Operētājsistēmai Windows 7 jau izstrādā servispaku SP1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Operētājsistēmai Windows 7 jau izstrādā servispaku SP1

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #199301
    KaNeiet
    Participant

    Kāpēc lai nebūtu? “Extended Support period until 8 April 2014”

    Sešu gadu laikā tāpat salasīsies pietiekami daudz atjauninājumu. Pamatā jau tās SP ir dažādu atsevišķo labojumu apvienojums.

    https://lfie.net/windows-xp-sp4-indirectly-confirmed/

    ..

    #199302
    Stat1CX
    Participant

    Laikam esmu atpalicis, domāju ka XP supportu griezīs nost 2010 gadā, nemaz nezināju ka ir pagarināts līdz 2014 gadam.

    #199303
    WerNeo
    Participant

    msh wrote:

    Vai pats fakts ka maikrosofta produkti ir tie paši apžļembāti vecie ir kaut kas jauns? 🙂

    Un kura OS ir tā, kura netiek būvēta, uzlabojot to pašu veco labo? Man pat šķiet, ka MS visvairāk ir štukojuši jaunumus savām OSīm.

    #199304
    TrakaisKursis
    Participant

    lol, es domāju, ka tas ir lieliski saplānots mārketings, nevis izstrādes un uzturēšanas elegance. nākamais solis no MS būs sekojošs: izziņot win7 sp1 iznākšanu daudz agrāk nekā solīts, un tajā iekļaut to, kam jau tur loģiski bija jābūtt. inovētāji, bļ*, microsoft zin atradies….

    #199305
    memorex
    Participant

    No MS puses pagaidām nekādas informācijas nav… Š is ir kā saka, dzeltenais raksts 🙂

    #199306
    ehex
    Participant

    Tikko izlasīju, ka 12. jūnijā iznākšot RC2 (7200), bet būšot pieejams tikai Technet un MSDN subscriberiem. 🙂

    #199307
    wolfinj
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Kāpēc lai nebūtu? “Extended Support period until 8 April 2014”

    Sešu gadu laikā tāpat salasīsies pietiekami daudz atjauninājumu. Pamatā jau tās SP ir dažādu atsevišķo labojumu apvienojums.

    https://lfie.net/windows-xp-sp4-indirectly-confirmed/

    ..


    a vai tad nebija ka 14 gadā xp kļūst par freeware?

    #199308
    Jaunzems
    Participant

    a kapēc lai kļūtu?

    #199309
    Evers
    Participant

    e.j. wrote:

    a kapēc lai kļūtu?

    Windows 3.11 un W95 jau ir officiāli freeware, par 98 tik labi nezinu, jāparokās netā.

    #199310
    KaNeiet
    Participant

    Evers wrote:

    Windows 3.11 un W95 jau ir officiāli freeware


    Spriežot pēc otrās daļas par šo ir pārliecība, varbūt tomēr vispirms rakties, nevis ko tik stulbu rakstīt.

    Tiesa, termina “officiāli” skaidrojumu man nekur tā arī neizdevās atrast.

    “The oldest legacy computer systems used today are still less than 40 years old. The copyright on them will not expire in the United States and Europe until about 2030”

    https://en.wikipedia.org/wiki/Pirated_software

    ..

    Palūgšu atsauci uz autoratīvu avotu (Vasja vai Jurčiks no paralēlgrupiņas šoreiz nederēs), kurš apgalvo ko citu.

    #199311
    msh
    Participant

    WerNeo wrote:


    Un kura OS ir tā, kura netiek būvēta, uzlabojot to pašu veco labo? Man pat šķiet, ka MS visvairāk ir štukojuši jaunumus savām OSīm.


    Kādus jaunumus? Spēruši vizuālo no citām OS un lipinājuši to klāt NT 3.5? 😀

    Nezinu ko uzlabo citu platformu veidotāji bet redzu nelielu atšķirību starp linuksi “episkajā kaujā linux vs win” – linuksis joprojām normāli griežas uz kastēm, uz kurām tas smuki griezās pirms četriem vai astoņiem gadiem [teiksim, man te ir tāda 433 mhz celka, kas ar 256 MB RAM savulaik ar winxp spēja visādas smagas spēles vilkt], bet winxp uz tā paša pirms dažiem gadiem griezās smuki, tagad smagi velkas, tas nekas, ka tolaik bija standarta setups ar visiem noklusētajiem servisiem, bet tagad ar nlite viduvēji nograizīts. Wtf? 🙂

    #199312
    Jaunzems
    Participant

    Prasi padomu ob1.

    Vienkārši, tantiņas no mana tirgus baumo, ka ir mahānisms, kas speciāli palēnina Windows.Tikai tāpēc, lai nopirktu jaunu Windows! 🙂

    #199313
    usins
    Participant

    Š aubīgs raksts par to SP1, un tas builds kurš pieminēts ir feiks.

    Jā, visas Windows versijas, kurām 20 gadu, ja nemaldos, ir bezmaksas, XP tas termiņš tiks skaitīts no ā laika, kad būs end of suport, tas ir no tā 2014 gada 🙂

    #199314
    Jaunzems
    Participant

    2034. gads? 🙂 Tad jau ubuntam linuksam sen piederēs pasaule 🙂 (edit=example)

    #199315
    samurajs
    Participant

    usins wrote:

    Š aubīgs raksts par to SP1, un tas builds kurš pieminēts ir feiks.

    Jā, faktu pārbaudīt grūti, jo pēdējais netā dabūjamais builds ir 7137. Protams, iespējams ka feiks.

    #199316
    KaNeiet
    Participant

    usins wrote:

    Jā, visas Windows versijas, kurām 20 gadu, ja nemaldos, ir bezmaksas,


    Es savukārt esmu pārliecināts ka kārtējo reizi tiek rakstīts kas pavisam stulbs, kamēr netiks pierādīts pretējais.

    Nevajag savas iztēles augļus uzdot par patiesību, ne kā pārliecību, ne ar piebildi “ja nemaldos”.

    #199317
    esters
    Participant

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31991L0250:LV:HTML

    Aizsardzības laiks

    1. Autoram piešķir aizsardzību viņa mūža garumā un piecdesmit gadus pēc viņa vai pēdējā dzīvā autora nāves; ja datorprogramma ir anonīms darbs vai laista klajā ar pseidonīmu, vai ja valsts tiesību akti par autoru atzīst juridisku personu saskaņā ar 2. panta 1. punktu, aizsardzības laiks ir piecdesmit gadi kopš tā brīža, kad datorprogramma ir pirmo reizi likumīgi darīta pieejama sabiedrībai. Aizsardzības laiku skaita no pirmā janvāra nākamā gadā pēc tam, kad iepriekšminētais noticis.

    #199318
    samurajs
    Participant

    esters: Paldies! Vismaz viens te ieviesa skaidrību! 🙂

    #199319
    KaNeiet
    Participant

    Nu jau labāk, tas pilnībā apgāž iepriekšējās spekulācijas.

    Tagad izpildam vienkāršu aritmētisku operāciju: 2009-50=? un mēģinam atcerēties kādas pirms šī gada izlaistās programmas šobrīd vēlamies izmantot, tad noskaidrojam kā un kur tajā laikā jutās to autori.

    #199320
    Jaunzems
    Participant

    Teiksim, Space Invaders! 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā