PC komplektēšana

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas PC komplektēšana

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162886
    Nourfx
    Participant

    Sveiki Cilvēki . Ļoti liels lūgums , kādam saprotošam cilvēkam .. Vai kāds nevarētu man sakomplektēt stacionāro datoru prieks spēlēm .. Līdz 600 eur kāda no internet veikaliem !

    #329875
    ruukjis
    Participant

    Pa 600€ nekas jēdzīgs priekš spēlēm nesanāk – tāds zemais gals:

    https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=HcrBDQAwCMPAlUKgKLT771Xgd7JsHvK49ugIaXCM3JICMBCRtei0T83U%2BA%3D%3D

    #329876
    Barons
    Participant

    Skatoties kuras spēles spēlēt, priekš jaunākajām spēlēm nekas labs nesanāks. Autor, uzraksti kuras taisies spēlēt? Joprojām Battlefield 4 ir laba. 🙂 Man patīk.

    #329877
    aoma
    Participant

    Dators spēlēm ir dators spēlēm, kā jau rūķis teica, neko jēdzīgu par tādu naudu nopirkt nevar, ja vien autora plānos nav spēlēt solitairi.

    Par 600 eiro var tikai jēdzīgu videokarti nopirkt – piekrāj vēl kušķi un tad sāc sapņot par geiming kasti.

    P.S. Battlefield 4 pat mūsdienīgs biroja dators pavilks.

    #329878
    Barons
    Participant

    Quote:

    P.S. Battlefield 4 pat mūsdienīgs biroja dators pavilks.

    Autors jau nesaka kādas spēles grib spēlēt, varbūt Battlefield 4 ir viņa sapnis un citu nemaz negrib. 🙂

    #329879
    ruukjis
    Participant

    Baron, nav taču svarīgi kādas spēles spēlēs – datora komplektācija, lielos vilcienos, no tā nemainās. Bet nu, priekš CS absolūts zvērs, ar modernajiem greāvējiem būs kā būs.

    #329880
    cesedy
    Participant

    Par 600eur – tikai nokompkektēt lietotu sanāks.

    #329881
    Andron MacBeton
    Participant

    Pa 600€ var tīri normālu kasti sastellēt, bet ar domu – uzlabosi “on the way”.

    Es varētu atlasīt detaļas, bet “strogo za kacē”.

    Pa velti vairs neko nedaru.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā