Peerku 8800GTX vai labaaku videokarti

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Peerku 8800GTX vai labaaku videokarti

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147586
    rt25
    Participant

    Piedaavaajumus, luudzu, uz PM vai sheit.

    #185966
    Creep
    Participant

    cik lielās naudās esi gatavs rēķināties? HD 4850 jauna pa 105ls iekš metaleksa ir. Un ir daudz labāka par 8800GTX…

    #185967
    rt25
    Participant

    Nu, protams, kas labaaks – labaaks:), bet kaut kur ir arii robezha, kad sliktaaka karte savas cenas deelj kljuuust relatiivi labaaka.

    Esmu gatavs reekjinaaties ap 200 Ls, ja piedaavaas arii HD4870X2, taa kaa viss ir apspriezhams.

    Mani nedaudz ierobezho uudensdzeses sisteema, kura shobriid piemeerota un darbojas ar Foxconn 8800GTX OC versiju un karte jaudas zinjaa pilniibaa apmierina, bet karte saak glukot – restarti bez briidinaajuma, laikaa, kad mainaas kartes slodze, kompis vienkaarshi uzkaras (ielaadeejot, piemeeram, BF2). Ja buut veel viena 8800gtx, man tas buutu visvienkaarshaak – nevajadzeetu jaunu dzeses galvu, pie reizes vareetu paarbaudiit, vai karte tieshaam vainiiga. Un, ja nebuutu, tad uztaisiitu SLI:D.

    Atceros, ka vienreiz paaris reizes bija uzpileejis dzeses skjidrums uz kartes – varbuut tas ir pie vainas, kaut arii tas notika pasen, bet varbuut arii kaada cita vaina.

    Nav speciaalista ar ko pakonsulteeties, bet vest to visu ambraazhu uz servisu negribaas (4 raptori + veel divi cietie, uudensdzeses sisteema, kuru negribaas aardiit utt.).

    Taa kaa – ja kaads kaut ko piedaavaas par pinjemamu cenu, buushu ljoti pateiciigs. Vislabaak ar G92 vai G80, bet izskatiishu arii labu ATI karshu piedaavaajumu, ja tas atsveers puules to piemeerot manaam vajadziibaam.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā