"The shocking truth about Antivirus Software" Rick Burns ebook

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall "The shocking truth about Antivirus Software" Rick Burns ebook

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157847
    ar4man
    Participant
    #294563
    Ralfie
    Participant

    https://www.docin.com/p-9124243.html

    daļa patiesības tur ir.. bet bļē.. beigās jbans reklāmbuklets citiem veciem mēsliem..

    nafig tev?

    #294564
    ar4man
    Participant

    izglītoties.

    Vispār notika tā, ka gribēju uztaisīt system restore, bet antivīruss traucēja. Tad mēģināju viņu uninstall, bet nesanāca, tagad viņš nav aktīvs un repair nesanāk, uninstall nesanāk, jaunu antivīrusu arī nevar uzinstalēt. Un 2.lieta – ārējajam cietajam diskam, kur ir visi draiveri, kaut kas notika. A tos draiverus vajag, ja gribu pārinstalēt OS.

    Tad nu mēģināšu viņus atrast internetā tagad.

    #294565
    prusaks
    Participant

    1. no kā ienāca prātā superīga doma taisīt random system restore? Liek domāt ka kaut ko sadirsi un gribi atkopties.

    2. antivīrusu novākt nav tik vienkārši, jo viņiem parasti ir aizsardzība no programmām, kuras var mēģināt viņus pilnībā izravēt.

    Raksti googlī: antivirus remover

    Tas ka tev neļauj system restore taisīt liek domāt par inficētiem restore points.

    3. Tava izcilā grāmata ir tīra reklāma. Lai arī tu izdomāsi ka AV ražotāji taisa vīrusus, tu vienalga viņu lietosi lai neuzrautos uz kādu mēslu.

    #294566
    ar4man
    Participant

    1. jā

    2. jau mēģināju ar viņu pašu rīku, bet nesanāca, jo pirms tam ar unlocker mēģināju izdzēst 😀

    3. laikam ir reklāma, nezinu, vai izcila, bet es gribu viņu izlasīt. Zinu arī, ka daži cilvēki neizmanto AV un dators dzīvs. Bet vīrusi, visdrīzāk ir tādiem datoriem tāpat.

    #294567
    usins
    Participant

    Pasaki maģisko av…. un konkurentu izstrādātājiem ir labāki atinstalēšanas rīki 🙂 tas ir pierādījies.

    #294568
    ar4man
    Participant

    bitdefender 2013 free edition

    viņš skaitās labākais nez kādos tur rādītājos 🙂

    #294569
    prusaks
    Participant

    Sen nav sanācis čakarēties ar windows problēmām, bet vari mēģināt instalēt pa jaunam. Pie instalācijas vajadzētu atpazīt esošos failus no av un piedāvāt repair. Sanāk tā stulbi – install, restart, uninstall, restart. Ja tas neizdodas, tad dodies uz bitdefender forumu un stāsti viņiem kādās problēmās esi ticis ar viņu producktu, Tur noteikti kāds no darbiniekiem zinās kas tieši ir jādzēš no reģistra.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā