PHILIPS PAPLAŠINA SAVAS SMART TV IESPĒJAS

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV PHILIPS PAPLAŠINA SAVAS SMART TV IESPĒJAS

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163318
  Anonīms
  Neaktīvs

  [img]https://i.imgur.com/4QXMKff.jpg[/img]

  • Google palīgs būs pieejams visos 2018. gada Eiropas Philips Android TV modeļos

  • Ar mikrofonu aprīkota tālvadības pults, kas tiks iekļauta visos 2018 Philips Android televizoros.

  • Philips izstrādātā jaunais Saphi Smart lietotāja interfeiss tiks ieviests visos pamata viedajos televizoros

  Philips paplašinās savu Smart TV piedāvājumu 2018. gadā, pievienojot Google Palīgu (Google Assistant) Android TV platformas modeļu televizoriem un iepazīstinot Philips izstrādāto Saphi Smart TV lietotāja saskarni jau pamata līmeņa TV modeļiem.

  Laiku pa laikam mums rodas problēmas saskarsmē ar televizora sarežģītajām funkcijām, taču tagad skatītāja mijiedarbība ar Philips Android TV kļūs par daudz “viedāku” pieredzi, ņemot vērā, ka Google Palīgs tiks ieviests jaunajos Philips 2018 Android TV jau šī gada pirmajā pusē.

  Google palīgs ļauj jums sarunāties ar Google, lai jūs varētu uzdot jautājumus un paveikt vēlamo ātrāk un vieglāk. Izmantojot Google palīgu Philips televizoros, lietotāji var lūgt Google palīgu atrast un atskaņot mūziku, filmas, videoklipus un citus saistītus materiālus no populāriem pakalpojumiem, tostarp YouTube un Netflix *, palīdzot plānot dienu, sniedzot jaunākās ziņas vai satiksmes informāciju un laika prognozes ziņojumus, ieplānot notikumus un modinātājus, kā arī atrast jūsu fotoattēlus no Google fotoattēliem (Google Photos).

  Google palīgs pat var palīdzēt televizoram kontrolēt ar citas saderīgās viedās mājas ierīces (ko viegli var identificēt ar uzrakstu “saderīgs ar Google palīgu”), ieskaitot plašu tīklā savienotu skaļruņu sistēmu klāstu, Nest Home Automation un Philips Lighting Hue produktus.

  Lai piekļūtu Google palīgam Android TV Philips 2018 televizoros, lietotājam vienkārši jāpiespiež pults īpašā poga un pēc tam, kad mikrofons ir aktivizēts, tā zona tiek iezīmēta ar zilu LED gaismu tik ilgi, kamēr sistēma ir aktīva.

  Philips arī plāno ieviest Google Palīga versiju, atjauninot arī 2017. gada Android televizorus, precīzi modeļi tiks apstiprināti, tiklīdz pakalpojums būs aktīvs.

  Saphi Smart TV

  Pamata līmeņa viedie televizori arī būs ātrāki un vieglāk izmantojami 2018. gadā, pateicoties unikālajam Philips izstrādātajam Saphi Smart TV lietotāja interfeisam.

  Saphi ātrums ir īpaši svarīgs Smart TV pieredzei, jo lietotāji sagaida, ka viņu pakalpojumi ātra uz bez aizķeršanās. Izpildījums ir svarīgs, jo Smart funkcijai ir jānodrošina tāda pati izcila attēla kvalitāte kā no citiem avotiem.

  Saphi tiks ieviests visos Philips 2018 Smart televizoros, izmantojot Linux operētājsistēmu, sākot no Full HD komplektiem 5000. sērijās līdz 6000. sēriju komplektiem ar UHD, HDR un Philips unikālo Ambilight 3 sistēmu.

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  * Pieejai nepieciešams Netflix konts

  #333085
  3Dklucis
  Participant

  Ei taks bezdēēēt ar visu TV…………………

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā