Nepieciešams latviešu valodas .dic fails MSOffice

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Nepieciešams latviešu valodas .dic fails MSOffice

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149611
    Holmss
    Participant

    Nepieciešams latviešu valodas .dic fails MSOffice

    Atrodas šeit: Documents and Settingsuser_nameApplication DataMicrosoftProof

    vai arī:

    Note If you cannot find the custom dictionary in this folder, follow these steps to determine its location:

    1. Start Word on the computer from which you want to import the dictionary.

    2. In Word 2003 and in earlier versions of Word, click Options on the Tools menu.

    In Word 2007, click the Microsoft Office Button, and then click Word Options.

    3. In Word 2003 and in earlier versions of Word, click the Spelling & Grammar tab, and then click Custom Dictionaries.

    In Word 2007, click Proofing. and then click Custom Dictionaries under When correcting spelling in Microsoft Office programs.

    4. In the Dictionary list box, click the custom dictionary that you want to import.

    The path to the custom dictionary appears immediately to the right of the “Full path” text (below the Dictionary list box).

    5. Click Cancel, and then click Close.

    6. Exit Word.

    Neviens nelieto Tilde + MSOffice?

    #212227
    ob1
    Participant

    tas fails ir custom.dic un satur vārdus, ko esi pats pievienojis spellčekeram. Vari uztaisīt to pats ar notepad.exe.

    #212228
    Holmss
    Participant

    Varu varu uztaisīt, taču:

    1) negribu ķēpāties ar lv vārdu saraksta, kas domāts oofice pārdzīt uz tīro tekstu… (ir labākas lietas, ko darīt)

    2) Uz linux nav notepad.exe 😀

    Paldies, joprojām aktuāli!

    #212229
    UnderV
    Participant

    Ko tu biji domājis ar “negribu ķēpāties ar lv vārdu saraksta, kas domāts oofice pārdzīt uz tīro tekstu”?

    Neuztvēru domu.

    Ja vēlies LV vārdnīcu OpenOffice, tad to var brīvi dabūt.

    #212230
    Holmss
    Participant

    :mod:

    Ehz… Tātad – vajag vārdu sarakstu MSOFFICE pareizrakstības pārbaudītājam!

    #212231
    barkley128
    Participant

    Bljaaviens, vajag preciizi to pashu, tieshaam neviens, kas lieto tildi + ms office nespeej ielaadeet to failu webaa??

    #212232
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā, ar proof es esmu saskāries kādreiz…..

    Es aizvien nespēju saprast, kāpēc gandrīz jebkurš izmanto tildes biroju, jo uz mana datora tāds vispār nav nekad bijis…

    Es izmantoju:

    Apostrofs ir uzinstalējams klaviatūras izkārtojums, kas nodrošina iespēju rakstīt tekstu izmantojot Latviešu valodas mīkstinājuma un garumzīmes.

    Ja iet runa par proof, tad ir jāmāk lietot google, kā jau samurajs teica, tad visu var atrast un visas problēmas novērst, ja tādas ir.

    Pats izmantoju MS office 2007.

    Esmu uzlicis latviešu valodas paku priekš MS office 2007.

    Man nav nekādu problēmu….

    #212233
    m_janis
    Participant

    Tieši tā – gan Office 2007, gan 2010 ir pieejamas valodas pakotnes, kas visu smuki izdara bez tildes. Un nē – nav jālatvisko interfeiss ja nepatīk – instalācijas laikā jāsaliek pareizie ķekši.

    #212234
    barkley128
    Participant

    Es cereeju uz more basic variantu, kas neiekljautu setupus.

    Ok, varbuut pameegjinaashu, bet nav iipashas ticiibas, ka taas valodu pakas darbotos caur wine.

    Secinaaju, ka taadu *.dic failu tilde nekur neizdod.

    Pagaidaam esmu atradis ieksh “C:Program FilesCommon FilesMicrosoft SharedPROOF” lv valodas ierakstus peec tildes instalaacijas, plika paarvietoshanu uz analogu wine direktoriju ofisam nekaadu efektu nedod, varbuut tas ir jaanodefinee regjistraa?

    #212235
    akms47
    Participant

    Vai tad runa bija par interfeisa latviskošanu, jeb gramatisko kļūdu pasvītrošanu textā? (man aktuāls otrais). Vajadzētu visiem ofisa datoriem ielikt vārdnīcu ar latv. valodas vārdiem, lai raxtot textu pasvītrotu nepareizos vārdus. A to jau zb … “ieliec man latviešu vārdnīcu..” utml prasības.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā