Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210735
    Professor35
    Participant

    drun lizard

    tu tikai cel paniku, tava bezgalīgā cikla kļūda nav nekas ja lieto addonu NoScript es katru dienu apmeklēju FF forumus un neviens tur nav žēlojies ka būtu ar to saskāries, ja tu zini cilvēkus kas no tā cietuši tad pastāsti, un pat ja kāds ar to tomēr saskarsies var taču vienkārši izrubīt FF un turpmāk inficēto lapu neapmeklēt, tik vien tā darba.

    Operas torrent klients ne tuvu nestāv klāt programmai utorrent pēc iespējām un vispār

    agrāk tas daudzos trekeros bija nobanots, ha laikam tu vienīgais Latvijā to lieto. Piem;

    man tagad utorrentā redzamas 25 augšuplādes kurās no visiem peer tikai viens lieto Operas torrent klientu

    #210736
    Professor35
    Participant

    Ir programma RoboForm kas nošifrē visas paroles, automātiski tās piedāvā ievadīt un ievada ja esi atvēris lapu kur tas ir vajadzīgs, ir portatīva, var lietot master paroli integrējas iekš FF un citiem brauzeriem. Ir citas analoģiskas programmas.

    Drunk lizard jau tādas lietas nezina.

    #210737
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:

    d_l , nebiedē :D, uz parolēm esmu paranoisks, būs vēl man ar Opera jāsāk lietot


    necisaa :>

    ar nelielu cjakaru kriit gan operas wand.dat, gan googlhroma saglabaataas paroles :>

    praatiigaakais ir glabaat paroles galvaa :>

    Professor35, par tevi man jau sen viss skaidrs….

    #210738
    Professor35
    Participant

    Nē Drunk lizard tev nekas nav skaidrs, jo tev galvā valda bezgalīgā cikla kļūda.

    #210739
    Stat1CX
    Participant

    Par to bezgalīgo cikla kļūdu iekš FF d_l ir taisnība, ne reizi vien tas ir novērots, FF norij pusi no CPU resursiem bez nekāda iemesla, aizverot pašu FF, process joprojām nenomirst un turpina smuki ēst CPU resursus, pašam manuāli jāņem un jānokauj tas FF process. Š is gļuks jau ļoti sen ir pamanīts, pat neatceros vairs no kādas versijas, laikam no kādām pirmajām FF 2.0 versijām.

    #210740
    Professor35
    Participant

    iznācis Mozilla Firefox 3.5.3

    #210741
    Andress
    Participant

    Wuu wrote:

    7: Ä€trums (Doooh, nesalidzināmi)

    Es tak teicu Andress raksta , buļļa sūdus…

    Atbalsta to, strādā krutāk ir pārbāzts ar kaudzi fīčām… Em tik problēma vajag sistēmu par 600 Ls lai ātrum būtu vienāds ar citiem pārlūkiem… Vari saskaitīt vel 150 Operas labumus, bet bez Adblock viņa nav ne 1 santīma vērta…

    Bled, bērns tu… Es taču neesmu vainigs (nor mani komentāri) ka tev kompis ir miskastē atrasts un nevelk Operu. Nu nīksti uz sava FF, bet nepisies tiem klāt, kam nav galva skaidas. + Tavs adblocks nekam neder… Nehuj list pa reklamparbaztām lapām…

    D_L ar tām FF plaintexta parolēm nebija tā, ka ieksh haxors org rakstija, ka ar kkādu JS varēja viņas izlupīt ārā no FF un dabūt netā? Nebija? Man liekas ka bija… Visi FFisti tagad sačurāsies un nesisies uz nākamo miskasti banānu mizas lasīt – Chromi. Tatad analfabetiem (ar uzsvaru uz Anal) atgadinu- neviens nav vainigs ka jus savas kastes parbažat ar 10 brawzeriem, kad tas nav vajadzigs, nevienu nepis ka jus uz savam p3 1.6 kasteem grauzat zarus, spelejat CS, renderejat ploterattēlus un sazin ko vel ne, un neviens nav vainojams ka jaunākā Opera kas bundled ir ar tām iespējām kas FF nebūs, nav bijušas un nav uuuun ari netiks iekļautas bez Add-oniem, karas uz jūsu tupā, lieki noslogotā XP Profesional crackotās versijas ar sūdīgo antivirusu un 4 firewāliem, sidebaru, gadžetiem, CPU un cita šita mērītajiem un visiem citiem sudiem. Pie ta vainojami esat tikai Jūs paši. Man darbstacijai piemeram stav paris ikonas uz deska, defaults skins, neviena lieka proga atvērta un neviena lieka procesa, nekadu startup daunismu un citu mēslu, pat skayps startejas manuāli, un zin ko? Es stradaju ar Intel Atom 1.6 proci, 128 video, 2Gb ram, 180Hdd un man opera atveras tikko ka atlaižu peles pogu pēc otrā klikšķa, savukārt jūsu FF jāgaida kā minimums 10 sec lai sāktu gaidīt vēl 10 līdz ielādējas mājas lapa, ko bez addoniem nevar diseiblot cik atceros, tad jāraksta adrese nedod dies pilnā garumā un tad tikai es tieku pie browsēšanas, kamēr Opera jau sen ir atvērusies un es jau sen 10 reizes esmu nospiedis uz speed dial un 10x atvēris 10 lapas. Un vēl kas- webdevi (tajā skaitā Wuuu Puuks, ja tevi var saukt par devu) varētu vienkārsu testu izveidot – ar AJAX getot citas lapas saturu iekš jau esošās apmeram uz kādiem 500Kb kā minimums, ar bildēm un visu citu, ideālā gadijumā ar table, divs, inline JS un tā lai kopsummā sanāk lapa uz kādiem 1024Kb. Un atverie lūdzu ar defaultu Operu un defaultu FF. Zin kas notiks? Nē? Es pastāstīšu kā notika man – kā jau paredzams FF vienkārsi ņēma un nokārās, brutāli nosprāga, balts screen no weba ne miņas, basta, ending, genaught, pipec, pashol shlafen, kamēr Opera vienā mierā turpināja pa gabaliņam ielādēt ar AJAXi manu smago ārējo lapu bez jebkādām problēmām.

    Es pat nespeju iedomaties ja uz tā FF būtu uzlikti kkādi loh-blocki, pimpausis, vēl nez kas, vispār būtu blue screen o_O

    Toč būs tests jaizstrādā, kurš browsers ātrāk nokaras ar nenormāli smagu Xhttp get objektu.

    Tā kā nāksies vien slienainajiem FF fanātiem (es nerunāju par tiem kas vienkārši lieto FF un viņiem ar to pietiek) kas te klaigā visādus sūdus no kuriem paši ne vella nejēdz, iet grauzt slieksni, skaidrs ar jums, cienītie. Un Wuu vispār var iet dirst… Es tev opietni saku, tu esi palicis vēl lielāks idiots, kāds biji… Kauns tevi pazīt…

    #210742
    usins
    Participant

    Es nez, kapēc tik karsta diskusija šeit? Tie, kuri te sludina viena vai otra pārlūka plusus, mīnusus, lai dara to forumā, uzrakstot normālu pamatotu rakstu. Besī lasīt kā daži memļaki (atvainojos par izteicienu) mēģina zīmēt no sevis nez ko, jo redz kaut ko sagūlējuši.

    Kā d_l teica- paroles vienīgā glabātuve ir smadzene! Pilnīgi tam piekrīt. Saglabāt paroli kompī ir tas pats, kā pielīmēt uz monitora līmlapiņu, kur saraksīti visi userneimi un attiecīgās paroles. tas ir ĻOTI dumji. Labāk pakustināt smadzenes un izdomāt 4-5 paroles, kuras periodiski nomainīt.

    #210743
    Professor35
    Participant

    Stat1CX

    Nē runa ir par ko citu, bezgalīgā cikla kļūda (no kuras cieš drunk lizard) nozīmē

    ka ka kādā saitā kāds izvietojis kodu kuru izlasot FF sāk to bezgalīgi izpildīt un uzkaras

    #210744
    Evers
    Participant

    Heh, pamēģināšu no šodienas tā nopietnāk padzīvot uz Operas, redzēs kas sanāks 🙂

    #210745
    Andress
    Participant

    Professor35 wrote:

    bezgalīgā cikla kļūda nozīmē

    ka ka kādā saitā kāds izvietojis kodu kuru izlasot FF sāk to bezgalīgi izpildīt un uzkaras

    Tā arī ir vakardieni tu tāds :> Tas pats kas ar memory leeku iekš ff, kad kāds tups devs saveido bezgalīgu ciklu iekš JS kuru pildot FF vienkārši atmet pekas pret sauli un pakaras ābelē līdz 2918 gada rudenim :>

    #210746
    Professor35
    Participant

    usins

    nav tik vienkārši regulāri paroles mainīt es piemēram utorrentā sīdoju 155 torrentus

    ja es visos trakeros caur kuriem tos novilku sadomāšu mainīt paroles man nāksies

    tos torrent failus vilkt no jauna, tā būtu baiga ķēpa

    reiz pēc tam kad blakus manai mājai iespēra zibens man nodega dators un stabilizātors es divus mēnešus atcerējos paroli trekerī AnimeReactor kurā biju uzrādījis kāda paziņas e pasta

    adresi un kuru vairs nevarēju izmantot tāpec arī nevarēju atjaunot paroli

    #210747
    Wuu
    Participant

    Andress adblock pluginu lieto vairak cilveki neka opera parluklu 😀

    #210748
    drunk_lizard
    Participant

    Professor35 wrote:


    ja es visos trakeros caur kuriem tos novilku sadomāšu mainīt paroles man nāksies

    tos torrent failus vilkt no jauna,


    ak tad akkounta paroles mainiisjana anulee torrentus?

    mja…

    benziins?

    #210749
    JakeGreen
    Participant

    Wuu wrote:

    Andress tu reāli buļļa kakas raksti…

    Ja Tu vēl pat to būtu spējīgs uzrakstīt, bet kā ni, tā ni.

    #210750
    Professor35
    Participant

    drunk lizard

    ar tevi ir pavisam slikti

    klausies trekeros kuri prasa reģistrāciju uz akkaunta bāzes ģenerējas passkey (unikāls skaitļu un ciparu kods), kad tiek lejuplādēts torrent fails no trekera passkey tam tiek automātiski pievienots un kad tiek aktivēts torrent klients un ieslēgta kāda faila augšuplāde (seed) trekeris atpazīstot šo passkey saista šo augšuplādi ar noteiktu akkauntu un uzskaita reitingu(IP nav svarīgs)

    nomainot akkauntu nepalielināsies reitings ja nenomainīsi passkey manuāli katram torrentam vai ja arī torrent failus nelejuplādēsi no jauna

    drunk lizard vari lepoties ka es tevis dēļ te tulkoju vikipēdiju, varēji jau pats izlasīt

    #210751
    Evers
    Participant

    bet passkey jau nemainas, ja tu maini savam lietotāja kontam paroli! Lietotāja konta parole un passkey ir divas dažādas nesaistītas lietas.

    #210752
    Professor35
    Participant

    Evers

    bet lūk Wikipēdija apgalvo ko citu

    meklējot googlē ru šo passkey jau pirmā adrese man piekrīt https://forum.megashara.com/showthread.php?t=1572

    #210753
    Evers
    Participant

    Quote:

    Если вы заметили такое расхождение в цифрах, немедленно выполните сброс Passkey. Это можно сделать, зайдя в настройки вашего профиля на сайте.

    После этого необходимо скачать еще раз раз все *.torrent файлы текущих активных раздач и заменить их в торрент-клиенте.

    Skaidri un gaiši pateikts, ka mainot passkey, jāpārvelk torrenti no jauna vai arī jānomaina tā atslēga pašam manuāli. Tur nav nekāds sakars ar lietotāja paroli (password), kā arī tas passkey glabājas tikai un vienīgi trakera datubāzē un tavos torrentfailos, nevis pārlūkprogrammas paroļu atmiņā.

    Š oreiz, Proffesor būsi gan nošāvis nedaudz greizi 🙂 😀

    #210754
    Professor35
    Participant

    ups kļūda passkey tiešām ģenerējas nejauši bez saistības ar lietotāja kontu

    un tikai atsevišķos trekeros mainot kontu automātiski nomainas passkey tā

    man bija dažus gadus atpakaļ ar AnimeReactor vairumā trekeri passkey nemainīsies.

    Mjā redzams par daudz šodien iedzēru.

    P.S. vienlga drunk lizard ir sliktāks par mani jo es spēju atzīt savas kļūdas bet viņš nē.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Tēma ‘Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā