Nevar apturēt procesu

Sākumlapa Forumi Software Windows Nevar apturēt procesu

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161289
    jezus
    Participant

    Hey!

    Esmu apgreidojies uz win10.

    Tātad problēma šāda:

    Ir 3d programma Rhinoceros, kura uzkaras/crash, kas 3d modelēšanas programmatūrai nav nekas neparasts. Palaižam no jauna un darbs turpinās, tā tas bija winXp-7-8 laikos. Tagad programma paliek uzkārusies, process netiek apturēts un jaunu palaist nav iespējams. Es varu startēt vēlreiz šo programmu taču, tiek izveidots vēl viens rhino.exe process un nekas tālāk nenotiek. palaižot vēlreiz piebiedrojas vēl 3. rhino.exe utt.

    ko esmu izmēģinājis( ar admin tiesībām)-

    taskmngr/Details/end task= the operation could not be completed, access is denied

    taskmngr/Details/end process tree= the operation could not be completed, access is denied

    TASKKILL /S system /F /IM rhino.exe /T = ERROR: The RPC server is unavailable.

    processExplorer/kill process&kill process tree= error terminating rhino.exe: Access is denied

    Advanced process terminator v4.0 / visi 12 kill paņēmieni nesekmīgi

    Advanced process terminator v4.0 / Kernel Kill1 = Driver is loaded but not responding to a STOP request error=0x426: The service has not been started

    Advanced process terminator v4.0 / Kernel Kill2 = unexpected error – could not attatch to driver

    system reboot/shutdown- pat tas nestrādā, windows uzkaras īsi pirms izslēgšanās,

    palīdz vienīgi hard reset..

    what the heck?!

    ļoti nepieciešamam palīdzība, jo softs tiešām tiek bieži nokārts, 5-10x dienā, kas ir normāli gadījumā, ja varu to uzreiz restartēt, taču katru reizi restartēt pc ir murgs…

    Paldies!

    #319829
    Crow
    Participant

    Baigi ož, ka tomēr nau teu tās admina tiesības.

    Bet pieņemot, ka ir, tas nozīmē, ka neesi vis apgreidojies, bet otrādi. Vienīgais gadījums, kad process nekādi nepadodas nomušīšanai – ja pakāries ir draiveris kādai ierīcei, no kuras šis process prasa datus. Ja saki 3D modelēšana, varētu būt, ka video draiveris ir pazaļš.

    Bet vispirms – admina tiesības double-check.

    #319830
    jezus
    Participant

    kļudaini atzīmēju, taisiju win10 clean install, izveidots viens konts.

    Vai tam automātiski nav jābūt admin kontam? pašreiz pie accounts >local account | Administrator

    gpu ir nvidia gforce 740m. Cik es meklēju atradu arī koemntus par iespējamām draiveru kļūdām, gadījumos kad nevar apturēt procesus. izmantoju nvidia jaunāko pieejamo win10 draiveri

    ps.s tikko parādījās jauns “The latest GeForce Game Ready driver, release 355.82 WHQL, ensures you’ll have the best possible gaming experience for Metal Gear Solid V: The Phantom Pain and Mad Max.”

    Cerams pielabojuši arī ko citu kā tikai spēļu saderību 😀

    #319831
    uldics
    Participant

    Wou, šitā kļūda tik ilgi caur versiju versijām vēl turās? Atceros, XP bija tamlīdzīgs čakars. Vari mēģināt ar Paveršellu ss64.com/ps/stop-process.html

    #319832
    jezus
    Participant

    paldies, ceru, ka nevajadzēs, bet ja tomēr, pamēģināšu

    #319833
    Andron MacBeton
    Participant

    Varu piedāvāt uzinstalēt teu tos logus pa savai metodei. 50€.

    #319834
    Athlons
    Participant

    ar esmu saskāries ar šādu problēmu, tik vairs neatceros, kurai progai…

    vnk, nokrašojušu progu nekādi (cilvēcīgiem paņēmieniem, piem. caur task manger) nevar nokillot… process neapstājas un viss…

    šī ir viena no lietām, ar ko paliek arvien sliktāk ar katru jaunu win izdevumu…

    jāatzīst, ka vislabāk tas darbojās vistā, kad uzkārušos progu windulis pats piedāvāja nobeigt saknē…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā