Rakstu publicēšanas portāls

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Rakstu publicēšanas portāls

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158429
    Rīga2013
    Participant

    ir parādijies jauns lielisks rakstu publicēšanas portāls – skaties.lv, iespējams ātri pievienot unikālus rakstus, kas ļaus piesaistīt papildus apmeklētājus un arī pacelt pozīcijas tīmeklī. 🙂 lai veicas

    #298846
    Quagmire
    Participant

    …jeb spoki.lv?

    #298847
    samurajs
    Participant

    Neredzu es tur nekā lieliska – kaut kāds haotisks mikslis agrīnā alfa izstrādes stadijā. Tehnoloģiju rakstiem vispiemērotākā vieta ir Notepad.lv – tur izlasīs tā auditorija, kam šie raksti arī ir domāti. Arī pie mums jebkurš var publicēties.

    #298848
    Aldis
    Participant

    Tur jau tā problēma, ka nopietnus rakstītājus ir grūti piesaistīt, gan notepad.lv gan bedre.lv utt ir trūkums.. Dod reitingu, vai krāniņgarinātājstatusu, nodēvē to par e-reportieri vai kā, tā pat raksta maz. Ja palaistu brīvībā visu, tad jā – rakstītāju būtu daudz, ar kopētām bildītēm, gif-iem, utt…

    Nekas jauns, un īsti nepatīk, šķiet ka tiešām alfa vai beta… 🙂

    #298849
    Wuu
    Participant

    Bikses nost un pa muti, ar galu!

    Biedrs Crow teica ka foršs vidiks sanāca! Viņš teica ka esmu pro un viņš mani mīl.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JY0xHjZfu_I[/youtube]

    #298850
    Crow
    Participant

    Ja tava mamma teiktu tev “piedod, brāl”, kaut kas tā ritīgi nav kārtībā ar jūsu ģimenīti! [img]https://i.imgur.com/9jjBdIg.gif[/img]

    #298851
    Rainy
    Participant

    Ideja laba, pašam bija doma kādreiz uztaisīt kaut ko līdzīgu. Bet tev vajadzēja taisīt vairāk orientētu uz ārzemniekiem tad būtu populārāks.

    Lietas ko pamainītu:

    Uzliec cssā kursoru meklēšanai, pieliec klāt vēl mediaqueries ar paildus izšķiertspējām (pameklē googlē), atļauj lietotājiem ivēlēties lapas krāsas.

    #298852
    Foxsk8
    Participant

    Priekš rakstu portāla neatbilstoša wordpress ādiņa, jeb skins. Nepārskatāms saturs.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā