Problēmu izskatīšana/Apspriede/Ieteikumi

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēmu izskatīšana/Apspriede/Ieteikumi

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205914
    samurajs
    Participant

    Cmuko kubu var dabūt, nokonfigurējot compiz. Tas, kā arī visas dizaina maiņas – ir Gnomes nevis konkrētas Linux distras funkcijas.

    https://www.compiz-themes.org/

    Ja nav tādas pakas – compizconfig-settings-manager – to vajag uzinstalēt. Tālāk sekojam pamācībai

    https://forlong.blogage.de/entries/2007/8/29/How-to-set-up-Compiz-Fusion

    Par to, ka caur wine nevar korekti instalēt .exe failus, nav jābrīnās. Patiesībā visai maz progu teicami darbojas caur wine. Skat. listi:

    https://appdb.winehq.org/

    Nu Counter-Strike ies 😀

    #205915
    SikeR
    Participant

    baigi sudigi iet ar nvidia draiveriem, visur kur skatos ir radits ka uz fedoras instalet caur rpms, tad es uzliku rpmfusion repo un meginaju caur yum, bet man radija ka tadi nvidia draiveri (kurus es mekleju) nemaz nav..labi, talak visu kko izmeginajos, ar laiku tiku lidz nvidia FAQ, tur izlasiju ka nvidia vairs neatbalsta rpms, tad nu meginaju vilkt .run paku, sana izslegt x serveri, bet talak vel kkadi errori par gcc prieksa, vai kads ludzu nevaretu atvieglot man so uzdevumu ar draiveru instalesanu?

    #205916
    samurajs
    Participant

    Jap, ja vajadzīgais nvidia draiveris nav iekš repo, tad sanāk pašam no binārā faila kompilēt. Parasti ir sanācis. Bet ja pēc tam atjauninās kernelis – tad atkal var sanākt rekompilēt. Uz debianveidīgiem labi palīdz programma envy, tur ir dažādi draiveri ar autoinstalāciju.

    #205917
    SikeR
    Participant

    Bet man nav debian veidigais. Visulaiku rakajos pa googli, meginaju visadi, tur vairakiem ta bija, man nepalidzeja neviens veids..vienam chalim, kuram bija tada pati v-karte, vieniga iespeja bija parinstalet fedor’u, bet es negribu parinstalet, 🙁 ja man tomer naksies parinstalet, tad es vairak nenemsu fedoru, bet meginasu kko citu. Ir kadi varianti?

    #205918
    SikeR
    Participant

    Labi, tad nu es pamēģināšu Mandriv’u

    #205919
    SikeR
    Participant

    Mandviru uzliku, update’oju, viss iet ļoti labi, bet tomēr ir dažas problēmas.

    1. Mani nelaiž pie NTFS partīcijām.

    2. Ar resalution kkas galīgi nav kārtībā, kad uz desk’a nospiežu Auto Adjustment podziņu, viņš apakšējo navigāciju gandrīz vispār nogriež nost.

    EDIT: ja tas kā palīdz, tad man paredzētais rezalūšens ir 1680×1050, bet viņš man tik daudz nemaz nepiedāvā.

    #205920
    Andress
    Participant

    1. Pamēģini uzmontēt ar

    mount -t ntfs-3g /dev/sda1 /mnt/windows

    kur sda1 partīcijas, kurā tu netiec nosaukums linux vidē. Lai gan nezinu vai izdosies, Mandrivu neesmu lietojis.

    2. Draiveri vidokartei uzinstalēji?

    Ps. Ir jabut psihiski nelidzsvarotam, lai nixiem kko vēl updeitotu… Parasti kāds vēl stable neiecepts nix updeits sapiš kko sistēmā… Cik nav bijis… Te NV draiveri nojūk, te skaņa.

    Pats tagad jajos, lai pēc neveiksmīga update atjaunotu flasham skaņu…

    #205921
    grisha
    Participant

    Hmm, izredzeetais, kur taadu dzelzhu atbalstu atradi? Pirms desmit gadiem arii bija Core procesori? Man veelarvien nav Core procesori maajaas, neredzu vajadziibu. Ir gan paaris Xeoni vienam no serveriem, bet tas neskaitaas.

    SikeR, apstaajies, luudzu pie vienas OS un tad meklee risinaajumus. Savaadi Tu meetaajies no vienas puses uz otru. LInuxam kodols ir viens, bet distribuucijas ir izveidotas savaadaak. Ar susi varu meegjinaat paliidzeet.

    Es gan neiebraucu, kas tik shausmiigs ir Linux versiaa Skypam? Pats lietoju, nekaadu probleemu.

    #205922
    SikeR
    Participant

    Izskirtspeju izdevas salabot, bet ar tam particijam vel aizvien netieku gala, grisha, ja tu palasitu augstak, tad tur varetu redzet, ka mans pc masveida “bano” linux’us.

    #205923
    SikeR
    Participant

    Btw, aizmirsu piebildst, ka es iesacejiem pat labak ieteiktu mandrivu, isti vel nezinu, ka tur ir ar paku instalaciju, jo tas man vel nav bijis vajadzigs, tur gandriz viss jau ir, pat flash un nvidia draiveri, cube (varbut citas distras ari ir), nu, lielaka dala no vajadziga tur ir.

    #205924
    SikeR
    Participant

    Nu paldies visiem, es laikam atkal pazudīšu un rakstīšu tikai ļoti kritiskos gadījumos, esmu sapratis, ka pats nezinu ko gribu, bet zinu ka gribu kādu atvērto os’u, bet gribu viņu netikai tāpēc, lai būtu “kruts”, bet gribu viņu izprast, atkal jāsaka viena lieta, kuru 99% no jums (tiem kas lasa šo komentāru) neatbalstīsiet. Esmu nolēmis mainīt distras biežāk, jo ar mandrivu..nu piedodiet, bet neko izprast vienkārši NAV iespējams, tas ir pārāk viegls variants, viss darbojas automātiski, konsole izmantoju tikai, lai nokonfigurētu displeja draiverus. Īsti nezinu kura būs nākamā distra, bet varu 90% apgalvot, ka tā nebūs pēdējā, pagaidām, no visām distrām kuras esmu mēģinājis, mani visvairāk piesaistija Fedora, tad nu paldies par visu un gan jau kādreiz atkal uzbāzīšos ar saviem jautājumiem. Varbūt tad būšu ko iemācijies un tie vairs nebūs tik stūlbi, bet tas arī ir tikai varbūt.

    Tad nu palieciet sveiki. 🙂

    #205925
    darklight
    Participant

    Ja jau tā, tad skaties https://distrowatch.com/

    Un velc lejā visas pēc kārtas 🙂

    #205926
    samurajs
    Participant

    SikeR: tu esi mazohists un gribi īpaši grūtu Linux? Tad Gentoo būs priekš tevis. 😀

    #205927
    SikeR
    Participant

    Varbūt ar laiku nonākšu arī pie tāda, bet man bail no gentoo 🙁

    Tagad testēju Zenwalk.

    #205928
    aoma
    Participant

    SikeR wrote:

    Btw, aizmirsu piebildst, ka es iesacejiem pat labak ieteiktu mandrivu, isti vel nezinu, ka tur ir ar paku instalaciju, jo tas man vel nav bijis vajadzigs, tur gandriz viss jau ir, pat flash un nvidia draiveri, cube (varbut citas distras ari ir), nu, lielaka dala no vajadziga tur ir.

    Š itas labs. Tā teikt, pats savā mūžā nekad neesmu lidojis, bet ja kāds iesācējs tomēr uzdrošināsies, tad esmu dzirdējis, ka vislabāk izmantot Malasian Airlines, jo tur esot vissmukākās stjuarteses. 😀

    #205929
    grisha
    Participant

    Gentoo paaris reizes meegjinaaju stuteet, sen tas bija. Veel nebija taada google, kur pamekleet info. Toreiz iesaaku ar redHat, briinumainaa kaartaa veel meetaajas ljoti apskraapeets RedHat disks kaut kur. Laba OS, tomeeer nu jau kljuva komerciaala.

    VAri jau apstiities vairaakas OS, tomeer nopietnaak pieduries saakumaa vienai. UZseediisies uz vienas, buus tas pats kaa lietot winblows. PAts esmu Susee iesuunojis diemzheel. LAbi ir maaciities uz Slackwares, taapeec ka taa nav standartaa paarbaazta ar visaadaam mulkjiibaam ka 3D desktopi, kubi, simtiem softi jau standartaa. LIela dalja ar pirkstinjiem ir jaastumj iekshaa. PAt desktops defaultaa nestarteejas, kaut gan to var noorganizeet.

    #205930
    SikeR
    Participant

    Un kas vainas smukiem 3d desktopiem un kubiem? Zenwalks arī ir diezgan sarežģīts, vismaz nekādus paku menedžerus es tur neatradu..mēģināju likt PC-BSD, bet tas banots, tagad ulikšu CentOS un domāju, ka beigās palikšu vainu pie zenwalka, vainu CentOS’a.

    #205931
    Genādijs
    Participant

    Izcelšu pērles….

    “Mans bērns, Tev ar galvu viss ir kārtībā? Skaidas? Esi kaut X inst dialogu redzējis?”

    Puika 🙂 tavs viedoklis man ir dziļi pie vienas vietas.

    “Posted from : Mac OS X Server 10.5”

    Man tagad būtu jāsaka ak dies kāds tu esi kruts ka tev ir osx serveris? Attopies spaini! Izej ārā un paelpo svaigu gaisu 🙂

    #205932
    Genādijs
    Participant

    Izcelšu vēl vienu pērli ….

    “Ps. Ir jabut psihiski nelidzsvarotam, lai nixiem kko vēl updeitotu… Parasti kāds vēl stable neiecepts nix updeits sapiš kko sistēmā… Cik nav bijis… Te NV draiveri nojūk, te skaņa.

    Pats tagad jajos, lai pēc neveiksmīga update atjaunotu flasham skaņu…”

    Tu maz sajēdz ka pats sevi pataisīji par psihiski nelīdzsvarotu? Laikam jau nē spaini 🙂

    #205933
    grisha
    Participant

    NEsaku ka vinji ir slikti, toties, ja ir shvakaaka kaste, vairaak tie 3D efekti pateerees resursus. Gaumes lieta, man gan vinjus galiigi nevajag, mieriigi iztieku. Kaste jau ar man nav nekaada spozhaa, kaut gan efekti jau straadaaja.

    Vairaak jau domaaju ka uzinstalee basic sisteemu un tad ar pirksiem liec klaat ko veelies, VLC, Mplayer, Htop, Firefox u.t.t.

    Patiikamaaka sajuuta ir, kad kompilee softu, nevis next, next, Enter 🙂

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Problēmu izskatīšana/Apspriede/Ieteikumi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā