkstie izlaida MS Office 2007 ar krietni pamainītu interfeisu, tad viss inets bija pilns ar gaudām par to, ka esot par daudz visa kā jauna. Laikam jau ir tā, ka dari kā gribi – ievies lielas vai mazas izmaiņas – bet visiem pa prātam neizdarīsi.

    #211606
    TokRa
    Participant

    Labāk ir vēlāk, nekā nekad. IMHO.

    #211607
    usins
    Participant

    Nu jā.

    Patiesībā ME versija bija pirms Win 2000. ME izlaida tikai tapēc, ka tuvojās tas “noslēpumainais” 2000. gads, kad daudzi baidījās, ka datori nojūgsies un būs pasaules gals. Vispirms izlaida ME, jo Win 2000 nebija gatavs, un tad izlaida Win 2000, bet tad tikai parādījās XP ar dažādiem uzlabojumiem. Un Vista varētu arī būt kaut kas tāds. kaut kāds starpposms. Jo atkal ir mainījusies mūsu saskarne ar datoru (tie kuri lieto Windows), ir ieviesti daži uzlabojumi utt. Bet tīri neveiksmīgs projekts tas nebija, jo kaut ko jau nopelnīja ar Vista + tagad nopelnīs ar windows 7

    #211608
    daGrevis
    Participant

    usins wrote:

    Nu jā.

    Patiesībā ME versija bija pirms Win 2000. ME izlaida tikai tapēc, ka tuvojās tas “noslēpumainais” 2000. gads, kad daudzi baidījās, ka datori nojūgsies un būs pasaules gals. Vispirms izlaida ME, jo Win 2000 nebija gatavs, un tad izlaida Win 2000, bet tad tikai parādījās XP ar dažādiem uzlabojumiem. Un Vista varētu arī būt kaut kas tāds. kaut kāds starpposms. Jo atkal ir mainījusies mūsu saskarne ar datoru (tie kuri lieto Windows), ir ieviesti daži uzlabojumi utt. Bet tīri neveiksmīgs projekts tas nebija, jo kaut ko jau nopelnīja ar Vista + tagad nopelnīs ar windows 7

    Labi teikts! 🙂

    Patika šis topiks, varēja pasmieties… 😀 Samurajs, +1 par to, kā tu salīdzināji to, kā Zatlers pasaka savas domas par X deputatu! 😀

    #211609
    Nelabojams
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Es gan nezinu, kā izmērīt jaununājumu BŠªTISKUMU, tomēr man pietiek ar to, ka mazmīkstie ir sakopuši tās lietas par kurām lietotāji sūdzējās Vistas sakarā (ātrums, resursu patēriņš, UC utt.) un ieviesa dažus jauninājumus interfeisā, kuri – vismaz manuprāt, krietni atvieglo darbu.


    Patiešām, būtiskums ir tāda diskutabla lieta. Pievienoju šeit mazu komentu, kā es redzu šīs lietas.

    Win3.x > Win95 – no comments, fundamentāls solis, bet produkts nestabils

    Win95 > Win98 – atrisinātas daudzas stabilitātes problēmas + rīkjosla

    Win98 > WinME – smags kritiens uz leju, absolūti gļukains produkts

    WinME > Win2K – pārejot uz NT platformu, atrisinātas daudzas drošības un stabilitātes problēmas

    Win2K > WinXP – būtiski uzlabota ātrdarbība, arī dizains (gaumes lieta!); parādās OS uzmācība ar visādiem MyMusic, etc. – pat pro versijās.

    WinXP > Vista – izmainīts dizains, dažas sīkas ērtības, bet ātrdarbība katastofāli krīt (vai dramatiski aug prasības pret dzelžiem, kas iepriekšējos soļos sākot ar Win98 bija daudz mazāk manāms), drausmīga uzmācība ar visādiem brīdinājumiem un padomiem.

    Vista > W7 – atrisinātas ātrdarbības problēmas, virkne sīku uzlabojumu, kas lielākoties panākami arī ar vecajiem līdzekļiem…

    Eudoxus wrote:

    Tad kad mazmīkstie izlaida MS Office 2007 ar krietni pamainītu interfeisu, tad viss inets bija pilns ar gaudām par to, ka esot par daudz visa kā jauna.


    Piekrītu, Office2007 ir ērts produkts, izņemot vienu – sākot ar Off2003 Word’ā ir pilnīgi sabeigts stilu instruments (neizplūdīšu šeit). Tāpēc esmu spiests sēdēt vēl uz Off2K. Ja strādā ar apjomīgiem sarežģīta formatējuma dokumentiem un rūpīgi izveidotām stilu tabulām, tas ir izšķirīgi un citi uzlabojumi to nespēj kompensēt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā