Videospēles 2016. gadā: Kas Salavecim maisā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Videospēles 2016. gadā: Kas Salavecim maisā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161660
    SFiX
    Participant

    Aizvadītais gads mūs iepriecināja ar izcilām spēlēm- jaunais Metal Gear Solid, Witcher 3 un Super Mario Maker. Early Access veiksmīgi pameta gan DiRT Rally, gan Kerbal Space Program. Patīkami pārsteidza indie spēļu brīnumi Rocket League un Undertale. Tā vien varētu likties, ka jaunajam, 2016. gadam būs grūti mēroties spēkiem ar pērno repertuāru. Tomēr nav iemesla ieslīgt bezcerībā- Notepad piedāvā potenciālos 2016. gada videospēļu grāvējus.

    DOOM PC, XONE un PS4, pirmajā gada pusē.

    Rise of the Tomb Raider PC 2016. gada pirmais ceturksnis, PS4 2016. gada ceturtais ceturksnis, uz XONE pieejama jau tagad.

    American Truck SimulatorPC, Linux, OSX, 3. februāris.

    XCOM 2 PC, Linux, OSX, 5. februāris.

    Far Cry Primal XONE un PS4 24. februārī, PC 1. marts.

    Dishonored 2 PC, XONE un PS4, 2016. gada pavasarī.

    Tom Clancy’s the Division PC, XONE un PS4, 8. marts.

    Hitman PC, XONE un PS4, 11. marts.

    Uncharted 4: A Thief’s End PS4, 26. aprīlis.

    Dark Souls III PC, XONE un PS4, Japānā martā, pie mums aprīlī.

    Quantum Break XONE, 5. aprīlis.

    Mirror’s Edge Catalyst PC, XONE un PS4, 26. maijs.

    Deus Ex: Mankind Divided PC, XONE un PS4, 23. augusts.

    No Man’s Sky PC un PS4, kaut kad augustā.

    World of Warcraft: Legion PC, OSX, ne vēlāk par 21. septembri.

    Mass Effect Andromeda PC, XONE un PS4, Q4 2016.

    Gears of War 4 XONE, Q4 2016.

    Horizon Zero Dawn PS4, apmēram 2016. gadā.

    The Last Guardian PS4, cerams 2016. gadā.

    Mafia III PC, XONE un PS4, jebkad 2016. gadā.

    #322377
    Athlons
    Participant

    gribu tombraideru, x-komu un masas efektu… pārējām tāpat laika nepietiks…

    #322378
    Crow
    Participant

    Gaidu:

    * geju seksu (vismaz soundtrack, ja arī pats geims varbūt nebūs sanācis)

    * caurkritis četri lejupielādējamsaturus – zinot, ka līdzšinējie atbilst otrās kārtas definīcijai (t.i., more of the same, nevis cut from the main game), es dodu Howardam pēdējo iespēju, before I go all MIRV Fat Man (necienīgajiem, kas nezin, kas tas tāds: Michael Bay) on his ass par caurkriša nepiedodamu skairimizēšanu.

    Jaunais māsas efekts? I didn’t ask for this. Tur būs precīzi tas pats, kas ar notika ar dragoneidž. Kamēr pamatlietas bija sarakstījis Tolkīns, bija ok. Pēc tam aizgāja sviests. Te ir tas pats, tikai Tolkīna vietā ir Džordžs Lūkass un dažas citas klišejas, kuru attiecīgās tēmas jau ir izsmeltas.

    Nu un mafija… tagad ir pārāk daudz open-world GTA klonu, lai vispār ņemtu to nopietni. Tas bija ģeniāli divtūkstoškurā. Otrā nokavēja gadus trīs četrus, šī tātad četrpadsmit. What a rotten way to die.

    Ä€, nez vai otrajā dizentērijā joprojām būs tā bērnudārza grafika jeb tagad viss būs tāds dark and egdy a la zaglis? Well, f*ck that sh*t, anyway.

    Ä€, un sarakstā piemirsies ir “daļokij kraj” primal. Tas, ka stulbāko iepriekšējo divu mehāniku – ādu dīrāšanu – pataisīja par pilnu spēli, nenozīmē, ka tas nebūs grāvējs.

    #322379
    overnixs
    Participant

    Š ai sarakstā domāju vajadzēja atrasties arī ATS jeb American Truck Simulator.

    #322380
    Crow
    Participant

    Ä€, jā. Pavisam aizmirsu, ka tam tak arī beidzot ir release date. Lai gan ar SCS ir kā ar bitēm…

    #322381
    Leichttraktor
    Participant

    Tombraiders, Mass Effect un Dievmašīna. Couldn’t care less about other.

    #322382
    Stat1CX
    Participant

    Tomb raider uz PC būs šī mēneša beigās.

    #322383
    Foxsk8
    Participant

    Arī gaidu Tomb Rider.

    #322384
    Aldis
    Participant

    Interese bija par Mafia III, bet noskatoties to treileri – kas ellē ratā noticis ar reālistiskām mašīnu avārijām?! Kā pieskarās – tā lido pa gaisu un sprāgst!? 😀 Godīgi sakot, esmu vīlies! Š itādi superiečo 196x. gados? mjā… 😀

    Š o varētu droši pārdēvet par BomberMan 2016. edition! 😀

    #322385
    Oxys
    Participant

    Gaidu Half-Life 3, bet izskatās, ka šajā desmitgadē nebūs. 🙁

    #322386
    Crow
    Participant

    Vot vot, es ar šito ieraugot uzreiz aizvēru jamos ciet. Bet izrādās, ka šamie to tikai treilerim uztaisīja tā – pūlis tak kaut kā jāpiesaista – un īstajā geimā tā vis nebūšot 😀

    #322387
    Crow
    Participant

    Kā joks Half-Life 3 joprojām man nav apnicis. Good one. Aber ja jūs nopietni, pilsoni Oxys, tad man jūs ir žēl. Un tas daudz ko izsaka, jo man, mizantropam ar pirmo sporta klasi, reti kā ir žēl.

    Un jā. Vai nu biedrs esefikss fiksi pielika vakarvakarā vai arī esmu pavisam debils palicis, ka neieraudzīju tik īsajā sarakstā “daļokij kraj”? Damn…

    #322388
    SFiX
    Participant

    Pieliku klāt gan Far Cry, gan ATS. Likās, ka Primal būs vien ekspanšons kā Blood Dragon, bet izrādās, ka 60 eiro relīze. Ubisofta mārketings draņķīgi hype taisa.

    #322389
    Oxys
    Participant

    Es Tev kā sava savā sporta veidā otrās sporta klases pārstāvis saku, ka HL3 must be, ir jāpabeidz stāsts.

    PS. Man Tevis žēl ar’.

    #322390
    RaimondsParastais
    Participant

    Man interesē The Legend of Zelda un XCOM 2. Baumo ka TITANFALL iznāks uz OSX, varbūt šogad.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā