Neclockojas Videokarte

Sākumlapa Forumi PC modings Virstaktēšana Neclockojas Videokarte

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145873
    goodman2576
    Participant

    Luudzu paliidziet ar padomu.

    7900Gt no club3d negrib clockoties .. izmeegjinaaju visus softus…. nesitama… kaa pamainu piem. Powerstrip..aa takts frekvences un nospiezju apply taa uz sekundi melns ekraans un atlec atpakalj uz saakotneejaam frekvenceem…

    varbuut OS vainiiga lietoju Vista ultimate…

    pls… pasakiet kas vareetu buut par probleemu agraak uz XP vareeju clockot…

    #169108
    Foxsk8
    Participant

    Man tikai viens sakāmais. Vistai vieta kūtī. Iespējams, ka vaina ir softā vai draiveros.

    #169109
    Tvinky
    Participant

    Nēsmu overklokers, bet dzirdēju, ka labi klokojas Nvidia GS videokartes, pašam 8600GT un klokot netaisos. Imho nepatīk man dzelžus spīdzināt un lieku risku veidot 🙂 Iespējams tavējā jau ir klokota, jeb arī tavas izmaiņas neņem pretī – jo programma mana, ka nebūs labi vai kaut, kas tāds.

    Pagaidi atbildi varbūt kāds fox atbildēs, cik biju dzirdējis viņš bija klokojis vis kaut ko, jeb arī pasērčo paralēli googli vēl.

    #169110
    goodman2576
    Participant

    Twinky… es peedeejaas triis dienas dziivojos pa googli… visaados forumos jau esmu salicis shito jautaajumu pagaidaam neviens neko praatiigu nav ieteicis… nu veel paliek gpu biosa modificeeshana bet to es akal negribu dariit….

    karte straadaa standart frekvencees… to es nochekoju..

    es jau ar diezko neaizraujos ar overclockingu vienkaarshi plaanoju iegaadaaties driizumaa jaunu karti… un taapee noleemu paspeeleeties ar veco nebaidoties ka var kas ljauns notikt :))…

    bet nesanaak…

    IEmāci Vistai Latviešu valodas atbalstu! Ja nē tēma slēgta būs!

    #169111
    Mr.Death
    Participant

    Es tikai vēl vienā neesmu iebraucis… NA*UJÄ€ TEV VISPÄ€R KAUT KO KLOKOT? Tev jau tāpat nav labi? ja gribi labāku videokarti, tad nopērc labāku videokarti nevis zaparu centies uztaisīt par bembi :D:D:D

    EDIT: neizlasīju laikā pēdējo komentu… srry…. bet ja jau Tu pērc jaunu karti, tad jau tu droši vari to BIOSu viņai spīdzināt, un ja gribi rezultātu tad neiet runa par negribēšanu :rofl:

    #169112
    goodman2576
    Participant

    Piekriitu par biosu.. shobriid arii saaku studiereet kas un kaa jaadara, bet fuckin besii ka nevar arii peec vienkaarshaas metodes pameegjinaat… maybe vistaa kautkas jaaieregulee??.. nu nezinu, bet protams ka ja netikshu gudrs tad meegjinaashu ar biosu speeleeties…

    #169113
    Lukss
    Participant

    Pirms kāda laika arī bija Vista, un tur uzreiz uzinstalējot Rivatuner un restartējot, parādīja uzrakstu. ka uzinstalētais softs var nodarīt kaitējumu kompim, grib piekļūt kaut kam.. un tapēc Vista to visu nobloķē, vai to var noņemt nezinu, jo noņēmu Vistu :)) .. Tālāk, vieni no pēdējiem nvidia draiveriem (nu jau tie ir veci.. negribas meklēt to nr.) paši neatbalstīja neko no tādām lietām, varēja likt, ko grib, bet īstenībā nekāda rezultāta.. bet atnāca jaunāki un viss rukā.. Pats esmu pacēlis mazliet savam notebukam, kas jau daudziem liekas pilnīgs neprāts.. gf7700 512mb, bet jau vairāk kā pusgadu rukā bez vainas un tas nav maksimums, negribas jau brutāli lai deg, skatos arī lai videokartes t būtu daudz maz normāla.. (pēc vairāku h crysis spēlēšanas t80 C apmēram turas..) Punktu pieaugus 3dmark05 par 615punktiem un 3dmark06 par 114, nav jau daudz, bet atšķirība tomēr jūtas..

    #169114
    Stiivais
    Participant

    foxsk8 ja tas ir viss ko vari pateikt par Windows Vista, tad kādus gan tu padomus vispār vari dot cilvēkiem? 🙂

    #169115
    Foxsk8
    Participant

    Stiivais wrote:

    foxsk8 ja tas ir viss ko vari pateikt par Windows Vista, tad kādus gan tu padomus vispār vari dot cilvēkiem? 🙂

    Darīt kaut ko un dot padomus ir divas dažādas lietas. Vistu nelietoju un arī nelietošu arī kādu laiku uz priekšu. Tāpēc arī padomu nevaru sniegt. Es tev tagad pateiktu, sniedz padomu man kā labāk ko uzkodēt, kādu variantu izvēlēties, bet ja tu nebūtu ar to saskāries un pašam tās liktos nevajadzīgas lietas, tad padomu diezvai varēsi un vēlēsies sniegt.

    #169116
    Stiivais
    Participant

    Nu tad nesaki ka vistai vieta kūtī ja neesi lietojis.

    #169117
    Foxsk8
    Participant

    Atradies te “Putnu aizstāvis”. Es neesmu Vistu lietojis ilgstoši. Un tici man, neesmu vienīgais, kas tā domā. Kāpēc tad tavs “mīļotais” putns dara jokus, kad piem esi uzlicis viņu, palietojis, izņem vienu Videni laukā un restartē PC, Vista paņem un apvainojas. 😀

    Labi putnu aizstāvi:

    10 argumentus, kāpēc man būtu jālieto Vista, pameiģināsim tevi atspēkot. Nesaku, ka izdosies, bet mēģināt var. Tu Vistu iespējams lieto, es nē.

    #169118
    Stiivais
    Participant

    Netaisos saukt nevienu argumentu kapēc būtu jāinstalē vista 🙂 1. jo neesmu MS mārketinga daļas pārstāvis 2. katram savi iemesli

    Code:

    kad piem esi uzlicis viņu, palietojis, izņem vienu Videni laukā un restartē PC, Vista paņem un apvainojas.


    Tīri līku roku vaina ne vistas, ibo problēmas apraksts vienkārši nekāds 🙂 :win:

    Un ja nesaprati, tad es neaizstāvu vistu es vienkārši saku ka muļķīgi vainot OS tikai tapēc ka tas nepatīk. 90% lietotāju kas tagad apliek vistu – identiski apgānīja XP kad tas tikko bija iznācis (teica vē līks un kam tie visi izskaistinājumi pē) un paskaties cik tagad lieto XP.

    #169119
    aidskillz
    Participant

    Stiivais:

    Es kā hronisks gāmeris Vistu lietoju tikai dēļ 10 direkta. Un es šaubos ka man būtu TIK līkas rokas ka sistēma nošautos no tā ka izņēmu videni.

    Bet Vista nošāvās, jo redz, dzelži esot ārkārtīgi mainījušies, kompis vispār esot cits un BSOD’i ar šadiem paziņojmiem.

    Protams sistēma ir kretīniska, bet paspēlēties jau var.

    Topika autoram:

    Softu laidi kā administrātors? Pamēģini EasyTune 5, tai ir pilns Vistas atbalsts, man uz 6600GT un Vistas Ultimātās strādāja.

    Apskaties vai nav kāds debīlistisks ķeksītis progas settingos. Precīzāk nemācēšu palīdzēt.

    #169120
    aega
    Participant

    ja nemaldos tad xp neprasija pirkt jaunu kompi lai palaistu os, kaa to dara vista, xp gaaja uz tiem pashiem uz kuriem 2000 win, a vistai jau vaig 2 kodolu proci un vismaz 1gb ram lai buutu normaali, tas jau gan nekam neder

    #169121
    Foxsk8
    Participant

    Š obrīd netaisos iedziļināties problēmās. Tas var teikt bija citāts.

    Es tev pateikšu kāpēc man Vista nepatīk:

    1. Maksas softs

    2. Nav vēl SP izlaists

    3. Masveida produktu pirkšanas uzspiešana

    4. Samērā daudz resursus patērē.

    5. Daudzi reāli to Vistu nemaz neliktu virsū, grib tik pablatot, ka ir pati jaunākā OS, bet kad sākas problēmas, tad saka: “Labāk lieciet to veco XP atpakaļ”

    Ja kāds man varētu pilnīgi pateikt, bezmazvai referātu uzrakstīt, kāpēc viņam patiešām Vista patīk un ir apmierināts ar tās lietošanu, iespējams tad arī piekāptos viņam.

    Daudzi saka, ka Vista esot smuka. Smuks var būt pat sū**** izd***** pareizā lenķī.

    Neviens no maniem zināmiem cilvēkiem Vistu nav lietojis ļoti ilgstoši.

    Vienkārši putns vēl nav izdējis savu olu.

    #169122
    Stiivais
    Participant

    Nu vai zini 🙂 vislabāk man patika punkts par resursu patēriņu :D:D:D tu gribi teikt ka katram nākamajam OS būtu jāpatērē mazāk resursu? 😀

    Maksas softs? Jā ir dārgs, bet tā kā es arī xp nekad neesmu pircis tad tas man netraucē lietot hakotu vistu 🙂

    Masveida produktu pirkšanas uzspiešana – tevi kāds ar shotgun pie galvas spiež pirkt?

    vienīgais punkts kur puslīdz varu piekrist ir par SP1 un tas arī viss.

    PS. Pats esmu mainījis ati x1900xt uz 8800gt un nekādu bsod nekad nav bijis. bsod vistā vispār nekad neesmu redzējis.

    #169123
    Foxsk8
    Participant

    Stiivais wrote:

    Nu vai zini 🙂 vislabāk man patika punkts par resursu patēriņu :D:D:D tu gribi teikt ka katram nākamajam OS būtu jāpatērē mazāk resursu? 😀

    Maksas softs? Jā ir dārgs, bet tā kā es arī xp nekad neesmu pircis tad tas man netraucē lietot hakotu vistu 🙂

    Masveida produktu pirkšanas uzspiešana – tevi kāds ar shotgun pie galvas spiež pirkt?

    vienīgais punkts kur puslīdz varu piekrist ir par SP1 un tas arī viss.

    PS. Pats esmu mainījis ati x1900xt uz 8800gt un nekādu bsod nekad nav bijis. bsod vistā vispār nekad neesmu redzējis.

    Nu tu jau arī pārspīlē. Ne jau ar shotgan tev kāds liks viņu pirkt. Nezinu, vai tu būtu priecīgs, ja piem tur gribētu jaunu Laptopu, bet lai to dabotu, tev vēl jāpērk vista. Kam tev tas, labāk to OS naudu nopirkt draudzenei kādu dāvanu un sēdēt uz XP.

    Nu redz, es esmu to cilvēku pusē, kuri iegādājās Vistu legāli. Protams, tādā gadījumā jau man arī būtu pilnīgi vienalga, ja viss ir pa free un veikalā jau Vista pa velti nāktu. Bet redzi, tā tas nenotiek.

    Kas attiecās par tiem resursiem, tad atgriezīšos pie tā, kāpēc vispār man tā Vista vajadzīga. Tad arī radīsies atbilde uz resursu patēriņu. Ja es visu varu veikt ar parastiem dzelžiem uz XP, tad nah man pirkt Vistu, kas prasa vēl lielākus dzelžus.

    Š eit runa iet par piktu OS domāšanu, nevis kaut kādu kreisā kabara hakoto, kura tev nekādus zaudējumus nerada.

    Š īs lietas ir balstītas uz naudu, ko cilvēks izmet, lai tikai lietotu Vistu, kurai vieta kūtī. 😀 Ar to arī beidzu šo tēmu.

    OFF-TOPIC

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Tēma ‘Neclockojas Videokarte’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā