NetBook Iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika NetBook Iegāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149155
    archeens
    Participant

    Plānoju drīzumā sev iegādāties mazu 8.9 colas netbooku darbam, skolai, lai viegli pārnēsājams būtu. Ko jūs sakat ja šo netbook es varu dabūt aptuveni pa 100Ls varbūt biski vairāk.

    Quote:

    Notebook ACER Aspire One A110-AW 8.9″

    LED Backlight Acer Crystal Brite (1024Ñ…600) TFT,

    Atomâ„¢ N270 1.6GHz/533MHz,

    945GSE Express,

    LAN,

    Wi-Fi,

    GMA950,

    RAM 1GB

    DDRII 533,

    SSD 8GB,

    Web-Camera,

    Linux,

    Black/White

    PS. gribu pajautāt kā ir ar to SSD cieto, sakot ka viņš daudz ātrāk strādājot.

    [img]https://www.izpardosanas.lv/files/item_720x540/200906051906311238798149.jpg[/img]

    #204815
    Gaujards
    Participant

    tā ir. Pie rakstišanas apmēram 2x ātrāks, pie lasīšanas apmēram 1.5x ātrāks pat par SATA cietņiem. Ir ir tas SSD labs. Bet vajag rēķināties ar to, ka pēc tās tavas 3 vai 2 gadu garantijas netbūkam, cietnis vienkārši sāks lēnītēm atteikt.. atkarībā no tā – cik tu bieži slēdz iekšā/ārā, vai tu kaut ko cītīgi velc un dzēs ārā no tā sava 8gb disciņa utt utt…

    Bet nu netbūks paliek netbūks, viņi visi ir labi savā lauciņā (e-pasta lasīšanā, sērfošanā INTERNETÄ€ utt utt utt …)

    #204816
    archeens
    Participant

    Gaujards wrote:

    tā ir. Pie rakstišanas apmēram 2x ātrāks, pie lasīšanas apmēram 1.5x ātrāks pat par SATA cietņiem. Ir ir tas SSD labs. Bet vajag rēķināties ar to, ka pēc tās tavas 3 vai 2 gadu garantijas netbūkam, cietnis vienkārši sāks lēnītēm atteikt.. atkarībā no tā – cik tu bieži slēdz iekšā/ārā, vai tu kaut ko cītīgi velc un dzēs ārā no tā sava 8gb disciņa utt utt…

    Bet nu netbūks paliek netbūks, viņi visi ir labi savā lauciņā (e-pasta lasīšanā, sērfošanā INTERNETÄ€ utt utt utt …)

    paldies par atbildi, failus tur netaisos baigos dzīt iekšā tik cik materiālus darbam, skolai, ja man būs nepieciešams vairāk izmantot vietas, tad domāju vienkārši piepirkt ārējo cieto, vai arī lielu USB atminu, piemēram, te jau nesen parādījās ka jau 128gb usb atmiņa ir izgudrota 🙂

    #204817
    Evers
    Participant

    Es uz tāda drošvien liktu kādu no netbook-linuxiem – openoffice, internets, var jau likt XP, bet nav nozīmes uz tāda.

    Varu piemetināt, ka netbuks ilgstošam darbam būs pašvaks, pašam ir 10 collu AAO d250 – pie mazā ekrāna ilgstošāk pasēžot acis dikti nogurst. Vēl varbūt kaitinās ka ejot weblapās kur ir daudz javascript vai flashi – jūtami 1.6 atomiņš iebremzēs. Katrā ziņā nopirku kā krīzes variantu jo biju palicis bez lielā kompja, vismaz zināšu kas tas par zvēru un kādi mīnusi, normālam darbam vajag vismaz 13-15″ ekrānu un cpu ar priekš mūsdienu interneta vajag naskāku.

    #204818
    archeens
    Participant

    Evers wrote:

    Es uz tāda drošvien liktu kādu no netbook-linuxiem – openoffice, internets, var jau likt XP, bet nav nozīmes uz tāda.

    Varu piemetināt, ka netbuks ilgstošam darbam būs pašvaks, pašam ir 10 collu AAO d250 – pie mazā ekrāna ilgstošāk pasēžot acis dikti nogurst. Vēl varbūt kaitinās ka ejot weblapās kur ir daudz javascript vai flashi – jūtami 1.6 atomiņš iebremzēs. Katrā ziņā nopirku kā krīzes variantu jo biju palicis bez lielā kompja, vismaz zināšu kas tas par zvēru un kādi mīnusi, normālam darbam vajag vismaz 13-15″ ekrānu un cpu ar priekš mūsdienu interneta vajag naskāku.

    paldies ņemšu to vērā, ir vēl kādi ieteikumu?

    #204819
    ob1
    Participant

    Ja ņem ar SSD, tad vajag pārinstalēt pie speca. No rūpnīcas tas win nāk totāli šķibi salikts – gan lēni strādā, gan mirs ātri.

    Ä€trdarbība, cik zinu ir ok – internetam un ofisa darbiem.

    #204820
    archeens
    Participant

    ob1 wrote:

    Ja ņem ar SSD, tad vajag pārinstalēt pie speca. No rūpnīcas tas win nāk totāli šķibi salikts – gan lēni strādā, gan mirs ātri.

    Ä€trdarbība, cik zinu ir ok – internetam un ofisa darbiem.

    standartā nāk linux, domāju to arī paturēt un pie reizes iemācišos arī ar linux padarboties.

    #204821
    izredzētais
    Participant

    dzēsts

    #204822
    ob1
    Participant

    nu tad nes pie linux speca, kurš kaut ko sajēdz no SSD.

    #204823
    Gaujards
    Participant

    ob1 wrote:

    Ja ņem ar SSD, tad vajag pārinstalēt pie speca. No rūpnīcas tas win nāk totāli šķibi salikts – gan lēni strādā, gan mirs ātri.

    Ä€trdarbība, cik zinu ir ok – internetam un ofisa darbiem.

    Šªja, ūja! Cik esmu klientiem ieteicis – nekas nav šķībs vai greizs vai nepareizs. Nopērc un lieto… Nebiedē cilvēkus, arī no “rūpnīcas” var labas lietas iznākt ārā 🙂 🙂 🙂

    #204824
    Loading
    Participant

    Man arī ir tāda tipa netbūks. Izmantoju gan tikai prezentācijām un bilžu aplūkošanai. Vienīgais, skaņas karte ir galīgā vakarā – pļerkst, nevis skan.

    #204825
    archeens
    Participant

    Loading wrote:

    Man arī ir tāda tipa netbūks. Izmantoju gan tikai prezentācijām un bilžu aplūkošanai. Vienīgais, skaņas karte ir galīgā vakarā – pļerkst, nevis skan.

    Skaņas karte man īpaši nevajag, ja nu tik palaist fonā kādu mierīgu simpfoniju 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā