Vai esi kādreiz apmaldījies savā dzīvoklī?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai esi kādreiz apmaldījies savā dzīvoklī?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155087
    Graafiene
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/849_bardaks_1.jpg[/imgl] Š odien atradu bildes no savas istabas, kāda tā bija 4 gadi atpakaļ, kad ievācos. Biju pat aizmirsusi, cik tad man tā likās liela un plaša. Tagad jau īsti tur nekā nav – skapis, dīvāns, datorgalds, televizora galds un plaukti pie sienas, bet no plašuma ne vēsts. Un tad es secināju, ka no daudzajiem plauktiem nav nekāda jēga. Plauktu daudz un mantu tajos arī, bet kad ko vajag atrast, tad tikai sākās… . Nenoliegšu, neesmu pedante, bet manā “bardakā” arī ir sava veida kārtība, tomēr apsveru domu pāriet uz minimālismu. Tas nozīmē, ka mājās veikšu lielo tīrīšanu, jeb lidināšu ārā visu, kas vismaz tuvākā gada laikā nebūs vajadzīgs un kā trūkumu nezijutīšu pat tad, ja ievajadzēsies, vai arī pie tā varēšu tikt atkārtoti nopērkot. Varbūt skabi, bet tā kā vēlos tomēr brīvāk elpot, un nekad nebūšu tā, kurai viss stāvēs pēc izmēriem un krāsām, tad sapratu, ka tas ir vienīgais risinājums. Bet kā ir ar jums? Esmu dzirdējusi, ka vīrieši ir lielāki pedanti nekā sievietes. Paskatīsimies, vai notepad lasītāji apstiprinās šādu teoriju.

    #276612
    spekis404
    Participant

    Laukji parasti ir cuuciigi, tie savos paakjos laikam taa ir pieradushi. :>

    #276613
    Evers
    Participant

    Neizrunājies! :>

    #276614
    msh
    Participant

    Speķis laikam uz sava āķa karājoties nav neko vairāk par savu žāvējamo redzējis :>

    Mana istaba manu tehnisko interešu dēļ vienmēr bijusi piekrāmēta ar visādiem krāmiem, par cik citas normālas telpas man nekad nav bijis, pēdējos trijos gados – pēdējajā gadā, kad es te dzīvoju un divos, ko pavadīju tur uz tās britu salas, šī telpa ir pārvērtusies par kaut ko pa vidam starp noliktavu un izgāztuvi, ko nav vērts kārtot, jo vairāk tāpēc, ka patlaban dzīvoju citur – tik vien, ka te ir dators, un gulta, kuru var atkraut un tajā gulēt 😀 Ar nepacietību gaidu to brīdi kad mašīna būs +/- salikta un pāri paliekošās detaļas varēs aizvest uz turieni, kur patlaban dzīvoju, tad vismaz šo istabu varēs puslīdz sakārtot 😀 Kad es darbojos, tad arī citas telpas tiek piekrāmētas – šobrīd virtuvē pusi brīvās grīdas platības aizņem mašīnas tepiķis un zem tā nākošie mīkstumi, kurus vajag izmazgāt, izžāvēt un mest mašīnā iekšā. Š āds joks ir iespējams, jo mutere šeit paliek tikai divas naktis nedēļā.

    #276615
    Evers
    Participant

    Kā kārtīgam forever alone pieklājas – gultu neklāju, drēbes kur nu kurā. Skapjos, atvilktnēs bardaks, medikamenti vienviet kopā ar datorkrāmiem, traukus mazgāju pirms ēšanas, un tādā garā. Laikam apgāzu tavu teoriju. Man derētu pedantiska dzīvesbiedre lai mani pārmāca, bet labāk tomēr ne, piekāst. 😀

    #276616
    Jaunzems
    Participant

    Viss kārtībā… kad nāk viesi.

    Pārsvarā viss ir izmētāts tā, lai būtu pa rokai, bet tas jau nekas, jo es istabā orientējos ar GPS palīdzību… hrhrhr, te bija jāsmejas

    #276617
    Kon
    Participant

    Reiz gadā veicu lielo tīrīšanu .. vados pēc viena principa, ja man tas nav vajadzīgs minētajā brīdī un/vai, ne tālākā kā pāris mēnešus, nākotnē, tad tiek lidināts ārā (grāmatas ir imūnas). Tādējādi man nav saglabājušies nedz pieraksti no skolas/unī (visu var atrast internetā), nedz diski .. nu krč apmēram tā.

    Mana forever alone vecpuisis tipa telpa būtu – stikla galds, krēsls, skapis un divguļamā gulta :>

    #276618
    Garinsh
    Participant

    Pašlaik esmu krāmos un drazās līdz ausīm – zīme, ka jatinās pašam savu migu iekārtot, kas arī drīzumā tiks paveikts. Istabu grūti turēt kārtībā, ja divi slaisti salaisti kopā… Jaunajā mājvietā pašlaik tiek plānots galds ar PC un piepūšamais matracis gulēšanai, līdz man piegriezīsies un es nopirkšu gultu. Plānos noteikti ir uzturēt maksimālu kārtību – grūti sakārtot domas, ja visapkārt izskatās, ka pienācis pasaules gals.

    #276619
    Willis
    Participant

    Metu visu pa visiem stūriem, tā lai viss ir pārskatāms un viegli var ieraudzīt, ja kādu gaidu, sagrūžu visu vienā kaudzē lai svešs cilvēks nezinot kas ir zem kājām nepārsit sev galvu .

    (!)Tikai lai nesaka ka pie pašiem tā nav, pie visiem mājās vienmēr ir totāls bardaks, vienkārši gaidot ciemiņus izpucē dzīvokli, es neesmu izrādīšanās piekritējs .

    (Palasīšu kā citi dzīvo ..)

    #276620
    darklight
    Participant

    Vispār pati telpa arī daudz ko nozīmē. Agrāk, kad dzīvoju visādos neremontētos ūķos, metu visu pa taisno zemē. Tagad smukā, svaigā dzīvoklī ar jaunām mēbelēm tomēr patīk visu +/- salikt pa vietām. Kaut gan tāpat uz galdiem ik pa brīdim kaudzes izaug.

    #276621
    krisbuk
    Participant

    Nekad ideālu kārtību nav izdevies uzturēt ilgāk par 3-4 dienām, bet tev izdevās mani pārliecināt. Izdarīšu vienu mazu darbiņu un ķeršos pie kārtošanas.

    #276622
    Nelabojams
    Participant

    Tikai ned$^%$!

    sorry, spiežu uz “atbildēt”, bet kāpēc jamais man pievieno postu beigās, nevis aiz adresāta posta? šitais bij speķim domāc.

    #276623
    Aldis
    Participant

    zābaks.

    #276624
    Wuu
    Participant

    Mazgadīgs tunelis…

    #276625
    Arcis
    Participant

    Nu laikam tomēr būšu no tiem kurus ir izdevies ieaudzināt agrāk, ka vidē kurā dzīvo un uzturies ir vieglāk ja viss ir sakārtots un savās vietās. Tā nu esmu pieradis, ka veicot kādus darbus mājās (mācības, brīvā laika u.c.) pēc tam jau automātiski visu novācu un salieku pa vietām kā tam ir jābūt.

    Vienalga kas tā būtu pa vietu (mājas, mana istaba, garaža vai mašīna) cenšos uzturēt tīrību un kārtību. Un neteikšu, ka tas man sagādātu kaut kādas grūtības. Pat datorā mēģinu visus mācību materiālus un citas lietas sakārtot tā, lai viss būtu patīkami pārskatāms un nepieciešamības gadījumā arī atrodams. Lai arī citi varbūt iebilst, bet man vidē kurā uzturos ļoti traucē ja ir netīrība un nekārtība.

    Vienīgi to procesu nedaudz sarežģītāku reizēm padara jaunākais brālis, kuram par to visu ir nedaudz savādākas domas! 😀

    #276626
    BERILS
    Participant

    Quote:

    Metu visu pa visiem stūriem, tā lai viss ir pārskatāms un viegli var ieraudzīt


    Sasmējos 😀

    Tu varētu būt labs dizaineris , manuprāt ! 😀

    #276627
    BERILS
    Participant

    2x nedēļā sakārtoju… un izlasot šo diskusiju , es ķeros pie piekārtošanas 😉 Arcim ir taisnība….. ka ir vieglāk un foršāk strādāt ja viss ir čikiniekā !

    Kā man patīk tā sajūta , kad tiek uztaisīta rudens tīrīšana “extreme” , un pēc tam tas rezultāts…. mmmm…. istaba kā izlaizīta , un tik svaigs gaiss [protams vajag arī izvēdināt telpas! ]

    #276628
    Creep
    Participant

    Savu dzīvokli remontēju un paralēli tur arī dzīvoju (laika trūkuma dēļ nu jau pus gadu :o), un mana filozofija tāda: ja nevaru tiešām normālu kārtību uzturēt, tad tas pārvēršas par totālu bardaku. Tiesa, pirms remonta sākšanas dzīvoju makten pedantiski, visam bija sava vieta. Cerams, ka pēc pabeigšanas spēšu atgūt savu pedantismu :D.

    P.S. Esmu no laukiem (kā dažam te patīk teikt, pāķis).

    #276629
    Aldis
    Participant

    Hmm… Saskaņā ar tautas ticējumu jaunā mājā pirmo ielaiž interneta kabeli-kur tas nogulsies,tur jāliek gulta.Un galds.Un kompis.Un paika!

    Bet tā vsp. iepriekšējā dzīves telpā, kura nebij pārāk liela, bij viss vienā bardakā – kompju detaļas, visāda citāda atribūtika, drēbes, skapis… nu viss vienā viesulī. Tagad nu jau kādu laiku, dzīvojos samērā tīrā telpā – kurā ir tikai PC, galds, maziņš galdiņs, gulta, atpūtas krēsls… 🙂 Cenšos tur uzturēt kārtību. Otra telpa paredzēta bardakam, noliktava! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā