Opera Unite – serveris Tavā pārlūkā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera Unite – serveris Tavā pārlūkā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201353
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Rajah, kuš! Ja no Operas izravētu tizlo traucējošo bittorent klientu un vēl pāris mēslus – tad tā patiešām būtu super. Bet pagaidām jāiztiek ar Operu un FF 50:50.

    bittorents traucē? nu nu, zinu ka daudzi tieši ar to ar tik kačā, un kā to teica – daži klikšķi un vairs netraucē.

    starp citu – 10 opera jau uzreiz piedāvā izvēlēties kad saglabā .torrent failu – kačāsi ar operu vai citu programmu. ja esi to torrentu atslēdzis tad vairs nepiedāvās.

    kuri tad ir tie pāris mēsli vēl? gribētu zināt.

    es iztieku Opera 99% un IE 1%

    neiešu lieku vietas aizņēmēju kompī stellēt

    Evers wrote:

    Kāds ir pārbaudījis vai strādā ja ir iekšējā IP ?


    protams ka strādā. vakar nošāroju veselu kaudzi wallpaperus. web lapa man gan nebija neviena ko izprovēt.

    #201354
    azazul
    Participant

    samurajs, jaunajā opera10 vairs tāda problēma nav. Kā jau rajah mēģina ieskaidrot 😛

    Kas attiecas uz jauno fīāu.

    Tas ir atvērts standarts un ir veidots uz W3C widget specenes.

    No implementācijas viedokļa jaunie “servisi” ir tie paši “widgeti”,

    tikai šoreiz tie nav uz tava desktop.

    Rūdīti firefox fani var mēģināt šito smadzeņ ot kā “extentions kas palaiž webserveri”.

    Ä€aa .. un pašākums strādā arītiem kuri sēž aiz NAT (iekšējās IP & stuff).

    #201355
    vincister
    Participant

    Operas lietotāji varbūt mani var apgaismot par vienu lietu ko operā nevaru ciest – satura bloķētājs, kam katra lieta ar roku jāiebaro. Varbūt ir kāds veids, kā panāk daudz maz līdzīgu efektu kā piedāvā adblock plus, kuram var iestāstīt bloķēt gandrīz visu ko var iztēloties.

    Un jā tas bittorrent klients vienkāršiem lietotājiem ir kretīnisks. Pats, sen atpakaļ, izmantoju operu(firefox tolaik vēl 1.5 versija šķiet nebija), bet parādoties vajadzībai pēc torrentiem nekādīgi nesanāca atslēgt to iebūvēto briesmoni un pārgāju uz firefox. Protams pēcāk apskatījos atkal kas un kā, izdevās atslēgt, bet biju jau paspējis pierast pie adblock burvības.

    Jaunās fīāas interesantas, ceru tikai, ka varēs atslēgt un citādi joprojām ieturēs Operas mazo apetīti pēc resursiem.

    #201356
    dzhonsons
    Participant

    Jaunās fīčas by default nemaz nav ieslēgtas – gribi lietot – slēdz pats.

    Un jā, 10. Operā torrentu problēma atkrīt. Tur by default piedāvā, ko darīt ar lejuplādējamo torrentu.

    Par Operas ads bloķi – nezinu – jebkurā webā bloķēju visus ads (textiniekus izņemot), nav problēmu. Tik cik māsai uz FF pabloķēju liekās lietas (bāāāāc – atkal tizli addoni jāuzstāda, lai to izdarītu. Vot pipec – Operai by default problēma atrisināta) – nekā kruta jamā (AD bloķī) nesaskatu.

    #201357
    Evers
    Participant

    rajah wrote:


    protams ka strādā. vakar nošāroju veselu kaudzi wallpaperus. web lapa man gan nebija neviena ko izprovēt.

    azazul wrote:


    Ä€aa .. un pašākums strādā arītiem kuri sēž aiz NAT (iekšējās IP & stuff).

    Super, neticēju ka kautkad kautko tādu teikšu bet Opera sāk ierullēt! 🙂

    #201358
    aoma
    Participant

    Firefox pamazām pārvēršas par resno lapsu – Fatfox 😀

    Uz švaka datora ar lēnu (mobilo) netu Opera 10 ir neatsverama. Š itā fīča strādā pat uz i-biroja.

    samurajs: arī resursu ziņā FF ar daudzajiem addoniem vairs nav piebarojams, RAM un CPU ēd bezžalostna, pat ēzelīts mazāk patērē.

    #201359
    samurajs
    Participant

    aoma: jā, mobilajam netam Opera 10 ir vienīgais jēdzīgais pārlūks.

    #201360
    Evers
    Participant

    Pie ērtības gan Operai ir smagi jāpiestrādā, ar bookmarkiem darboties iekš FF ir daudz ērtāk un vēl šādi tādi kniffiņi, par addoniem nerunājot

    #201361
    rajah
    Participant

    Evers – a kā ff man nepatika viena lieta – uztaisīju bekupu grāmatzīmēm. pārstellēju kompi, pastaigāju pa netu, sataisīju jaunu čupu grāmatzīmes un gribēju pievienot vecās klāt -hop! nav man vairs jauno grāmatzīmju!. bļ…! nav ko teikt ērtums!

    #201362
    Evers
    Participant

    es ar X-marks bookmarkus regulāri nosinhronizēju ar serveri, droši un nav čakara

    #201363
    rajah
    Participant

    ha ha – a pliks FF neko nevar izdarīt ar bukmarkiem? viss tikai ar ekstenšeniem. :))

    #201364
    Evers
    Participant

    pārinstallējot vajag vienkārši “application data-> mozilla” uztaisis bekupu, tas ir visbākais daudzām programmām. Runājot par ekstenšeniem – labāk izdarīt ar ekstenšeniem , nekā vispār nevarēt izdarīt 🙂 – bez daudziem neta brausēšanu nevaru iedomāties – Gmail notifier, draugiemfox, photbucket uploader, flasget utt.. . Ir jau lietas ko Opera ietaisa pamazām “by default” bet ļoti daudz kas vajadzīgs tur nav un tik drīzi viss nebūs. Operai vajag padomāt par kautkāda addonu dzinēja izveidošanu – lai individuāli developeri var taisīt paši un publicēt addonus, citādi daudzas ikdienā noderīgas lietas tur neredzēt līdz pastarai dienai. Opera Unite gan ir liels solis attīstībā, jo nevienam citam tāda vai labāka alternatīva pagaidām vēl nav. Par to – visu cieņu! 🙂

    #201365
    rajah
    Participant

    es tev saku vēlreiz –

    uztaisīju bekupu grāmatzīmēm. pārstellēju kompi, pastaigāju pa netu, sataisīju jaunu čupu grāmatzīmes un gribēju pievienot vecās klāt -hop! nav man vairs jauno grāmatzīmju

    angliski sakot es gribēju – merge bookmarks – apvienot jaunās ar vecajām

    ==========

    bet ļoti daudz kas vajadzīgs tur nav un tik drīzi viss nebūs


    nu bet kas par piemēru? es personīgi neuzskatu neko no Operas lieku. ja domā mailu, tā ir ļoti laba lieta, pie tam ļoti noder latvijas laukos kur ir iezvanpieeja, tur iet cīņa par katru santīmu. man te apkārt ir daudzi tādi cilvēki kuriem lattelekoms nevēlās internetu pievilkt.

    #201366
    ob1
    Participant

    Operas lietotāji. Lūdzu pakonsultējiet. Man vajag, lai browseris varētu:

    – bloķēt flash, bet tā, lai vajadzības gadījumā izvēlēto flash var palaist (FF – FlashBlock);

    – pārslēgt tā, lai animētie gifi animējas tikai vienu reizi (FF- Quick preference button);

    – gribu, lai pats varu norādīt uz kura diska atradīsies cache faili. (FF – about:config)

    Vai tas ir iespējams Operā?

    #201367
    azazul
    Participant

    1. https://my.opera.com/Lex1/blog/flashblock-for-opera-9

    2. afaik, nevar (īsti neiebraucu kāpēc lai tas būtu tik svarīgi)

    3. opera:config#Directory4

    #201368
    ob1
    Participant

    Paldies! Izskatās, ka pienācis laiks pamēģināt.

    (Animētie gifi besī ārā ar savu midžināšanos.)

    #201369
    azazul
    Participant

    Tu vari atslēgt gif un apng animāciju pavisam (F12 -> enambe animated images),

    vai atslēgt tikai vienai lapai (right click -> edit site preferencers -> content),

    bet par ‘vienreizēju animāciju’ es neesmu dzirdējis.

    #201370
    ob1
    Participant

    Paldies, tas derēs.

    #201371
    dzhonsons
    Participant
    #201372
    Professor35
    Participant

    opera būtu ideāls brauzeris ja tam būtu drag on po attiecībā pret saīsnēm(link) kā Makstonā un ātrāks daudzplūsmu lejuplādes menedžeris

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā