Universālais pārlūks Konqueror – kādas atsauksmes?

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Universālais pārlūks Konqueror – kādas atsauksmes?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146291
    samurajs
    Participant

    Uzmetu uz Debian Lenny priekš KDE domāto interneta un failu pārlūku “Konqueror”. Gnome bez ierunām pieņēma kā savējo. Salīdzinājumā ar Firefox šis ir stipri vien veiklāks un žiperīgāks. Tāpat Konqueror var ļoti jauki sakonfigurēt jebkurai gaumei, pie tam pārlūks ir arī latviski.

    Vai kāds ir strādājis ar šito un kādas atsauksmes? Senāk gadījās ko dzirdēt, tagad viss apklusis.

    #173007
    usins
    Participant

    Kāpēc ff lēnīgs? jāmāk konfigurēt arī tas ar

    about:config palīdzibu- ātrdarbības pieaugums acīm redzams pa kādām 1-3 sekundēm lapa ielādējas ātrāk 🙂

    ja vajag varu iemest.

    ar šo ir strādāts skolas lasītavā. Nav ne vainas, bet tad kad darbojos ar “Konqueror” vēl tā neinteresējos kādu pārlūku lietot netam, jo mājās nebija piekļuve internetam, tāpēc nevarēšu sniegt objektīvu viedokli. Bet nu ir samērā ērts, bet es palieku pie mozilla produkcijas 🙂

    #173008
    Mad182
    Participant

    Nez, kādu laiku lietoju, bet man kaut kā labāk tomēr patīk lapsa. Varbūt vienkārši tāpēc, ka KDE pats par sevi uzdzen riebumu.

    #173009
    drunk_lizard
    Participant

    kaa webbrauzers – nekaads…

    galu galaa pamataa tas ir failu menedzjers.

    man nepatiik

    izmantoju operu

    imho izmantot jamo webbrouzeesjanai ir liidziigi kaa zem windas izmantot winexplorer…..

    #173010
    Sid
    Participant

    Ai, imho, diezgan neērts priekš browsošanas, kā failu manageris gan labs. 🙂

    #173011
    shady
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    kaa webbrauzers – nekaads…

    galu galaa pamataa tas ir failu menedzjers.

    man nepatiik

    izmantoju operu

    imho izmantot jamo webbrouzeesjanai ir liidziigi kaa zem windas izmantot winexplorer…..


    +1

    Nē nu lab – browsēt jau var, bet es viņu ar uzskatu par file manager`i.

    Bet, ja tev patīk, tad lieto droši bez bažām – viss jau ar viņu ir ok.

    #173012
    samurajs
    Participant

    Protams, ka Lapsa ir un paliek, bet vienalga bija interesanti uzzināt citu lietotāju viedokli;)

    #173013
    usins
    Participant

    Izmēģināju, nē paldies, labāk lapsu lietošu tālāk. Webam nepiemērots.. pirmkārt verot vaļā kādu tabu (lapā) pārlādējas visa lapa, protams ne vienmēr, bet kaitina… lēnāk darbojas… vismaz tā liekas. tag sakonfotais ff burtiski lido 🙂

    #173014
    Tvinky
    Participant

    Nezinu kapēc, bet man tas KDE “Konqueror”. Es uz GNOME lietoju atseviški browseri no file manager’a, tb Nautulis && FF 🙂

    #173015
    azazul
    Participant

    usins wrote:

    Izmēģināju, nē paldies, labāk lapsu lietošu tālāk. Webam nepiemērots.. pirmkārt verot vaļā kādu tabu (lapā) pārlādējas visa lapa, protams ne vienmēr, bet kaitina… lēnāk darbojas… vismaz tā liekas. tag sakonfotais ff burtiski lido 🙂

    A varbūt nedirs daudz.

    Cik sekundes tu pavadīji konfigurējot Konqueror, ja pat nespēji nomainīt defaultu uzvedību uz midlle-click ?!?

    Un tad tu to salīdzini ar konfigotu FF, kurš pēc taviem ieskatiem tev nu ir brījulabi nokonfigurēts.

    😀

    Nelietoju konqueror, galvenokārt tāpēc ka vienkārši patī opera labāk.

    Bet kā failu menedžeris tas ir nepārspēts. Galvenokārt kio iespēju dēļ.

    #173016
    osh
    Participant

    Eh, bļe, te nu tagad sanāk, ka es dziedu līdz jau daudziem cilvēkiem, bet atliek vienīgi piekrist galvenajos vilcienos.

    Tā īsti neesmu lietojis Konqueror neta browsēšanai, tikai tik daudz, lai sagūglētu kādu manuāli, kamēr Firefox kompilējas (un tas notiek relatīvi ilgi :)). Jāsaka, ka īpaši ērts nelikās, iespējams, varētu kaut ko piekonfot savām vajadzībām, bet neesmu to pat mēģinājis, jo no laika gala lietoju Mozillas produktus un esmu baigi pieradis pie tā un relatīvi apmierināts, ka citu neko nemeklēju.

    Bet kā failu menedžeris – cepuri nost. Tā tīri subjektīvi – labākais failu menedžeris no tiem, ko esmu lietojis, uz visām OS, ar kurām esmu darbojies. Protams, neesmu tik advancēts jūzeris, lai lietotu Total Commander, FAR vai ko tamlīdzīgu. Iespējams, drunk_lizard vai kāds cits varētu teikt, ka tie ir labākie.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā