SE trackID uz PC

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149372
    richX
    Participant

    Sveiki! Ceru, ka mans jautājums nav pret foruma noteikumiem… Jau ilgu laiku ir bijusi vēlme uz PC izmantot Sony Ericsson vērtīgo funkciju – Track ID, tad nu lūkojos Googlē un atradu šādu linku, bet man pēc tās pamācības neizdevās šo iespēju izmantot. Tātad, varbūt kādam jau iepriekš ir izdevies Track ID funkciju izmantot uz PC pēc šīs pamācības. Ja izdodas, tad lūdzu sīkāku pamācību, kā un kas jādara, jo pēc tur atrodamās pamācības man tā arī neizdevās.

    #208553
    tox3
    Participant

    Ja nemaldos tad Tunatic dara to pašu.

    #208554
    richX
    Participant

    Nu itkā jau jā, taču problēma slēpjas dziesmu nosaukumu datubāzē, un SE šī datu bāze in nesalīdzināmi lielāka, pats par to esmu pārliecinājies… Tunatic savulaik izmantoju, taču sapratu, ka diezgan bieži atdūros pie problēmas, ka Tunatic nespēja noteikt dziesmas nosaukumu, bet mans SE ar TrackID to noteica bez problēmām… tomēr Latvijā Wap pakalpojumi ir diezgan dārgi un šāda noteikšana man izmaksā vidēji 1-2 sant. par reizi… Tas ir gandrīz tik pat kā 1 isziņas cena. Un krīzes gados nepelnošam studentam tas tomēr kkā atspēlējas… lai gan pavisam nedaudz, bet tomēr :D… Tāpēc arī sapriecājos, kat uzzināju par manis augstāk minēto iespēju. taču pagaidām šķiet ka velti… bet vēl neesmu atmetis cerības un ceru ka kāds pratīs sniegt gudru padomu šai jomā…

    #208555
    daGrevis
    Participant

    Izmanto bezmaksas internetu, teiksim, wi-fi… 😛

    #208556
    richX
    Participant

    emm…

    1. Dzīvoju laukos, tuvākais free wi-fi ~1km attālumā 🙂

    2. Mans SE 550i kkā negrib atbalstīt to wi-fi brīnumu… 😀

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā