Parādījusies jauna informācija par Windows 7 SP1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Parādījusies jauna informācija par Windows 7 SP1

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224957
    ob1
    Participant

    Problēma laika patēriņā… un mani besī ārā necieņa no M$ puses – šo kļūdu tak tik elementāri izlabot.

    #224958
    reGative
    Participant

    ob1 = hmm, tu taču optimizē visu… pamēģini uzdrukāt kādu progu vai .bat failiņu, kurš visu automātiski saliek. 🙂

    #224959
    ob1
    Participant

    darīt man nav ko…

    #224960
    ob1
    Participant

    Patērētāju tiesību aizsardzības likums (avots: https://www.likumi.lv/doc.php?id=23309 )

    3.1 pants. Atšķirīgas attieksmes aizliegums

    (1) Piedāvājot preci vai pakalpojumu, pārdodot preci vai sniedzot pakalpojumu, aizliegta atšķirīga attieksme patērētāja dzimuma, rases vai etniskās piederības dēļ. – pārkāpts.

    4.pants. Patērētāja izvēles brīvība un griba

    (1) Stājoties līgumattiecībās ar ražotāju, pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju, patērētājam jādod iespēja pilnībā realizēt savu izvēli un gribu, iegādājoties tieši tādu preci vai saņemot tieši tādu pakalpojumu, kādu patērētājs vēlas, izņemot likumā noteiktos ierobežojumus. Ražotāja, pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja pienākums ir respektēt šo gribu. Izvēle un griba paužama līguma noteikumos, vai arī tai jābūt redzamai pēc lietas apstākļiem.- pārkāpts.

    papildus tam:

    16.pants. Garantija

    (1) Garantija ir ražotāja vai pārdevēja bezmaksas apsolījums atmaksāt patērētājam par preci vai lietu samaksāto naudas summu, apmainīt preci vai lietu pret atbilstošu preci vai lietu, bez atlīdzības novērst preces vai lietas neatbilstību vai veikt citas darbības, ja prece vai lieta neatbilst garantijā vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.

    (2) Garantija dodama rakstveidā, un tajā skaidri norādāmi nosacījumi prasījuma pieteikšanai attiecībā uz garantiju, garantijas termiņš — laikposms, uz kuru attiecināta garantija, kā arī garantijas devēja nosaukums (firma) vai vārds, uzvārds un adrese. Garantijā norāda, ka patērētājam ir noteiktas tiesības saskaņā ar normatīvajiem aktiem un ka garantija šīs tiesības neietekmē. Ja garantija neatbilst šiem noteikumiem, tas neietekmē garantijas derīgumu un patērētājs ir tiesīgs pieprasīt, lai garantija tiktu izpildīta.

    (3) Garantija ir saistoša tās devējam atbilstoši garantijas dokumenta nosacījumiem un attiecīgajā reklāmā sniegtajai informācijai.

    vispār – palasot šo likumu, rodas iespaids, ka M$ Latvijas teritorijā drīkst lietos bez maksas un vēl piedzīt zaudējumus no M$…

    #224961
    Stat1CX
    Participant

    Sūdzi MS tiesā, varbūt izdosies nokāst lielo piķi.

    #224962
    ob1
    Participant

    Latvijas tiesā?

    #224963
    QuadFather
    Participant

    Ah, ob1 taisa jokus. Kādā veidā MS pret Tevi izturas savādāk atkarībā no Tava dzimuma/rases? Gribi teikt, ka sievietēm vai melnajiem rāda tādu datuma formātu kādu Tu vēlies? Tas, ka Tev nav pieņemams datuma formāts ir Tava problēma, nevis MS. Tāpat arī MS piedāvā attiecīgo funkcionalitāti, lai Tu varētu uzlikt tādu datuma formātu kādu Tu vēlies. Un atkal, tas, ka Tu nevēlies pakustināt rociņas, lai to izdarītu, ir Tava problēma.

    Jocīgi, ka Tev datuma formāts nav uzlicies pareizi, jo man viss ir ok. Kā arī runājot par uptime, man PC jau nto nedēļu griežas bez restartiem/shutdowniem un nekādu problēmu.

    #224964
    jonjs
    Participant

    Ja runājam par tiesu, tad paliek jautri. Vai kāds grib iesūdzēt kādu zināmu Latvijas politiķi (bet varbūt labāk izdarīt tā kā viņš izdarīja ar mūsu latviešu bāleliņiem)?

    Piemēram par to, ka cilvēks, kas vēlējās ražot SPIRTU (alkohols uj tas ir slikti, bet Latvijā ražots SPIRTS ir labāks un izdevīgāks kā Krievijā ražots spirts), nomira uz viena no Latvijas ceļiem (viņu vienkārši nošāva, viņa uzvārds bija Peimanis) un pēc tam Latvijas zemnieciņiem nācās ilgi domāt, kur likt Latvijas spirta izejvielas.

    Nodevējus vajag izstumt vai arī sēdināt cietumā. Es gan laikam mazbiku no IT sfēras izgāju ārā, bet šitas viss ORANŽAIS bardaks Latvijas valstī, vismaz manim, ļoti ir apnicis.

    Uhhh, kas par dusmu. Un GALVENAIS nevajag ZAGT. LINUX ir tādā ziņā labs, ka viņu nevajag ZAGT.

    Ja gribi pelnīt naudu vai nu pērc WIndows, tas ir ja giribi pelnīt godīgi vai arī beidz muldēt.

    Windows ir labs, bet tikai tad, kad tu to esi GODĪGI nopircis. Ja nē tad nē … . UN viss.

    #224965
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Kurā Latvijas likuma pantā ir norādīts, ka mūsu formāts ir tieši dd,mm,yyyy?

    #224966
    ob1
    Participant

    Labi, pirunājāt, lai dzīvo M$, lai dzīvo tautas partija… pag, es aiziešu pavemt…

    #224967
    lilmoder
    Participant


    #224968
    WerNeo
    Participant

    ob1, ehh. Neiet tev arī šajā jautājumā. Tautas partija šobrīd ir opozīcijā..

    #224969
    WerNeo
    Participant

    lilmoder wrote:

    WANDIWS 7 man griežas jau 15:15:44:53. Š ogad neesmu restartējis :> What do I win?


    Karas, karas… tavs W7 🙂 Par dzelžu atbalstu pat nerunāsim, tie mīti, ka ar dzelžiem viss ir ok un viss tiek automātā “kačāts”, darbojas tikai uz cilvēkiem, kas uzķērās uz reklāmas “āķa”.

    #224970
    nevertell
    Participant

    Neizturēji tautas radiāciju ?

    #224971
    Imhoteps
    Participant

    2009. gada 15. janvārī. Š ādam pierakstam literāri un arī juridiski nav ne mazākas vainas.

    #224972
    ob1
    Participant

    Imhotep, a ko nozīmē 2009.01.15. ???

    #224973
    elvisburdajs
    Participant

    WerNeo, Nepiekrītu, Man caur windows update visi draiveri smuki kačājas..

    Piemēram no sākuma kad uzliku win7, visi hardware (videokarte, skaņas karte, u.c.) tika atpazīti un ar ķeksīti varēja atzīmēt kuru gribu kuru nē. Arī ikdienā visi printeri, fotokameras, telefoni iet bez aizķeres.. Kārties, prakstiski nekas nekarās..

    Vai tad XP vai kādā no linuksiem ir labāka sistēma? Protams, reklāmā Microsofts ir iegāzis daudz līdzekļu..

    ob1, Beidz cepties! Sāk apnikt tava īdēšana.. :> Raksti sūdzību ms Latvija.

    #224974
    Imhoteps
    Participant

    Saskaņā ar latviešu valodas stilistikas likumiem, mēneša apzīmētājskaitlis tiek lietots vai nu pirms gadskaitļa, vai arī pēc tā, ja gadskaitlis ticis lietots pirmais. Pilnīgi pretēja aina ir anglosakšu rakstībā, kur mēneša apzīmētājvārds allaž prevalē pār mēneša datumu (ir “pirms tā” – “JAN 15th 2009”). Citiem vārdiem, “2009.01.15” latviešu literārajā valodā nozīmē 2009. gada pirmā mēneša (proti, janvāra) 15. datums.

    P.S. Es šobrīd neesmu mājās un man nav “pa rokai” prof. Rozenberga latviešu valodas stilistikas mācību grāmata, tāpēc nevaru precīzi norādīt “izdevniecību-gadu-lapaspusi”. Taču jaunnedēļ – otrdien – mierīgi.

    #224975
    Snorx
    Participant

    Es Ob1 pusē. Problēmas man pietiek a windu, kur nu vēl ar pīpiem un 2 ned jēgu padi*st BTW esmu ikdienā ar BSA un M$ strādājis

    #224976
    Eudoxus
    Participant

    Bet protams, kādi gan var būt komentāri pie šādas ziņas.

    Džeki, ja jums ar windu pietiek problēmas, tad es brīnos, kā jums vēl laiks atliek te rakstīt tās stulbības. Būtu tajā laikā pieslīpējuši savu angļu valodu. Analfabētam ob1 es ieteiktu arī latviešu valodu pamācīties. Turklāt kur ir redzēts tāds idiņš, kuram ir grūti uzlikt sev tīkamu datuma formātu (laika b.. neesot) bet atrodas laiks pētīt kaut kādu likumus. Būtu jau labāk savu smadzeni optimizējis nevis drātējis to nabaga aizvēsturisko XP.

    Un ja diršaties par bugaino win 7, tad gribētos tomēr kādus salīdzinošus skaitļus, kur ir redzams, cik daudz bugu ir Win 7, cik sniega leopardam un cik jaunajam bubuntu. Man ir aizdomas, ka ja tādi skaitļi būtu, tad te pusei puņķutapu būtu mutes ciet.

    Sorry par fleimu, bet ir arī kaut kādas robežas. Turklāt dark_lizard arī sen nav rādījies, bet daba tukšumu nemīl.

    Quote:

    tā.. par to bezvadu tīklošanu varētu vairāk… man ik pa laikam tīkls nokrīt … nespēju saprast problēma iekš win7 vai draivera…

    Iekš draivera tev ir problēma.

    Quote:

    Cik tu samaksāji par Win 7 (un galvenais par visām pārējām programmām, ko tu lieto un vai tas bija lietderīgi, tas ir naudu atpelnīji samaksāto) un kā domā ar to cīnīties?

    Es samaksāju apm 60Ls par Windows 7 Home Premium pilno versiju. Plus MS Office 2007 par 25Ls un Acronis True Image Home 2010 par 20Ls. Tātad kopā esmu samaksājis apm. 100Ls. Un tagad kaut kāds puņķu tapa man sāks stāstīt, kā man labāk iztērēt manu naudu? Mans simtnieks un kā gribu tā tērēju. Sarp citu – uz vindas griežās faktiski visas tās pašas atvērtā koda programas, kuras tiek lietotas uz linux, tāpēc kaut ko muldēt par “visām pārējām programmām” ir pilnīgi garām.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā