Samsung U600

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Samsung U600

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146844
    tiger3
    Participant

    Man te tāda problēmiņa sanāca- nopirku telefonu bez dokumentiem un šis izrādijās zagts un iepriekšējais saimnieks to ir nobloķējis… :grr:

    Varbūt ir kāds specs šajās lietās un būs tik laipns lai pateiktu- kā lai es nomainu IMEI kodu šim telefonam? 🙁

    #178650
    Firefox15
    Participant

    Pamēģini parinstalēt programmaturu! 🙂 varbut tad aizies 😉

    #178651
    tiger3
    Participant

    ja vien es zinātu kā tas darāms… 🙁

    #178652
    samurajs
    Participant

    Š ite varētu būt tev vajadzīgais: https://www.unlockers.ru/showthread.php?t=747

    #178653
    aega
    Participant

    Starpcitu, bloķē tikai tos mob, kas ir bijuši piesaistīti kādam tīklam, nevis vnk tāpat pirkti?

    #178654
    samurajs
    Participant

    aega wrote:

    Starpcitu, bloķē tikai tos mob, kas ir bijuši piesaistīti kādam tīklam, nevis vnk tāpat pirkti?

    Tagad jau pēc likuma tā, ka zagto telefonu IMEI blacklistus jāpaziņo visiem operatoriem, lai nekur nevar pieslēgties.

    #178655
    tiger3
    Participant

    samuraj: tātad man ir jāpieslēdz telefons pie USB kabeļa ja?

    #178656
    samurajs
    Participant

    Visticamāk ka jā. Nevaru apstāstīt to, ko pašam nav nācies darīt. 🙂 Googlē diezgan daudz rakstu par IMEI maiņu var atrast, sevišķi RUS lapās.

    #178657
    tiger3
    Participant

    nu kr4 pieslēdzu trubu pie kabeļa, iegāju programmā uzspiedu unlock un nekas nenotika… 🙁

    a kā viņš vispār jāpieslēdz tā lai viņš uzrādītos tajā progā?

    tur ir rādīts kaut kāds ”com1” ports…

    #178658
    osh
    Participant

    Nez, man kaut kāds čiekurs teica, ka visas nopietnās štelles ar telefoniem notiek caur COM portu, nevis USB. Un tam vajag citu kabeli.

    #178659
    tiger3
    Participant

    njaa… laikam nāksies vien meklēt kādu meistaru ar ”zelta rociņām” kuram ir tāds kabelis, jo pirkt netaisos…

    un vispār es dzirdēju, ka no pirmā janvāra visa tā telefonu atbloķēšanas štelle esot nelikumīga…

    #178660
    osh
    Participant

    Tad nākamreiz iekš numuri.lv pirms pirkšanas pārbaudi, vai IMEI nav bloķēts.

    Vai arī vienkārši nepērc telefonus no rokas.

    #178661
    tiger3
    Participant

    kad nopirku tas telefons kādu mēnesi vēl strādāja…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā