Monitors LG defekts

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Monitors LG defekts

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163370
  3Dklucis
  Participant

  Modelis LG IPS LED 23 EA63 . Defekts tika piefiksēts gadu atpakāļ .Izslēdzot PC monitors paliek meklējot signālu caur HDMI-nācas monis iezslegt uz paša paneļa” power pogu” vēl šadas tādas divainības novērotas,otrā istabā palaižot otru PC minētais moni kaut štāv aiz UPS noreāģē uz otrā PC palaišanu un tai brīdī uzmetās roza fons uz esošo bildi…Moni iszlēdzot ieslēdzot vis sakārtoas kā nākas!

  Tad nu vienā jauka brīdī caur HDMI video silnāla nav/tumš ekrāns!Pievienojot kompi caur VGA Atēls ir ,bet pēc laiciņa 3-5min…monis itkā ieslīgšt miega režimā par ko liecin mirgojošā diode-paris sekundes atēls uzrodas pus minūti pāzūd un tā visu laiku…….. kāmēr ar power pogu neizslēdz!

  protāms ieslēdzot vis kartībā lidz 3-5minuutei..un atkal vis nogāla!

  Tīrī pajauns monis 15 gad beigās vai pat 16g,…sakumā garantij protams nav!

  Soreiž paskatoties yotubā ieteikumus -kur parādīts kur izņem galveno vadības plati un ieliek cepešuplītī uz zināmu laiku pie zināmas temparatūras ,nu tam es gan iisti negribētu piekāpties :D! A tam ka iznēm plati un ar atiecīgu fēnu 10-15 minūtēm izsilda abas pusēs tam vairāk varētu ticēt,bet vai kāds ir to meiģinājis :)!?

  Parsvarā LG TV Moniem ir parādīts ka jaikarsē jaizsildā HDMI cips vai pat visa plate…Tas ko tā sildīšana vairāk izsakā -ķipa lodējumus atajauno ja gadījuma kads kontakts zudis?!

  Negribās meisteram nest -savādak tas mauuuuuka tik tikās ka pakarsēs manu monitoru un noplēsīs kadus 40 ero-tas galīg neder-tad labāk pats sappiss un miers -pa tiem 40 ero jau sanāk labs ietots monis!!!

  Davai KLAUNS gaid atbildi :)!!!?

  #333608
  janculis
  Participant
  #333609
  3Dklucis
  Participant

  janculis wrote:


  Nevarēju neielikt video:

  https://www.youtube.com/watch?v=kVZcrZDAxpM

  Tas jau galīgi jauns tur nogļukojā….tur video tīri pieslēdzēja vaina—-pēc tam jau aizgāja…

  #333610
  3Dklucis
  Participant

  Tā izārdīju monitoru….ar fēnu izkarsēju palatītī… un kās caur HDMI nekas ,bet caur VGA sidnāls stabils….vis funkcionē kā nakas-varbūt jau pietika ka vadus izraustīj,bet joka pec tas 15 minūtes ar feenu pakarsēju,poxuj kas ir tas ir – pagaidām pus dienu darbojas !

  #333611
  3Dklucis
  Participant

  3Dklucis wrote:


  Tā izārdīju monitoru….ar fēnu izkarsēju palatītī… un kās caur HDMI nekas ,bet caur VGA sidnāls stabils….vis funkcionē kā nakas-varbūt jau pietika ka vadus izraustīj,bet joka pec tas “15 minūtes ar feenu pakarsēju”,poxuj kas ir tas ir – pagaidām pus dienu darbojas !

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā