Ubuntu Uninstal

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Ubuntu Uninstal

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150080
    korneliJs
    Participant

    man ir tada fica karoc pa maz vietas atstaju linuxam un sis nevarej visus driverus noka4at , tgd sledzot ieksa man vins parada tik ielagoties un melnu ekranu peles kursors ir redzams bet vairs nekas nenotiek esmu izmieginajies visadi bet nekdigi netieku vairs ieksa.

    Ka es varu uninstalet vinu neskarot Xp ?

    es vinu uzmetu uz D diska kur man ir visi Xp svarigie faili , jo lai dzesot linux ara nepazaudeju visus vajadzigos failus no D diska ???

    HELP 🙁

    #219512
    Andress
    Participant

    Tagad vēlreiz, literāli pareizi, ar garumzimēm, pieturzīmēm un visām tehniskajām detaļām. 🙂 Paldies!

    P.S POK3POK3POK3ONELEV111111N

    #219513
    korneliJs
    Participant

    ja nemaki lasit nav mana dala 😉

    vell gribesi lai pareiz salieku komatus utt. vnk uz atro rakstu un vis

    #219514
    WerNeo
    Participant

    Ja nemāki rakstīt, ej izglītoties, nevis nejūties vainīgs.

    #219515
    shady
    Participant

    Es ar īsti nesapratu, kas tev tur notiek un kristāla bumba nav pie rokas, bet ar gParted saved kārtībā sev failsistēmas un kaut ar Super Grub disku salabo sev windas startēšanos (ja tev winda ir uzlikta un nav nodzēsta). Ja ir nodzēsta, tad uzliec pa jaunu.

    #219516
    Evers
    Participant

    da ko jūs piesienaties gramatikai, tāds pedantisms raksturīgs tikai gejiem, jāiet attīstīt savu smadzeni, ja nespēj izanalizēt un saprast ne tik pareizi uzrakstītu tekstu. Es, piemēram, visu korneliJs rakstīto tekstu sapratu un pretenziju nav par to, ka tur nav komatu, garumzīmju un vēl kaut kas. Ja nu vienīgi varēja problēmu vēl precīzāk un plašāk izklāstīt.

    #219517
    WerNeo
    Participant

    e-žurnalistam jau nu vismaz vajadzētu izlasīt noteikumus.

    4. Raksti latviski, ar garumzīmēm, un ievērojot gramatikas prasības. Cieni savas valsts valodu! Izņēmuma gadījumā (rakstot no telefona) atļauts lietot arī pareizu translitu.

    P.S. Geji tev pāri nodarījuši, ka viņus lamā foruma noteikumu ievērotāju vārdā..?

    #219518
    prusaks
    Participant

    korneliJs wrote:


    es vinu uzmetu uz D diska kur man ir visi Xp svarigie faili , jo lai dzesot linux ara nepazaudeju visus vajadzigos failus no D diska ???

    Lasīju pāris reizes, bet vienalga nesaprotu šo teikumu. Standarta latviešu valodā tas nozīmē, ka tu uzinstalēji ubunta pa virsu xp partīcijai?

    #219519
    WerNeo
    Participant

    prusaks wrote:

    korneliJs wrote:


    es vinu uzmetu uz D diska kur man ir visi Xp svarigie faili , jo lai dzesot linux ara nepazaudeju visus vajadzigos failus no D diska ???

    Lasīju pāris reizes, bet vienalga nesaprotu šo teikumu. Standarta latviešu valodā tas nozīmē, ka tu uzinstalēji ubunta pa virsu xp patrīcijai?

    “XP Patrīcija” ir jauna Windows versija?

    #219520
    Evers
    Participant

    Bla bla bla….

    Pats +/- ievēroju automātiski (atkarīgs no garastāvokļa u.c. apstākļiem), bet piedomāju gramatikai tikai rakstus veidojot. Rakstiem ir jābūt pareiziem, toties i tad vēl nav jābrēc, ja rakstā kāda nepilnība uzradusies,

    neaizstāvu Datuvi, bet tie, kas tur brēc, ka rakstā kādā vietā trūkst komatiņš, vai locījums nav pareizs, ir vienkārši klauni. Paskatoties tur pie katra otrā raksta pieķēzīts, lai gan es pat neko nemanu, sviests.

    Forums vispār paredzēts bazaram, nevis krāna staipīšanai – kurš Latviešu valodu ar sekmīgāku atzīmi nolicis.

    #219521
    shady
    Participant

    Uzskatu, ka esmu atbildējis uz topika tēmu, jo neko sīkāk nevaru pateikt, jo nav skaidri pateikts, kas un kā ir instalēts/dzēsts utt…

    #219522
    prusaks
    Participant

    WerNeo

    XP partīcija, tev laikam drukāšana un latviešu valoda skolā vislabāk ir padevusies.

    Par tēmu. Cik es sapratu, viņš ir uzinstalējis linuxu pa virsu windows un tagad grib tikt atpakaļ pie windows.

    #219523
    WerNeo
    Participant

    Evers. Tu zini, cik par šādiem teikumiem, kādi ir topika autoram, latviešu valodas skolotāja ieliktu? Liktu apēst lapu un iemestu ar ķieģeli(par atzīmi pat nerunāsim).

    Te nav runa par viena komatiņa trūkumu (pat garumzīmes piedotu un komatus, ja vien kaut cik pacenstos cilvēks)! Te ir runa par analfabētismu. Cilvēks uzrakstījis pilnīgi auzās un vēl “bļaustās” pretī, kad kāds aizrāda.

    P.S. E-žurnalistam patiesi Samurajs nav uzrakstījis par noteikumiem pietiekoši skaidri un saprotami.. Jeb tā ir vienkārši necieņa foruma noteikumiem?

    #219524
    samurajs
    Participant

    Nu Evers laikam uzskata, ka tikai raksti jāraksta gramatiski pareizi; forumā laikam var ākstīties, cik lien, un apsmiet savu dzimto valodu?

    Kauns.

    #219525
    Evers
    Participant

    Nu šis gadījums vēl jā, bet ir gadījumi, kad piekasās tā, itkā tiešām būtu latviešvalodas skolotājs ar kompleksiem.

    P.S Valodu veido tauta nevis noteikumi mācību grāmatās, kā tauta runā/raksta un attiecīgi saprot otru cilvēku, tāda valoda un tā mainās. Pēc 200 gadiem varbūt ķirzaktranslits būs officiāla LV rakstība. 😀

    Ai man vienalga viss, nošaujiet mani kāds! :warn:

    #219526
    Mad182
    Participant

    Quote:

    es vinu uzmetu uz D diska


    Sāksim ar to, ka ar burtiem partīcijas apzīmē pa lielam tikai windows/dos, līdz ar to linux nu patiešām neatrodas uz “D” diska, bet nu tas tā…

    Uzraksti, kā īsti tur viss ir instalēts, tad varbūt arī kāds pateiks, ko darīt. Nonesi XP un uzliku linux vai arī instalēji uz blakus partīcijas? Vai arī instalēji no windows ar to mistisko wubi?

    #219527
    drunk_lizard
    Participant

    НАКУЙ!!!

    #219528
    WerNeo
    Participant

    Evers wrote:

    Nu šis gadījums vēl jā, bet ir gadījumi, kad piekasās tā, itkā tiešām būtu latviešvalodas skolotājs ar kompleksiem.

    P.S Valodu veido tauta nevis noteikumi mācību grāmatās, kā taua runā/raksta un attiecīgi saprot otru cilvēku, tāda valoda un tā mainās. Pēc 200 gadiem varbūt ķirzaktranslits būs officiāla LV rakstība. 😀

    Un tagad visi sāksim minēt, kā rakstīs pēc 200 gadiem… un katrs savā versijā? Ja tagad pieņemts tā, tad raksti tā.

    Par to “Nu šis gadījums vēl jā, bet ir gadījumi…” Te nav “bet ir gadījumi”! Man vienalga par tiem gadījumiem. Te runājam par šo!

    P.S. Tikmēr tu jau mūs esi paspējis apsaukt gan par gejiem, gan par kompleksainiem… kas būs nākošais, par ko mūs apdēvēsi, cienījamais e-žurnālist?

    #219529
    drunk_lizard
    Participant

    ФПИСДУ РАКСТАААС КОПАА ;.

    #219530
    WerNeo
    Participant

    Немулды! Немаци гудриниеку.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā