Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210755
    aoma
    Participant

    PŠ—ofesor, pēc taviem komentiem spriežot, skaidrā neesi nekad 😀

    Kas vainas, ja brauzerī ir torrent klients, bieži vien vajadzīgo var atrast tikai tādā formā, un ko tad, uzreiz kaut kas vēl jāinstalē? Novelc ar Operu un aizmirsti.

    #210756
    Professor35
    Participant

    aoma

    vaina tāda ka Operas torrent klients ir slikts, pierādījums tam ir tāds ka neviens praktiski to neizmanto, arī priekš FF ir addons torrent klients vēl sliktāks

    starp citu utorrent ir portatīvs ja izmanto viņu nekas nav jāinstalē

    es jau nesaku ka Opera ir slikta es pats to izmantoju paralēli FF kurš tomēr ir mans galvenais brauzeris vienkārši man nepatīk ka te daži nepelnīti nopulgo FF un ceļ Operu debesīs mani tas aizskar un es cīnos pret to kā varu

    #210757
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    P.S. vienlga drunk lizard ir sliktāks par mani jo es spēju atzīt savas kļūdas bet viņš nē.

    sjitais vnk nones. jums kjirbjiem, vajadzeetu atveert iipasju vietu internetaa, ar spilgti izsakosju nosaukumu https://daarzenjiem.lv. varbuut iemaacies paprieksju domaat (kaa arii lasiit), pirms klaji meetaajies ar vaardiem? :>

    #210758
    rajah
    Participant

    Professor35 wrote:

    aoma

    vaina tāda ka Operas torrent klients ir slikts, pierādījums tam ir tāds ka neviens praktiski to neizmanto

    ….

    vienkārši man nepatīk ka te daži nepelnīti nopulgo FF un ceļ Operu debesīs mani tas aizskar un es cīnos pret to kā varu


    nu nevajag di–st ka slikts, vakar tieši ar Operas torrentu novilku filmu, ātri un nekādu problēmu neredzēju.

    nabadziņš, foksīti nopulgojot… :devil: IMHO tieši Operu nopulgo. latvieši jau vispār ir muļķi (diemžēl esmu latvietis ar …) skrien līdzi visiem, bet nekad nedomā ar galvu, tikai klausās ko citi gvelž un nelieto to, ko tiešām vajadzētu lietot

    – ofisos pērk datoros dārgos Intel un pat pārāk veiktspējīgas mašīnas no kuru spējām neizmanto pat pusi, tādejādi izņērnājot lieki naudu. nafig sekretārei Pentium ar 4 gigām operatīvās, ja to pavelk pat semprons ar 1 gigabaitu?

    – izmanto FF un lielās ar ekstenšeniem, no kuriem nekādas vajadzības lielāko tiesu nav, tai pašā laikā ar samazgām aplejot Operu un sakot ka tā ir pārbāzta ar nevajadzīgo.

    varētu piekrist tam kas ir slikts Operā – pārāk slikts reklāmas menedžments, kaut gan – labas lietas nav jāreklamē.

    Ļoti ceru ka būs vairāk brīva laika un pievērsīšos tieši Operas popularizēšanai Latvijā. sāk jau piegriezties tas latviešu kretīnisms sakarā ar pārspīlēto FF “mīlestību”.

    #210759
    samurajs
    Participant

    Rajah, kuššššš…. 😀

    Opera 10 patiešām ir laba, un man tagad ir izveidotas atsevišķas bukmārku listes speciāli Operai un speciāli Lapsai 🙂 Nu ir vēl tādas lapas, kaut vai tas pats nacionālais oranžais portāls, kuras tā pārbāztas ar reklāmu, un kaitinošiem sūdiem, ka bez Adblock Plus un Element Hiding Helper nu nekādi.

    Operai nav ne vainas, bet tik filigrāni izvākt mēslus no lapām tur tomēr nevar.

    #210760
    Andress
    Participant

    samurajs wrote:

    Operai nav ne vainas, bet tik filigrāni izvākt mēslus no lapām tur tomēr nevar.

    Block content. basta

    #210761
    rajah
    Participant

    da nu beidz.

    es nesaprotu ko Tu gribi vēl izvākt? teksta reklāmu? tā datoru nebremzē

    flaši – tie gan. labo peles ausi un flaši nobloķēti. dr dr dr (tas tas oranžais vai domāts TVnets?) iet jūtami labāk.

    uzrakstījis jau biju ātrāk tikai uz 15 minūtēm nets pazuda 🙁

    #210762
    samurajs
    Participant

    Rajah: man arī flash neko īpaši PC nebremzē, bet es nevaru ciest tās huiņas! Tāpēc arī to lielo Twittera padjobku un vēl šo to no txt reklāmas oranžajā monstrā man patīk izravēt 😀

    Man tas saucas “komfortabla neta pārlūkošana” 😀 (laikam izlepis esmu 😀 )

    #210763
    Wuu
    Participant

    rajah wrote:

    da nu beidz.

    es nesaprotu ko Tu gribi vēl izvākt? teksta reklāmu? tā datoru nebremzē

    flaši – tie gan. labo peles ausi un flaši nobloķēti. dr dr dr (tas tas oranžais vai domāts TVnets?) iet jūtami labāk.

    uzrakstījis jau biju ātrāk tikai uz 15 minūtēm nets pazuda 🙁

    Nav vieglāk uzlikt adblock un vis automātiski nobloķējas, kaut vai tas pats notepad.lv ir pārbāzts un bez adblock izskatās drausmīgi… Tas tas pats kas ja tev dotu izvēlēties TV kanālu ar reklāmu vai bez!

    Un tas fakts ka visi pārlūki vienkārši iespļauj ģīmī vien ko liecina. Tas pats Google Chrome, kaut arī gadu jauns! Ir daudzkārt populārāks. Es pats kādreiz lietoju Operu, bet tomēr pats IE manās acīs liek Operai izskatīties nožēlojami.

    #210764
    Professor35
    Participant

    rajah

    tu esi reāli kruts, lejuplādēt filmu ar Operas bittorent klientu to kurš katrs nevarētu

    tagad vēl saņem augšuplādētāja statusu kādā trekerī izmantojot Operas klientu

    #210765
    Andress
    Participant

    Wuu wrote:

    Un tas fakts ka visi pārlūki vienkārši iespļauj ģīmī vien ko liecina. Tas pats Google Chrome, kaut arī gadu jauns! Ir daudzkārt populārāks. Es pats kādreiz lietoju Operu, bet tomēr pats IE manās acīs liek Operai izskatīties nožēlojami.

    Kas tas ir tik efektīvs ko tu tur pēdējā laikā pīpē? Kkādas jaunas alvejas atkal?

    Na, ierij manu šīs dienas statistiku un beidz vervelēt niekus.

    [img]https://bildites.lv/images/q7nmobdy6p4rt5u4yo.png[/img]

    Chromi lieto 4x mazāk kā Opera.

    Pirmā vieta kā jau vienmēr MSIE, tad FF 3.0.13, tad Opera, tad Chrome, tad kkāds velsviņzin kas, tad Safari.

    :nuke:

    #210766
    dzhonsons
    Participant

    Izskatās, ka Wuu jau svin piektdienu. Muah, Chrome daudzkārt populārāks par Opera? Tu smejies?

    #210767
    Wuu
    Participant

    ugu noteikti pats statistiku uzzīmēji 😀

    #210768
    Andress
    Participant

    Wuu wrote:

    ugu noteikti pats statistiku uzzīmēji 😀

    Debils esi? Es tam esmu par slinku,…

    #210769
    drunk_lizard
    Participant

    iesaku piedomaat par suukaataajbildes iipasjnieka perventiivu banu. siikais mopsjelis arii no saakuma tureejaas :>

    izskataas, ka wuudaunjukam bremzes ir nodilusjas….

    #210770
    Evers
    Participant

    Evers wrote:

    Heh, pamēģināšu no šodienas tā nopietnāk padzīvot uz Operas, redzēs kas sanāks 🙂

    Pāris plusi, kas jau nedaudz palietojot labi iepatikās:

    + Noklusēti var atslēgt animētos attēlus

    + Ērti izveidot savas saīsnes uz jebkādiem meklētājiem

    + Pats pārlūks darbojās raitāk par FF un lapas ar vērās nedaudz ātrāk (varbūt tikai likās)

    + Patīkamāks grāmatzīmju menedžments, patika, ka rīkjoslā neesošajām var atķeksēt lai rāda iekš “personal bar” un rādās grāmatzīmju joslā, FF’am bij tad jātaisa divas grāmatzīmes.

    + Uzliekot , piemēram, jaunu skinu, nav jāpārstartē pārlūks lai viņu lietotu.

    Tad bij vēl lietas, kas vienkārši ir laika un pieraduma jautājums.

    taču atdūros pret dažiem trūkumiem:

    – iekš tīra Firefox peles rullītim funkcionalitāte bija daudz vairāk vietās, piemēram – stāv man tabā atvērta lapa, tajā pašā tabā aizeju uz kādu citu lapu, izdomāju, ka vajag vēl ko paskatīties iepriekšējā, bet negribu aizvērt jauno – uzspiežu rullīti uz “Back” pogas un lapa atverās jaunā tabā. Operā tāda funkcija nava, FF un chrome ir. Vēl arī augšējās izvēles Bookmarks izvēlē ar ar rullīti nevar nevienu saiti atvērt.

    Tā kā rullim liela nozīme manā dzīvē, tālāk netestēju, palieku uz FF 😀

    #210771
    rajah
    Participant

    Professor35 wrote:

    rajah

    tagad vēl saņem augšuplādētāja statusu kādā trekerī izmantojot Operas klientu


    nafig man tas vajadzīgs?

    #210772
    usins
    Participant

    Es slēdzu cirku 🙂

    Pārējiem nāksies paturēt savu viedokli pie sevis, vai vienkārši taisat topiku beztēmā.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Tēma ‘Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā