phpbb3 Language

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB phpbb3 Language

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149264
    andz4
    Participant

    Gribeju zinaat,kas noticis ar phpbb3 Latvieshu valodas paku,jo oficialaja majaslapa vinas tur nav,kautgan visu laiku bija!!!! Varbuut kaads zin iemeslu,vai kadam vina ir aizkerusies,tad butu jauki ja nosharotu!!

    #206639
    FireFoxsitis
    Participant

    Es priekš viena sava topošā projekta taisni tulkoju uz lv valodu, kad būs gatavs, nošārēšu!

    #206640
    daGrevis
    Participant

    Jā, patiešam vairs nav… Ok, bija iztulkoti labi ja 10%, bet nu tomēr… dG tūlīt izglābs pasauli un ieliks jau ta riktīgi patulkotu… 😀 Vai “moš” labāk ielikt to savā topošajā blogā, lai visi tagad tur nāktu? 😀 Ok, likšu te pat… 🙂

    https://dagrevis.net/store/phpbb/lv.zip // Drīz mans blogs / portfolio būs augšā! 🙂

    FireFoxsitis wrote:

    Es priekš viena sava topošā projekta taisni tulkoju uz lv valodu, kad būs gatavs, nošārēšu!

    Necenties, neiztulkosi tik ātri, tur kādi 300KiB, pat ja ne vairak, ir jātulko. Labāk dari ko lietderīgāku…

    #206641
    FireFoxsitis
    Participant

    Bļāviens, ja būtu zinājis par jau gatavu paku, pats būtu mocījies.

    update : man tavs links nestrādā.

    #206642
    andz4
    Participant

    https://dagrevis.net/store/phpBB/lv.zip

    Ar lielajiem BB viss ok,paldies!!

    #206643
    daGrevis
    Participant

    andz4 wrote:

    https://dagrevis.net/store/phpBB/lv.zip

    Ar lielajiem BB viss ok,paldies!!

    Lūdzu!

    Salaboju linku iekš posta. 🙂

    #206644
    EsEsmu
    Participant

    Esmu pārtūlkojies jau labu laiku visu izņemot FAQ (neizmantoju) un ACP (neviens neredz). Iztūlkojis esmu arī vismaz 30 modus.

    Ja kādam vajazdīgi tulkojumi, lūdzu kontaktēt mani! 🙂

    #206645
    andz4
    Participant

    Domaju,ka deretu ari ACP,jo cik esu skatijies (Citos tulkojumos pilnigi viss iztulkots!)un tas ir ok,kad ACP ari iztulkots!!

    Ne nu es saprotu viegli jau tas nav,un katru ENG terminu ari izstulkot uz Lv valodu nav viegli!!!

    #206646
    EsEsmu
    Participant

    andz4 wrote:

    Domaju,ka deretu ari ACP,jo cik esu skatijies (Citos tulkojumos pilnigi viss iztulkots!)un tas ir ok,kad ACP ari iztulkots!!

    Ne nu es saprotu viegli jau tas nav,un katru ENG terminu ari izstulkot uz Lv valodu nav viegli!!!


    Lieta tāda, ka pagaidām man nav laika, un tā kā ACP izmantoju tikai es, tas priekš manis nav svarīgi.

    Bet tad, kad man būs bišķīt vairāk laika, laikam arī pārtūlkošu.

    #206647
    daGrevis
    Participant

    Nu būtu sakarīgi ja tu padalītos ar to tulkojumu publiski, nevis liktu visiem prasīt, mos iedot serveri kur augšuplādēt tulkojuma failus?

    #206648
    Desenchantee
    Participant

    Man ļoti vajag phpBB 3 latviešu valodā. Vai kāds varētu ko piedāvāt?

    Iepriekš paldies!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā