UK referendums: vispirms balso, pēc tam domā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas UK referendums: vispirms balso, pēc tam domā

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #326077
    Evers
    Participant

    To es biju domājis uz bļāvējiem, kas saka nicina aizbraucējus. 😉 Turklāt senāk aizbraukt bija fiziski un finansiāli ļoti grūti

    #326078
    Participant

    Pat nezinu, cik nu tā ceļošana ir bagātiem cilvēkiem. Jāprot ir ceļot lēti un tad viss notiksies. Var atrast lētas avio biļetes, var arī sev uzsaukt kruīza braucienu uz Zviedriju 30eur vērtībā, ja nu makā tiešām tukšums. Draugs līdz Gibraltāram ar 200eur tika (un atpakaļ), cits vispār gadu ceļo pa Eiropu ar autostopiem. Un bez papīru kalniem. Kā arī uz atsevišķām Ä€frikas valstīm ES pilsonim ir viegli tikt sava īpašā statusa dēļ – ES pilsonis.

    #326079
    Participant

    Juris un Anna drīkst vēlēties 5 gadus jaunāku mašīnu, kā arī dzīvot kopā ar ārzemnieku ārzemēs un tur radīt bērnu. Nevajag būt nacionālistam, kas zina labāk, ko otram darīt (ziedot vai neziedot olšūnas, veikt vai neveikt abortus, dzīvot ārzemēs vai palikt dzimtenē utt). Pietiek šis cirks!

    Jaunā Derība ir Vecās Derības maigākais turpinājums, tas ir fakts, taču Jēzus mācība balstās uz Veco Derību, visa kristietība balstās uz Veco Derību – gan aplamo Genesis nodaļu, gan vietu, kur Mozus saņēma baušļus. Arī par aicinājumiem uz dēla nosišanu, ja tas dzērājs es runāju, tik to neviens neievēro. Un Jaunā Derība arī satur vardarbību un tās cildināšanu, nestāsti. Bet nu tiešām negribu tev pantus citēt, šī vispār ir beztēma. Ja baigi uzprasīsies, nocitēšu, bet ehh..

    #326080
    msh
    Participant

    “Viņi sevi apzinās kā britus” ?! 😀 Tu pats tici tām pasakām, kuras tu stāsti, vai tikai tās saceri lai nomelnotu citus? https://www.gatestoneinstitute.org/7861/british-muslims-survey lūk kā viņi apzinās sevi kā britus. Mēģini atrast kaut ko, kas šito atspēkotu.

    #326081
    msh
    Participant

    Vēlēties cilvēks var jebko, jo vēlmes vienmēr būs lielākas nekā iespējas – bet to vajag savienot ar realitāti, un pienākumus nolikt pirms tiesībām.

    Vari iecitēt pantus no jaunās derības, kur tiek slavināta vardarbība? Lūdzu, gaidu ar nepacietību 🙂 Bībele, kā jau interesanta lasāmviela, un ja labi grib, izraujot no konteksta, ar bībeles pantiem var pamatot jebko. Tas arī ir parastais tāda veida “atmaskotāju”, kā tu, jājamzirdziņš – vai nu lasīšana pa diagonāli, vai vēsturiskā konteksta nezināšana, vai konteksta klaja ignorēšana. Interesanti, vai tiešām laikos, kad līgumus slēdza, nokaujot divus aunus un tos pārgriežot uz pusēm, ieteikums nosist žūpu – cilvēku, kas ir liekēdis un kauna darītājs – ir tik briesmīgs? Ja Mozus bauslībā ir kaut kas tik ļoti aplams [nezinu es īsti no galvas tās angliskās bībeles nodaļas, bet pieņemu ka tu runā par to], tad kāpēc citu viedoklis par kaut kādām svarīgām mūsdienu lietām ir “cirks”?

    Ja nu tu gadījumā esi no liepājas puses, varu tevi savest kopā ar cilvēku, kas tev izskaidros jebkuru tev interesantu bībeles vietu.

    #326082
    akms47
    Participant

    Klau Samuraj, vai tās ir tavas domas, jebšu atkal kaut kur neta plašumos tās mauc.bas sagrābstījies?

    #326083
    msh
    Participant

    Nu, everiņ, pasmējies? Cik esmu bijis anglijā? Skotijā septiņus mēnešus, anglijā gadu. Ne visiem ir vajadzīgie sakari un fiška lai tur strādātu labāku darbu kā salātu fabrikā pa minimālo aldziņu. Bet ja pa latvijas minimālo aldziņu es varu atļauties braukt ar mašīnu, kurai ir 2,3 litru motors un pilnpiedziņa un nedzīvot kopā ar septiņiem citiem purniem, tad “tur” ir tā problemātiskāk – jo ja te mašīnai apdrošināšana maksā ceturto daļu no minimālās mēnešalgas, bet apskate un ceļa nodoklis otru ceturtdaļu vai bik vairāk, tad “tur” tas attiecīgi pacelsies uz pāris minimālajām mēnešalgām un vismaz vienu mēnešalgu. Zināšanu trūkumu? 😀 It kā nebūtu atlasīti aizbraucēju teksti “kādā bedrē jūs dzīvojat, tur viss tik dārgs!”, a paši sukā iekšā morisona Value, ASDA Smart Price vai Tesco Value sēriju paiku… 😀

    Visbeidzot, pie pamuļķu tēmas – nu un kā tu, aizbraucis uz angliju, veicini to, lai te būtu labāk? Pareizi, pilnīgi nekā. Tāpēc arī lielākais, kas te krīzes gados notika, bija daži uz saeimas ēku aizmesti bruģakmeņi, jo visi neapmierinātie aizmuka, nevis izgāja ielās. Atceries arī ka tavā ciltskokā ir kāds bariņš pamuļķu, kuri pēc diviem postošiem kariem cēla iznīcinātu valsti – bet nu gudrība ar laiku progresē, tā arī pamuļķu mazdēls/mazmazdēls/mazmazmazdēls ir kļuvis tik gudrs, ka māk ielekt lidmašīnā 🙂 Labi, man nav izprotams, kas darās to ļautiņu galvās, kas mīt tik dziļā ph zonā, ka ir pie vienas vietas, kādā vidē dzīvot, kādā valodā runāt ar apkārtējajiem un ģimeni, un vai paša bērnu vērtības sakritīs ar savējām vai nē. Es vienīgi nebrīnos ka šāds cilvēks identificējas ar šādiem pašiem citu valstu cilvēkiem, un sava zemā līmeņa dēļ savādāk domājošus var izdomāt saukt par sūdu maisiem.

    #326084
    msh
    Participant

    Un ko tu ierosini darīt lai geto nebūtu? 🙂

    #326085
    samurajs
    Participant

    Te viss balstīts uz nopietniem avotiem, tomēr arī dzīve pierāda raksta patiesumu: jau savākts 3 M parakstu par atkārtotu referendumu. Pakļaujoties populistu tukšpļūšiem, daudzi spontāni nobalsoja par izstāšanos, un tikai pēc tam atskārta, ka būs mēsli.

    #326086
    Evers
    Participant

    Nu sūdīga tev tā UK pieredze, to jau senāk lasīju. Es, nekad te neesmu dzīvojis tevis aprakstītajos apstākļos, pie sakarīgiem cilvēkiem īrēju istabu agrāk, sākumā ar dažiem latviešu radiem, tad britu ģimenē, tad ar pāris bulgāru čomiem. Tagad ar sievu īrējam paši savu dzīvoklīti Temzas krastā, tīrā, drošā Londonas rajonā tuvu centram.

    Pārtikas vairums man ir tevis pieminētais Asda produkts, kas nemaz nav tik slikts, kas nav tik labs, to esam atkoduši un pērkam branded produktu. Asda produkts jau atšķiras parasti tik ar to, ka Asdai piederošajās rūpnīcās tiek ražots, līdz ar to sanāk lētāk.

    Auto uzturēt gan te ir dārgi, bet man auto nekad te nav bijis vajadzīgs un netaisos pirkt, liekas raizes, publiskais transports ir ok.

    #326087
    Participant

    To msh:

    Par tām vēlmēm un pienākumiem – vēlmes piepildīt manā piemērā esošās personas var, taču tu liec kaut kādus imaginārus šķēršļus kā “pienākums” (konkrēti – pret tautu?)

    Par Jauno Derību (es tiešām strīdos par Bībeli??):

    Mat 10.

    32 Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.

    33 Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.

    34 Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.

    35 Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.

    36 Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.

    37 Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.

    Tas bija pirmais, kas man ienāca prātā un ko es sameklēju.

    Ja tavās acīs auna un cilvēka nosišana ir vienāda nelaime, tad diskusiju par Bībeli beidzam. Esmu diskutējis arī vēl ar psihākiem kadriem, teiksim, māti, kura man teica, ka savu dēlu spētu ar akmeņiem nosist, ja tas daudz dzertu. Bez tam, Dievs jau varēja tautai ieteikt arī aunus negraizīt, slēdzot līgumus. :>

    Neesmu no Liepājas, nevajag man sektantus, man jau pietiek, tici man. Reti, ļoti reti kad kāds no viņiem spēj diskutēt tiešām argumentēti. Nezinu, ko daļa no viņiem tajā Teoloģijas Fakultātē mācās, taču… nē, paga, ko gan Latvijas augstskolās vispār var iemācīt (uztvert kā hiperbolu)?

    Kā tikt vaļā no geto? Tiekot vaļā no rasistiem, iesaistot imigrantus publiskajās norisēs, aizmirstot viņu izcelsmi. Pat letiņi UK nereti veido savus austrumeiropas “geto”. Savi kvartāli, savas bodītes.. Liela daļa ar britiem tā arī nekomunicē. Tādi mani novērojumi un esmu pārsteigts par to.

    #326088
    Afrohead
    Participant

    SFiX, Tu sīkais mēsls, kā tu vispār uzdrošinies nosaukt kādu par idiotu?

    #326089
    Draxo
    Participant

    Jebkuram normālam cilvēkam primārais mērķis būs apgādāt sevi un savu ģimeni, kamēr patriotisms un visas citas peripetijas būs labi zemu prioritāšu sarakstā. Tāpēc nevajag skandināt par aizbraucējiem, kuri ārpus Latvijas noteikti dzīvo daudz labāk un kvalitatīvāk kā šajā bedrē.

    Zeme ir skaista šeit, bet valsts, sabiedrība un sistēma – pilnīgi pie kreisās pakaļkājas, kas ar to notiek, palīdzēt un balstīt kaut ko šeit vairs nav vērts, jo viss ir sapuvis līdz saknei (mentalitāte tāda šeit!). Un pirms vēl kāds sāk burkšķēt – man no valsts nekas nav vajadzīgs, jo nepieciešamo sev un ģimenei tāpat labāk apmaksāju no savas kabatas (medicīna u.c.) un nevis stāvu n-tos mēnešus rindās.

    #326090
    usins
    Participant

    Lūk šī tieši ir reālākā gan Latviešu, gan pārējo eiropiešu problēma, ka visi ir reālas personības, īpaši un unikāli. Ne sūda Jūs neesat unikāli. Musulmaņi to ir sapratuši, katrs musulmanis zin, ka viņam jāda’bū normāla izglītība, jāsaražo vismaz 4-5 bērni un jādodas dzīvot uz eiropas kontinentu, lai ar miermīlīgu ceļu to pārņemtu. Viss, basta. Ko dara Letiņi? brauc uz ārzemēm, dzīvo kojās kā zvēri, strādā kā zvēri, pelna tur minimālo algu, ok nedaudz virs. Labi ja 10% no aizbraucējiem dzīvo kā normāli cilvēki, var atļauties ikgadējo atvaļinājumu siltajās zemēs un aiziet pie zobārsta ārzemēs, nevis skriet atvaļinājumā uz šo miskasti Latviju un atrādīties visiem ārstiem. Kāda velna pēc, ja jau pelni piķi, tad arī atļaujies to tērēt tai pašā zemē… Kurš idiots domā, ka Dānijā vai Liebritānijā zemnieka palīgstrādnieks ir mega profesija un tiek turēta baigā cieņā un spēj nodrošināt pilnvērtīgi ģimeni ar mitekli, pārtiku un citām sociālajām garantijām? Ne velti vietējie šos darbus nedara, jo to dara pameslu bari un atbraucot uz dzimteni skatās uz visiem no augšās. Un tad man patīk papļāpāt ar viņiem par darbu, kur kā strādā, kādas atbildības un pienākumi un kādu skolu beidzis. Un tad viņi saprot, ka es, šeit pelnot mazāk esmu cilvēks ar statusu, mani respektē un uz mani diendienā neskatās no augšas, jo es kaut kas esmu, ar mani rēķinās, maun viedokli respektē, kuru viesstrādnieku ārzemēs respektē, kura viedoklis ir mainījis viņa darba vietas darbību, pozīciju tirgū utt? Labi ja 5 – 10 % Un tas, ka ES ir līdzība ar PSRS, nav jābūt politiķim- lēmējvara atrodas citā valstī, jāatskaitās citai lēmējvarai, mūsu likumi tiek uzskatīti zemāk par savienības likumiem, ja tie konfliktē, protams. Mums nav izvēles neratificēt līgumus, jo tad būs sankcijas, soda naudas utt. Kaut vai tas nodrāztais cukurs un piens… Itkā ir kvotas, lai mūs pasargātu, no kā? No Vācijas piena? No Polijas piena? Visur ir kvotu istēma, nu ja nebūtu mēs ES, tad noteikti minimālā alga vals’ti joprojām būtu 100 LS un deputāti ar piemaksām pelnītu pie 700LS un ceļu remonts nemaksātu tos 10 k par kilometru. Cenas un ineākumi būtu daudz zemāki… bet mēs vārītos savā sulā ar lešiem, igauņiem, kā tas bija pirms savienības….

    Tas, ka studenti spēj pārvietoties pa Eiropu un mācīties for free, nav īsti ES dalībvalstīm ekskluzīvs pasākums, Turki, kad pārbaudīju, nav ES dalībvalsts, bet ir viena no aktīvākajām Erasmus un erasmus+ dalībniecēm… Uz liepāju vien vismaz 5 grupas ir braukušas, e pa studentam, bet grupas 15-25 studenti.

    Cilvēki nesaprot, ka tagad, kad Briti tiks ārā, tiks sarežģīti noteikumi, kā izstāties un iet uz vienu lielu federaīvu valsti, varat uzskatīt to kā ASV ar saviem štatiem, ķipa ir 50 pavalstis, bet senāts viens, katrs ievēl vienu līdz 2 pārstāvjus un prezidents arī viens. Vēl tikai 2 valsts valodas (Vācu/Franču) paņems, no kurām noteikti nebūs Latviešu. Un tad jau Krievu ignorēšna un čakarēšana nebūs mūsu dienaskārtībā, jo būs jāzubrī jauna valoda, jauna kultūra… neizklausās pazīstami?

    #326091
    richijs
    Participant

    Nu re pats atbildēji, kāpēc šeit ir bedre… Jo redz katrs domā par savu labklājību… un valsts celšana otrajā plānā. Tad jau arī nevaram pārmest deputātiem, amatpersonām, kas rūpējās par savas ģimenes “labklājību” bīdot savas lietas…

    Esam labi apstrādāti, patriotismu nevajag, nekādas vērtības nevajag, ka tik nauda kabatā… Jūsu nīstais patriotisms un nacionālisms nodrošināja jums brīvu pārvietošanos…

    Nebūtu tautas frontes, balsojums par neatkarīgu valsti un barikādes… Dzīvotu kolhozā un lasītu kartupeļus… Ja arī tomēr psrs sabruktu dēļ Polijas, Vācijas būtu iekšā mēs NVS un par strādāšanu ceļošanu Eiropā varētu tikai slapjos sapņus sapņot…

    #326092
    Black
    Participant

    Aldis dzīvo pa bedri vien.

    Š ķiet, ka nesūdzas.

    #326093
    Nelabojams
    Participant

    Nav jēgas strīdēties ar sazombētajiem “multikulturālistiem”. Viņiem, kā mēdz teikt, acis plaši aizvērtas.

    #326094
    Raibais
    Participant

    https://9gag.com/gag/a0jLOqz

    Pēc aptaujas katrs 20 brits domā uztaisīt savu uzņēmumu.. Pārējie dzīvo uz benefitiem… Tātad rezumējums, viņi uztaisīs defaultu, tad pieņems euro vai arī izvēlēsies “Latvijas veiksmes stāstu”, stiprākais izdzīvos.

    #326095
    Leichttraktor
    Participant

    Nu par PSRS dažas labas lietas var sacīt.

    3 fāžu elektrības pieslēgšana privātmājai izmaksāja kapeikas, šodien pigu, nebūs!

    Ko vidējam latvietim ES dod, ceļošana bez vīzām pa savienības valstīm i vsjo izbrauc laimi meklēt.

    Kas notika ar garu, kas piemita Baltijas ceļa dalībniekiem?

    #326096
    APOC
    Participant

    Opā kāds aizstāvju saiets.

    Hominidae esi jau kādu mello brāli pie sevis izmitinājis? Pirms pus gada biji dedzīgs viņu aizstāvis. Kāds statuss? Ķeries pie darba šmurguli.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā