MWC 2018: iepazīstina ar pieciem jauniem Nokia tālruņiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MWC 2018: iepazīstina ar pieciem jauniem Nokia tālruņiem

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163314
  samurajs
  Participant

  HMD Global, Nokia tālruņu mājvieta, paziņojusi par četriem jaunpienācējiem godalgotajam Android viedtālruņu portfelim – Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus, jaunie Nokia 6 un Nokia 1. Ikviens jaunais viedtālrunis piedāvā gan Nokia meistarību, gan izturību un uzticamību, piedāvājot jaunu latiņu materiālu un dizaina ziņā. Prezentācija notika Barselonā, gadskārtējā mobilās tehnikas izstādē MWC 2018.

  Turpinot nodrošināt nevainojamu, drošu un modernu Android pieredzi, HMD Global paziņoja, ka kļūst par pirmo globālo partneri ar pilnu ierīču līniju , kas izmanto Google piedāvāto Android One programmu. Nelokāmā apņemšanās nodrošināt nevainojamu, drošu un modernu Android pieredzi nosaka, ka Nokia viedtālruņi ir lieliski piemēroti globālajai programmai.

  Papildu šiem pārsteidzošajiem, jaunajiem Android viedtālruņiem, tiek piedāvāts arī ikoniskais Nokia 8110 , kas nodrošina 4G pieslēgumu, aplikācijas, ieskaitot Google Maps, Google Search, Facebook un Twitter, un atbīdāmā tālruņa atgriešanos.

  Nevainojams, drošs un moderns tālrunis ar Android One versiju

  Trīs jaunie Nokia viedtālruņi – Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus un jaunā Nokia 6 – pievienojas Android One ģimenei, piedāvājot augstas kvalitātes programmatūras pieredzi, ko izstrādājusi Google. Ikviens no tālruņiem laika gaitā saglabās aktualitāti, pateicoties AI nodrošinātajām inovācijām un augstākā līmeņa drošībai, ko sniedz Google. Ar Android programmatūru šiem Nokia viedtālruņiem nebūs nepieciešamas nekādas nevajadzīgas UI izmaiņas vai slēptie procesi, kas tērē akumulatora jaudu vai palēnina tālruņa darbību. Tāpēc jūs varēsiet izbaudīt sava jaunā telefona darbību ilgāk. Katrs tālrunis tiek piedāvāts ar noteiktu skaitu iepriekš uzstādītām lietotnēm, lai sniegtu jums lielāku ietilpību, kā arī inovācijas, kas palīdzēs jums būt priekšgalā.

  Ar Android Oreoâ„¢ jūs varēsiet izbaudīt jaunākās funkcijas, tajā skaitā funkciju attēls-attēlā (Picture-in-Picture) vairāku uzdevumu veikšanai vienlaikus, Android Instant lietotnes, kas piedāvā izmantot dažādas lietotnes ar minimāliem traucējumiem, 60 lieliskas, jaunas emocijikonas un funkcijas, kas pagarina baterijas izmantošanas laiku, ierobežojot lietotņu darbību fonā.

  Attēlā: Nokia Android One saime

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_n1_7.jpg[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_n2_7.jpg[/img]

  Avots: oficiālais PR

  #333060
  Raivix
  Participant

  8 Sirocco iespļauj sejā visiem galakšiem. 😀

  #333061
  Evers
  Participant

  Uzliku video Youtubee lai redzeeto to 8 Sirocco. Izsleedzu kaa ieraudziiju izvirziito kameru. Vareetu taisiit 2mm biezaaku ar ietilpiigaaku bateriju, bet nee, jaadzenaas peec taa plaanuma, kas reaali nevienam nav vajadziigs.

  Un jaa, visi telefoni 5.5+collas. 5.2 jau priekshas kabataa normaali nelien, tik aizmugures dzinsu kabataa ir ok.

  #333062
  Raivix
  Participant

  Nokia 3. Bikšu kabatā ieriktējas perfekti. Nav raķete, bet for daily use ļoti labs.

  #333063
  Anonīms
  Neaktīvs

  This game is great and I tried it. I will continue to monitor your site for more fun stuff. Thank you!

  https://ludokinggames.com

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā