Visiem krīze, Bilam Geitsam prieki…

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Visiem krīze, Bilam Geitsam prieki…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192275
    marr
    Participant

    Diez vai es būtu saucams par “tipisko studentu”. Š eit manis pazinēji tam varētu piekrist, ārpus šejienes vēl jo vairāk piekritēji tam būtu.

    skarbā realitāte, kas iestājoties pēc studentu gaitām neiztur kritiku kaut tikai tāpēc, ka esmu darījis arī ko citu kā tikai bijis students.

    #192276
    WerNeo
    Participant

    marr… Nu atzīsti, ka Tu meklē kašķi tikai kašķa pēc. Tev pasaka kuš, tāpat neko nemainīsi manās domās… Tu tik un tā vārīsies, jo pats jau būsi uzkurinājies. Ievelc elpu… saskaiti līdz 10… un tagad izvelc.

    #192277
    marr
    Participant

    😀

    lai arī man nav īsti skaidrs, kādi var būt iemesli stūrgalvīgai cilvēku tieksmei turēties pie viedokļa, ja tā iemesli nav īsti saskatāmi. (OK, mana uztveres problēma, bet tikpat labi arī pasniegšanas…)

    Kašķi es nemeklēju, jo pēc definīcijas esmu mierīgs un nosvērti diplomātisks. Tik vien kā konstanti tendēts uz viedokļa pamatošanu, ja ir acīmredzams, ka tas ir tieši tas, ko otra puse prasa, īpaši, ja tas ir sākotnējais pārmetums.

    Jā, Tu izprovocēji uz diskusiju, bet vai jāaizveras tikai tāpēc, ka šī oriģinālā diskusija beidzas pa lielam ne ar ko? Sauc to par ļaunprātīgu stāvokļa izmantošanu (jo te tagad jau ir off-topic), bet savu iespēju pamatot līdz galam, īpaši ja reiz izprovocēts uz to, es izmantoju.

    Tas ir tieši tāpat kā ar msh, man nav problēmu pieņemt citu viedokli, taču tas nenozīmē, ka es nepaudīšu savējo tikai tāpēc, ka zinu, ka tas būs pretstatā jau paustajam un ka viņš nav cilvēks kas paklusēs lai laistu garām iespēju kritizēt pretējo viedokli.

    #192278
    elvisburdajs
    Participant

    Off-Topic tas nav jo runa ir par Bilu Geitsu.

    Es vairāk nosliecos uz marr viedokli, jo es arī domāju ka ekonomists veic tirgus izpēti lokālā vai globālā mērogā, bet ne savā! Tātad Bils Geitss stūma savu biznesu uz priekšu nevis domāja par citiem, un darīja to diezgan rupjā veidā (bet tas jau ir cits stāsts)…

    Š it tik spraigas diskusijas es notepadā sen neesmu redzējis. :0

    P.S. Atvainojiet ja neskaidri izteicos…

    #192279
    samurajs
    Participant

    Paldies, kungi, par saturīgo diskusiju! Atļaušos to visu kaut kā novest pie kopsaucēja:

    Bils Geitss tomēr ir jāsauc par uzņēmēju nevis ekonomistu

    Pamatojums.

    Uzņēmējs/biznesmenis ir ļoti plaša un apjomīga profesija. Uzņēmējam jābūt komandas vadītājam, ekonomistam, finansistam, tehnologam, juristam un jāzin vēl no daudz kā pa druskai.

    Savukārt kompānijas ekonomists parasti nav vadītājs, bet lielākoties izpildītājs vai vadītāja palīgs ar padziļinātām, bet specifiskām zināšanām.

    Vai kāds apstrīdēs? 😎

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā