phpbb uz sava pc

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146241
    D-Stacker
    Participant

    Sveiki!

    Es gribeetu uzzinaat, kas ir vajadziigs, lai es uz sava pc vareetu palaist phpbb weblapu un citi ierakstot paarluuk programmaa manu IP redzeetu phpbb lapu?

    Zinu ka ir vajadziigs Apache, bet nezinu kas veel, vai arii varbuut var izstikt ar ISS, bet nezinu vai tas atbalsta php, tad manupraat nevajadzeetu apache. Mekleeju tutoriaalus kaa uzstaadiit phpbb, bet atradu kaa uzstaadiit uz serveriem nevis uz sava pc. Varbuut juus varat ieteikt kaadu link vai arii pastaastiit kaa to var izdariit un kaadas programmas ir vajadziigas?

    Jau ieprieksh Paldies…

    #172532
    usins
    Participant

    Ne velti saitam phpbb sadalja ira

    https://notepad.lv/bb.php

    palasi shos rakstus. cerams tik daudz varesi izdarit ka tos izlasit. 🙂

    #172533
    Mr.Death
    Participant

    Lieto XAMPP visu vienā paku 😉 Nebūs problēmas ar uzstādīšanu un visa konfigurēšanu 🙂

    #172534
    D-Stacker
    Participant

    Un cik tas XAMPP ir drosh? Manupraat ja kaartiigi nenokonfiguree, jebkursh ar pieredzi var nobrucinaat forumu cik man liekas.

    Zinu ka ir visi tie EasyPHP, WAMP u.c., bet nezinu cik vini ir droshi.

    #172535
    Foxsk8
    Participant

    Pats lietoju vertrigo web server. Vis griežās ideāli. Kas attiecās uz uzstādīšanu, tad kā jau usins mhnēja skaties phpbb sadaļā.

    #172536
    D-Stacker
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Pats lietoju vertrigo web server. Vis griežās ideāli.

    Vertrigo web server, kas tas taads ir? Isti nevaru saprast.

    #172537
    deivs001
    Participant

    D-Stacker wrote:

    foxsk8 wrote:

    Pats lietoju vertrigo web server. Vis griežās ideāli.

    Vertrigo web server, kas tas taads ir? Isti nevaru saprast.

    Neapvainojies, bet ja neesi spējīgs atrast, kas ir Vertrigo web server phpbb darbināšana tev tikai mokas sagādās.

    #172538
    Mr.Death
    Participant

    Ja pareizi māk pielietot, tad viss ir drošs 😉 XAMPP ir speciāla security sadaļa kur viss ir konfigurējams 😉

    #172539
    Mad182
    Participant

    Edgars wrote:

    Ja pareizi māk pielietot, tad viss ir drošs 😉 XAMPP ir speciāla security sadaļa kur viss ir konfigurējams 😉

    Tie, kas māk nokonfigurēt nelieto XAMPP. Tas ir ātrais/līkroču softs priekš dev kastes, un arī ne tas labākais variants. Neviens kurš nav izkritis no dzemdes un atsities ar galvu pret betonu nelietos production serverim visādus hujampus. Nav jau to apaci tik grūti nokonfigurēt.

    Autoram: un kāpēc, tavuprāt, nevajadzētu apache?

    #172540
    Foxsk8
    Participant

    Ko teiksiet par šo?

    https://nitki.nnm.ru/apacheconf_60

    #172541
    normis_161
    Participant

    Un kads tad butu jusu viedoklis par WAMP serveri? Pats esmu vinu lietojis un biju apmierinats, neskaitot to ka bija nelieli sarezgijumi. Bet uz vina vareja mierigi dabut gatavu phpbb forumu.

    #172542
    Foxsk8
    Participant

    Es palikšu vienozīmīgi pie Vertrigo web server. Jau gadu turu uz viņu phpbb, kā arī visi testi tiek veikti tieši uz viņu.

    #172543
    Mad182
    Participant

    WAMPi, XAMPPi un citi hujampi principā visi ir vienādi – tas pats apache+php+mysql+vel kaut kas, viss samests vienā kaudzē.

    Daudz pareizāk un lietderīgāk priekš sevis ir to visu normāli salikt ar rokām. Pats visamz kaut ko sapratīsi, kā tas viss darbojas, un ja gribēsi kaut ko apdeitot nebūs jāmeklē visa milzu paka, kura varbūt nemaz vel nav iznākusi. Nav tas arī tik drausmīgi sarežģīti – pāris konfigurācijas failus pielabot. Pilns nets ar manuāļiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā