Monitoringa sistēma 200 datoriem

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Monitoringa sistēma 200 datoriem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158091
    mikasa
    Participant

    Sveiki!

    Ir tāda lieta, ka uzņēmumā ir nepieciešams monitorēt ap 200 datoru, uz katra darbojas win XP.

    Ko jūs varētu ieteikt?

    Prasības ir pavisam elementāras.

    *UP vai DOWN

    *Procesu sensors

    *kā arī vajag tā, lai gala iekārtas sūta informāciju uz serveri pašas, kā arī jabut iespējai pakontrolēt no servera.

    Pingot no servera nesanāks, jo datori atrodas aiz neskaitāmiem routeriem, firewalliem utt. vajadzētu kādu clieent programu uz iekartas, lai pati sazinās ar serveri.

    Ja varat sniegt jebkādu informāciju par aizdomās turamo, tad būšu ļoti pateicīgs.

    #296392
    ruukjis
    Participant

    DameWare vai no Microsofta SCCM, ja tā pa nopietno tad WhatsUP gold.

    Tavām prasībām laikam vairāk piemērots būs DameWare, ar SCCM var panākt daudz vairāk, bet nu tur vajag arī atbilstošas zināšanas to verķi konfigurēt ir jāprot. WhatsUP vairāk domāts tīkla iekārtām.

    #296393
    MyNegation
    Participant

    Man jau vislabāk patīk The Dude.

    #296394
    mikasa
    Participant

    Varbūt varat kaut ko pastāstīt par Nagios?

    #296395
    viesic
    Participant

    paskaties netxms.org

    esmu tādu ieviesis lai čekotu ar snmp ~100 tīkla printeriem tonerus, counterus un etc, strādā tīri ok.

    var salikt aģentus uz kompjiem, serveriem, etc; čekot rūterus , svitčus, upšus, etc.

    ps. izstrādātāji ir no LV. 🙂

    #296396
    mikasa
    Participant

    šis man sāk patikt, pamēģināšu uzlikt un patestēt, varbūt tieši šis ir tas, aks man vajadzīgs. Paldies

    #296397
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtējais *** *** iekārtots darbā.

    #296398
    mikasa
    Participant

    Darbu atradu pats, neviens mani nekur nekārtoja. Un ja Tev nav nekas piebilstams par aktuālo tēmu, tad staigā vien tālāk.

    Tu savukārt izklausies pēc kārtējā, kas bērnībā ticis apsmiets un sists, tapēc naids pret visu un visiem.

    #296399
    Andron MacBeton
    Participant

    Kur strādā?

    #296400
    MyNegation
    Participant

    Ja reiz esi šeit un uzdod tādus jautājumus, tad nagios diez vai būs tev pa spēkam..

    #296401
    mikasa
    Participant

    Tur, kur tu pavisam noteikti nestrādā un nestrādāsi.`

    #296402
    usins
    Participant

    Nomierinies betoniņ…nestreso. Kā ambero veicas ar hostēšanu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā