Parādījusies jauna informācija par Windows 7 SP1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Parādījusies jauna informācija par Windows 7 SP1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150400
    Evers
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1558_evrwinsp1_1.jpg[/imgl]

    Nav nekāds noslēpums, ka Microsoft jau ir uzsācis darbu pie Windows 7 pirmās servispakas (Service Pack 1), tepat Notepad.lv vēl pirms Windows 7 debijas bija vēstīts, ka Microsoft meistari pie tās jau sākuši ķimerēties. Avoti no Microsoft ziņo, ka Windows 7 Service Pack 1 testa versija priekš testētājiem un citiem nadzīgiem datoristiem būšot pieejama jau šī gada jūnijā. Toties kārtīgo gala versiju gan nākšoties pagaidīt līdz septembrim.

    Protams, ka, kā jau servispakai pienākās, tā iekļaus visus atjauninājumus un kļūdu labojumus, kas izlaisti kopš Windows 7 debijas pērnā gada oktobrī. Bet ne tikai – gaidāmi arī dažādi uzlabojumi un knifiņi (arī tādi, kas veidoti pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm), kā arī jau paredzētās Windows 7 funkcijas, kuras vienkārši nepaspēja pabeigt līdz Windows 7 debijas datumam – starp tām tādas, kā uzlabojumi bezvadu tīklošanas un Bluetooth jomā un jaunā USB standarta “USB 3.0” atbalsts. Ganjau, ka būs vēl šis tas, bet kas…to laiks rādīs.

    Avots

    #224938
    TrakaisKursis
    Participant

    tā.. par to bezvadu tīklošanu varētu vairāk… man ik pa laikam tīkls nokrīt … nespēju saprast problēma iekš win7 vai draivera…

    #224939
    Snorx
    Participant

    Nu tas jau sen bija zināms, ka Win7 ir bugu pilns, vienkārši, lai nezaudētu vēl vairāk tirgus daļu, Win7 tika mākslīgi pasteidzināts, gluži kā bija ar Crysis, kad iznāca nepabeigta spēle. Bieži vien ar Crysis pirmo versiju pat uz ļoti jaudīgiem kompīšoem bija problēmas, kaut tehniski šie kompīši pat vairākkārt pārsniedza rekomendējamās prasības…

    #224940
    Stat1CX
    Participant

    Visas jaunas OS ir bugu pilnas, tie paši maki un tie paši linukši ir bugu pilni.

    #224941
    Snorx
    Participant

    Nu tas jau būtu saprotams uz MacOSa, jo tas tomēr ir komerciāls projekts(nu atskaitot Novell/Suse un RH komerciālās versijas), bet kāpēc Linuxim būtu vajadzīgs mākslīgi steidzināt kaut kādas kompilācijas izlaišanu pirms noslīpēšanas- tas man tā īsti nav skaidrs…

    #224942
    Andress
    Participant

    Tapēc ka linux viens no galvenajiem vadmotīviem ir pakaļskriešana windows popularitātes ziņā. un lai tik nesāk drst ka ne.

    #224943
    ob1
    Participant

    Hmm, zinot to, ka M$ produkti kļūst puslīdz lietojami pēc SP2 iznākšanas, būs vien kādu laiku vēl uz XP jādzīvo…

    #224944
    Ins1d3r
    Participant

    Snorx wrote:

    Nu tas jau sen bija zināms, ka Win7 ir bugu pilns, vienkārši, lai nezaudētu vēl vairāk tirgus daļu, Win7 tika mākslīgi pasteidzināts, gluži kā bija ar Crysis, kad iznāca nepabeigta spēle. Bieži vien ar Crysis pirmo versiju pat uz ļoti jaudīgiem kompīšoem bija problēmas, kaut tehniski šie kompīši pat vairākkārt pārsniedza rekomendējamās prasības…

    Man nav bijusi neviena problēma ar win7 jau sākot no beta laikiem. Strādā kā smērēts 🙂

    #224945
    ob1
    Participant

    Ins1d3r, ja vēl tu sava kompja uptime iepostētu…

    #224946
    Stat1CX
    Participant

    Man ar win 7 nav nekādu problēmu, daudz lietojamāks par to pašu vistu ar sp 2. Ar up time ar nekādu problēmu, nedēļu bez restarta mierīgi, būtība restarts tiek taisīts tikai, ja kāda proga tiek pieinstalēta, vai kas cits, kas prasa restartu.

    #224947
    pikins
    Participant

    kā lai saka uzliku winu 7, nēsu win lietojis jau kādus 3 gadus (ilgāk pa nedēļu), neko dižu pagaidā nēsu viņā ieraudzījis netiektu kad kaut kur baigi fiksāka par vistu, bet man izdevās viecot vienkāršas darbības jau viņu nokārt, pariezāk viņa pati nokārās 😀

    #224948
    elvisburdajs
    Participant

    Es portatīvo parasti lieku sleep modē, un nekādu nopietnu problēmu nav bijis. Ja nu vienīgi pats laptops jau no vistas laikiem neļauj pilnībā aizvērt vāku (pamostās).. Power options sadaļā viss salikts pareizi.

    #224949
    jonjs
    Participant

    Stat1CX

    Man tevim tikai viens SŠª … DS JAUTÄ€JUMS, krieviski tas skan “… гавно вопрос …” starp citu latviski skan jautrāk, nepierastāk 😀 Cik tu samaksāji par Win 7 (un galvenais par visām pārējām programmām, ko tu lieto un vai tas bija lietderīgi, tas ir naudu atpelnīji samaksāto) un kā domā ar to cīnīties?

    Windows ir ļoti populāra OS, 90 % pasaules iedzīvotāju to lieto, bet tomēr? Nu vispār jau man nav ne mazākās vēlēšanās sākt svēto vai mazāk svēto karu. Par visu ir jāmaksā, bet nu tomēr?

    #224950
    Stat1CX
    Participant

    Neko neminēju par maksāšanu… un vispār jau runa iet par windows servisa paku, nevis par to cik tas viss izmaksā, vai neizmaksā.

    #224951
    ob1
    Participant

    a es uzliku w7 un uzreiz konstatēju, ka datumu rāda nepareizi…

    #224952
    TrakaisKursis
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Visas jaunas OS ir bugu pilnas, tie paši maki un tie paši linukši ir bugu pilni.

    Sliecos piekrist, taču nepiekrītu saturiskajai deķīša vilkšanai. Idejiski – viens jau pamatos rēķinās ar bagiem un to novēršanu formulē kā kopīgu piedzīvojumu (GNU / Linux), otrs – ar mārketinga palīdzību tomēr rada iespaidu par gatavu galaproduktu, kas tomēr tā neizrādās, turklāt par to vēl tiek samaksāts. Toties programmu ekosistēma. Pieraduma spēks ir milzīgs.

    #224953
    WerNeo
    Participant

    a es uzliku w7 un uzreiz konstatēju, ka Latvijas Radio 1 sāka pāraidīt nepareizas ziņas.

    #224954
    elvisburdajs
    Participant

    ob1, Neizliecies par līkroci, vienalga neticēšu.. 😀

    #224955
    ob1
    Participant

    Elvi, ka es tev saku… datums pēc instalācijas ar Latvian regional settings bija formātā yyyy.MM.dd. Es varu saprast, ja tas ir iekš XP. Nu labi, Vistai arī var piedot… bet w7 – nu cik var tautu čakarēt?

    #224956
    Stat1CX
    Participant

    A bet kur problēma ar rociņu ierakstīt kādu secību vēlies?

    [img]https://img130.imageshack.us/img130/3589/33854497.th.png[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā