Pārdodu "Steam" kontu. Mēģinājums Nr.2

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Pārdodu "Steam" kontu. Mēģinājums Nr.2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153200
    guitarman
    Participant

    Ok, mēģināšu vēlreiz nopārdot savu “Steam” kontu.

    Vecā tēma šeit:

    https://notepad.lv/8152/gribu-nopardot-savu-steam-kontu/

    Nākusi klāt spēle “Wings of Prey”

    Tātad kopā 4 spēles:

    * STALKER: Shadow of Chernobyl

    * S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

    * Hitman: Blood Money

    * Wings of Prey (Pirkta jaungada atlaižu laikā)

    Cena: 5Ls

    Un pirms saukt mani par steam zagli, palasiet iepriekšējo postu + man ir visi digitālie čeki par pirkumiem.

    PS. Ja pērk kāds kuru būšu manījis šeit apgrozāmies kādu laiku ar normāliem nodomiem, atdošu paroli brīdī kad pārskaitīsi naudu uz manu kontu (negaidīšu kamēr ienāks).

    #259468
    _Mo3_
    Participant

    am, es labprāt paņemtu, ja es tās spēles varētu dabūt uz savu kontu, bet tā, diemžēl – nē!

    vispār iesaku tev mēģināt savu kontu nopārdot, iekš game communitijiem, kā piemēram: gign.lv, kso.lv, gamerx.lv utt.

    #259469
    guitarman
    Participant

    Ok, pēdējā cena: 3.50 Ls

    #259470
    nevertell
    Participant

    Š…EMU!

    #259471
    intrudery
    Participant

    ir tāda lieta, ka man mistisku iemeslu dēļ vecais steam acc tika zagts reizes divas … un abas reizes esmu viņu dabūjis atpakaļ uzrādot pirkuma čekus … pirkt steam acc nav dikti prātīgi°.

    no otras puses .. 3.50 nav baisa nauda .. 😀

    #259472
    Chr1s
    Participant

    Kādus čekus?

    Atceros, ka agrāk bija tāda aferā ar WoW kontiem, pārdod pa baiso naudu un nākamajā dienā tev jau viņš ir atpakaļ. 😀

    #259473
    intrudery
    Participant

    nu tu pacel iekš steam tiketu, ka tev ir nozagts acc.. iedod viņiem visus datus un pēc 24h tev konts ir atpakaļ.

    #259474
    Stat1CX
    Participant

    Ar to akountu tirgošanu tiešām ir tāda lieta. Draugs pārdeva savu WoW akountu un pēc vairāk kā pus gada pārtraukuma izdomāja ka grib atkal spēlēt, nosūtīja vēstuli blizzardam, ka akounts ir ticis nozagts un pēc 2 dienām akounts jau bija viņa rokās.

    #259475
    Creep
    Participant

    To tavu draugu vajadzētu sutkās paturēt par krāpšanu… Vistiešākajā tā nozīmē…

    #259476
    Afrohead
    Participant

    Nu, vispār jau “Blizzard” noteikumos, kuri jāizlasa, pirms sāc spēli, ir atrunāts tas, ka kontu pārdošana ir aizliegta.

    Ik pa laikam notiek šie varianti, nemaz nerunājot par zelta pārdevējiem, kuri serverī piedāvā 10 000 zelta gabalus par dažiem eiro un vēl nez kādi varianti. 😀

    #259477
    shb-
    Participant

    Labi, ka tagad ir steam guard ; ). Jo tev taču to acc pamanījās nozagt, kad vēl nebija steamguard, ne?

    #259478
    Creep
    Participant

    Bet vai ir atrunāts, ka nedrīkst pirkt kontus? Ir liela starpība. lai vai kā, ja pārdevējs nepilda savu darījuma pusi pēc atlīdzības (naudas) saņemšanas, tā ir un paliek krāpšana.

    #259479
    guitarman
    Participant

    Jums laikam darīt nav ko! Š ī tēma tika veidota gandrīz vai pirms gada, un viss sen ir pārdots un neviens nav apkrāpts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā