Ubuntu Uninstal

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Ubuntu Uninstal

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219531
    Evers
    Participant

    Evers wrote:


    Ai man vienalga viss, nošaujiet mani kāds! :warn:

    #219532
    WerNeo
    Participant

    Nu beidz. 🙂 Vēl tikai nesāc draudēt mums ar to, ka griezīsi tūlīt vēnas.

    #219533
    drunk_lizard
    Participant

    Мазайс пипукинЬ, нейаай мозгу :>

    споим, что я тя введу в ступпорт? :>

    поговорим о выоком и белом :>

    о белом жирафе? :>

    #219534
    Evers
    Participant

    negriezīšu, bet grauzīšu 😀 , tā foršāk izklausās, laikam smagā nedēļa dara savu, vajadzēja paņemt kādu paku un noņemt spriedzi, mjā, rīt gan paķerš.

    #219535
    WerNeo
    Participant

    D_L

    “С” буквис теФ пазудис!

    Ты меня уже ввел, говоря, что сборная Латвии (по хоккею) не выйдет из группы. Тогда меня еще обзывал наивным… и тип. того. 🙂

    #219536
    Evers
    Participant

    Vienvārdsakot te neviens nav ne gejs ne pajolīgs LV učuks, atradās šis tas noglabājies, yay! …….Nav ko trakot, jāiet labāk grīdas lakot.

    #219537
    WerNeo
    Participant

    Vienvārdsakot, tagad, kad aicini grīdas lakot,

    sakot, ka nav ko trakot.. Visi dzer un cer,

    ka foruma topika autors nav tomēr tik dumjš,

    lai būtu paraugs skumjš visiem ē-žurnālistiem,

    kristeriem pī_-_iem un citiem suņukiem, klauniem un auniem.

    pum purum

    un tagad hiphopīgs piedziedājums

    #219538
    Evers
    Participant

    sūdi nu mūs man,

    atkal hiphops skan,

    stilīgi kratos dejā,

    bet beibes tikai smejās 🙁

    #219539
    samurajs
    Participant

    Kiš pa gultām, zjūpas! [img]https://www.bildites.lv/images/4v1bi9huv44gml5wsdiq.gif[/img]

    #219540
    m_janis
    Participant

    Evers wrote:

    Pēc 200 gadiem varbūt ķirzaktranslits būs officiāla LV rakstība. 😀

    Kļūdies, ņemot vērā notikumus pasaulē, pēc 200 gadiem rakstīsim šādi: الخطأ فيضوء التطورات الحاصلة فيالعالم ØŒ بعد 200 عاما ØŒ كتابة ما يلي: , vai drīzāk šādi: Sai trong ánh sáng của sá»± phát triển trên thế giá»›i, sau 200 năm, viết nhÆ° sau:

    Piektdienas vakars, priekā :devil: !

    #219541
    drunk_lizard
    Participant

    heh, heh, eheheh! viss riiklee paarkaltis!

    kaut jel buutuy ieleejis kaads no kausa sava!11!

    #219542
    korneliJs
    Participant

    WerNeo wrote:

    Evers. Tu zini, cik par šādiem teikumiem, kādi ir topika autoram, latviešu valodas skolotāja ieliktu? Liktu apēst lapu un iemestu ar ķieģeli(par atzīmi pat nerunāsim).

    Te nav runa par viena komatiņa trūkumu (pat garumzīmes piedotu un komatus, ja vien kaut cik pacenstos cilvēks)! Te ir runa par analfabētismu. Cilvēks uzrakstījis pilnīgi auzās un vēl “bļaustās” pretī, kad kāds aizrāda.

    P.S. E-žurnalistam patiesi Samurajs nav uzrakstījis par noteikumiem pietiekoši skaidri un saprotami.. Jeb tā ir vienkārši necieņa foruma noteikumiem?

    :warn: :warn: :warn:

    Tu vispār apjēdz kas ir analfabētisms ?? !!!

    Pirmkārt bļaustās nav jāliek pēdiņās ja neko nesaproti Neruna .

    Pa necienu te neiet runa , saprotat es vienkārši velejos uzināt normālu atbildi ,bet ko jūs piesienaties manaj rakstibaj takā tā būtu nez kāda svesvaloda ko es rakstu !!!!!

    :warn: :warn: :warn:

    #219543
    korneliJs
    Participant

    Vainīgs esmu nenoliedzu ,bet tāpēc nav jānosaukā cilvēks nez k;ads kas raksta bez garumzīmēm.

    Pareizi tu vari rakstīt dokumentos svarigos utt. kā ari latveisu valodas stundās.

    Saprastu ja manā rakstībā katrā vārdā būtu kads leiks burts un nesaprotams un neizlasāms ta es saprastu ka esmu sarakstijis mulkības :lala: :devil:

    #219544
    drunk_lizard
    Participant

    korneliJs wrote:

    Saprastu, ja manā rakstībā katrā vārdā būtu kads lieks burts un nesaprotams, un neizlasāms teksts?, tad es saprastu, ka esmu sarakstijis muļkības :lala: :devil:


    visai nožēlojami….

    #219545
    Andress
    Participant

    Doublepost tas ir viens, otrs tu vareji te nežvankstēt beidzot un normali pateikt kas tavai kastei vainas, ja ne tad

    [spoil]VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! VÄ€CIES PROM! [/spoil]

    🙂 Anālfabēts… Disku/partīciju burtus vispār atšķir?

    #219546
    Wuu
    Participant

    Emmm… var redzēti, piektdiena!

    #219547
    Snorx
    Participant

    “bet ko jūs piesienaties manaj rakstibaj”- Par šito es ilgi zviedzu 😀 Cik sapratu, tad viņš ir uzlicis Ubuntu uz otras loģiskās partīcijas nemainot failu sistēmu- etaki uz ntfs. Man biki nav skaidrs, kur viņš ir swapu nostūķējis. Es jau nu viņa vietā meklētu HDD, kur backupot savus datus, un tam pc pa degunu. Kā Goblin teica: “знаем мы вас- пацифистов, когда драконов мочили”

    #219548
    Wuu
    Participant

    korneliJs, lai “unistalētu” ubuntu sākuma tiec vaļā no boota. Izmanto kaut vai to pašu fixboot.

    https://www.microsoft.com/resources/documentation/windows/xp/all/proddocs/en-us/bootcons_fixboot.mspx?mfr=true

    Pēc tam caur kaut vai to pašu partition magic, atgriez partīcijas normālā stāvoklī.

    #219549
    Snorx
    Participant

    Klau, bet ar vienkāršu boot no XP ripas un no komandrindas palaist fixboot nepietiek? Nav nācies saglābt šādā variantā. Parasti: LiveCD, savācu datus, un- pa muti- mazāk laika un nervus prasa… Atšķirībā- ar vīrusiem patīk ķēpāties- varu pat 2 sutkas bez ēšanas/dir*anas utt nosēdēt, kamēr izpīpēšu, kur tas maita sēž un ko dara, lai pēc tam varu pateikt, ka zinu, kas tas par zvēru 😀 😀 Biki jau ir krāna pagarināšana, bet patīkami redzēt kā cilvēki pielaizās, kas pirms minūtēm 5 tevi ir nolikuši līdz ar zemi 😀 Parasti jau iemetu acīs, bet mēdz gadīties, ka izmantoju momentu 🙂

    #219550
    Wuu
    Participant

    Snorx wrote:

    Klau, bet ar vienkāršu boot no XP ripas un no komandrindas palaist fixboot nepietiek?


    Klau, kā mans fixboot atšķiras no tava fixboot? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā