Operētājsistēmai Windows 7 jau izstrādā servispaku SP1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Operētājsistēmai Windows 7 jau izstrādā servispaku SP1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148789
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_7sp1_1.jpg[/imgl]Daudzi ir neizpratnē, kā tā var būt – pilnā sparā vēl notiek Windows 7 izstrādāšana, bet tam jau gatavo servispaku. Izskaidrojums ir tikai viens – acīmredzot laika trūkuma dēļ dažas svarīgas funkcijas neizdosies iekļaut pamatsistēmā, un tās pievienos vēlāk ar SP1.

    Servispakas “alfa” versija atrodas jaunā Windows 7 build 7138 sastāvā. Kādas konkrētas funkcijas pildīs SP1 – vēl nav zināms.

    [img]https://content9-foto.inbox.lv/albums99889428/modjo/Maijs-2009/7138-0-090523-2200-winmain-win7ids-sp1-cl-x86-1-png.jpg[/img]

    Avots

    #199282
    Jaunzems
    Participant

    vot tas ir līmenis 🙂

    #199283
    Evers
    Participant

    Sākās…tātad Windows 7 Final būs kārtējais pusfabrikāts?

    Quote:

    svarīgas funkcijas

    Būs pilvērtīgs tikai ar pirmo SP1, nu kauns Mazmīkstajam! Turklāt kā var nebūt laika pacensties un sataisīt kārtīgi arī ar tām dažām svarīgajām funkcijām, ja atrodas laiks jau SP1 izstrādei. nē nu FAIL!

    Ja jau nu galīgi nevar, tad būtu atlikuši izlaišanu par mēnesi. Ä€kstu bars :mod: 😀

    #199284
    WerNeo
    Participant

    Evers wrote:

    Sākās…tātad Windows 7 Final būs kārtējais pusfabrikāts?

    Quote:

    svarīgas funkcijas

    Būs pilvērtīgs tikai ar pirmo SP1, nu kauns Mazmīkstajam! Turklāt kā var nebūt laika pacensties un sataisīt kārtīgi arī ar tām dažām svarīgajām funkcijām, ja atrodas laiks jau SP1 izstrādei. nē nu FAIL!

    Ja jau nu galīgi nevar, tad būtu atlikuši izlaišanu par mēnesi. Ä€kstu bars :mod: 😀

    Pieņemu, ka viņi zinās labāk par tevi, ko un kā darīt (un es neuzskatu, ka tu būtu labāks par kaut vienu MS darbinieku). Win 96 viņi jau atlika uz 2 gadiem. 🙂

    #199285
    Evers
    Participant

    Nu būtu mācījušies no nessenajām kļūdām – ka cilvēkiem pusfabrikāts nepatīk. 🙂 Ja tās fīčas nav nozīmīgas, tad jau nekas vēl, bet minēts bij ka svarīgas. hmm …

    #199286
    gaziks52
    Participant

    viss būtu forši ja Intel’s izgatavotu win7 video draiveri 965 čipsetam

    #199287
    WerNeo
    Participant

    Evers wrote:

    Nu būtu mācījušies no nessenajām kļūdām – ka cilvēkiem pusfabrikāts nepatīk. 🙂 Ja tās fīčas nav nozīmīgas, tad jau nekas vēl, bet minēts bij ka svarīgas. hmm …


    Pasaki man atklāti, kura MS OS bijusi vislielākais pusfabrikāts?

    #199288
    gaziks52
    Participant

    WerNeo wrote:

    Evers wrote:

    Nu būtu mācījušies no nessenajām kļūdām – ka cilvēkiem pusfabrikāts nepatīk. 🙂 Ja tās fīčas nav nozīmīgas, tad jau nekas vēl, bet minēts bij ka svarīgas. hmm …


    Pasaki man atklāti, kura MS OS bijusi vislielākais pusfabrikāts?

    Vistā!

    #199289
    WerNeo
    Participant

    gaziks52 wrote:

    WerNeo wrote:

    Evers wrote:

    Nu būtu mācījušies no nessenajām kļūdām – ka cilvēkiem pusfabrikāts nepatīk. 🙂 Ja tās fīčas nav nozīmīgas, tad jau nekas vēl, bet minēts bij ka svarīgas. hmm …


    Pasaki man atklāti, kura MS OS bijusi vislielākais pusfabrikāts?

    Vistā!

    Tad tu neesi redzējis Win Me. 🙂 Vistai nebūt nav nekādas vainas, ja to māk lietot.

    #199290
    Stat1CX
    Participant

    o jā, atceros win me laikus, tie kas saka ka win vista ir nestabila OS tik tiešām nav redzējuši win me, tur reset pogas spiešana un taustiņu CTRL+ALT+DEL lietošana bija ikdienišķs rituāls.

    #199291
    Evers
    Participant

    Nejau nestabila tā Vista ir, bet nepilnīga un rijīga, pats Balmers atzina ka Vista esot izgāšanās, nepilnīgs lēns kodols utt.

    #199292
    mildaa
    Participant

    Man gan liekas, ka Win98 bija lielāks pusfabrikāts nekā ME, bet viedokļi dalās 😉 Pēc tam, viennozīmīgi nāk vista, lai arī kā to neslavētu… Un nākošā jau top ;)))) Win2000, Server 2003 un WinXP ir izdevušās OS’es.

    #199293
    Wallaby
    Participant

    Viņi nedrīkst atlikt izlaišanu, jo konkurenti min uz pēdām. Un katra diena, ko viņi kavē, nes zaudējumus – jo Vistu neviens nepērk. Tādēļ jau uzradās tik ātri tas W7 – kā viens liels SP uz Vistas.

    #199294
    msh
    Participant

    +1 e.j. 😀

    Werneo, jams gan jau ka nav labāks win uzbūves vai kodēšanas ziņā, bet sajēgas ziņā noteikti ir labāks 😀 Bet nu maikrosoftu tak bīda veikalinga speciālisti, un viņi ir izrēķinājuši, ka tādiem werneo varēs sabāzt batonus ausīs, tad nu ko tur uz kaut kādiem atsevišķiem everiem klausīties… 😀

    Pusfabrikātu meklētāji, ko jūs te piesējāties? 😀 Vispār pusfabrikāts ir kaut kas tāds, kas lietotājam jāpabeidz, tātad win nevar būt pusfabrikāts, jo lietotājs to nevar pabeigt 😀 Bet savādāk es atļaušos uzskatīt ka win98 nebija nekādas vainas, ja salīdzina ar visu ne-NT sēriju, tb sliktāka par saviem priekšgājējiem nebija un win98se pat WDM pirmo reizi ieviesa [tb, pat uz modernajām kastēm var mēģināt uzlikt win98se ar winxp draiveriem 🙂 ] un savam laikam lietojama os, win me bija tas pats win98se ar win2k elementiem, jo maikrosofts tomēr neptūnu sadomāja neizlaist [kas nezina – win neptune bija win2k houm edišen 🙂 ], NT sērija ir bijis sakarīgākais, ko maikrosofts spējis izlaist un win2k līdz ar to ir maikrosofta visu laiku labākais produkts – savam laikam piemērots, par spīti visiem caurumiem, toties ar WDM un plug’n’play 🙂 winxp – pokemonizēts win2k, win2k3 – winxp stervera versija. Bet galvenā bēda ir tā, ka šīs os mūsdienām vairs nav pārāk piemērotas, jo pilnas ar caurumiem, caur kuriem kādu herņu neielaist jācenšas aizvien rijīgākām antīvīrusu programmām un citām herņām kas, piemēram, uz linukša nav vajadzīgas 🙂 Tas liek aizdomāties, kāpēc “jaunajiem” win ir tik smagas minimālās prasības 🙂

    #199295
    Genādijs
    Participant

    Vispār dzirdēju ka tas ir feiks.

    #199296
    Janhouse
    Participant

    Vismaz skrīns izskatās fake.

    #199297
    WerNeo
    Participant

    msh wrote:


    Werneo, jams gan jau ka nav labāks win uzbūves vai kodēšanas ziņā, bet sajēgas ziņā noteikti ir labāks 😀 Bet nu maikrosoftu tak bīda veikalinga speciālisti, un viņi ir izrēķinājuši, ka tādiem werneo varēs sabāzt batonus ausīs, tad nu ko tur uz kaut kādiem atsevišķiem everiem klausīties… 😀

    Un ko tad man MS ir “sabāzuši ausīs”? Mēs pat nezinām, vai šī raksta informācija ir patiesa, bet daudzi jau sāk MS “noriet”. Š ajā gadījumā, es domāju, ka Tu esi tas, kuram vieglāk “sakārt makaronus uz ausīm”.

    #199298
    msh
    Participant

    Vai pats fakts ka maikrosofta produkti ir tie paši apžļembāti vecie ir kaut kas jauns? 🙂

    #199299
    aoma
    Participant

    Nupat vienā lapā redzēju XP SP4, esot “lielā slepenībā” nopludināta no utt… Vilkt un testēt gan nemēģināju, pārāk daudz plikas meitenes ar tai lapā bija… 😀

    #199300
    Stat1CX
    Participant

    Win XP tāds SP4 nemaz nebūs, ar SP3 izstrādi viss apstājās un nekas vairs netiks taisīts priekš win XP, vienīgi kādi caurumu ielāpi, tas arī viss.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā