Windows 10 parādījusies poga Ultimate Performance

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 10 parādījusies poga Ultimate Performance

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163300
  samurajs
  Participant

  Windows 10 testa versijās, kas pieejamas Windows Insider dalībniekiem, parādījies jauns enerģijas plāns – Ultimate Performance. Tas pārslēdz PC jaudu uz maksimumu, kas nepieciešama sarežģītu uzdevumu veikšanai. Jaunievedums atrodams build 17101, kas attiecas uz pavasarī gaidāmo Redstone 4 atjauninājumu, kā arī build 17604, kas pieder jau Redstone 5 saimei, kuru izlaidīs rudenī. Pēdējais pieejams tikai programmas Skip Ahead ierobežotam dalībnieku lokam. Par Ultimate Performance bāzi kalpo jau zināmais režīms High Performance. Agrāk tas darbojās ne īpaši korekti, jo barošanas pārvaldības tehnikā bija kļūdas. Tagad tās esot novērstas.

  Enerģijas plāns Ultimate Performance nebūs pieejams visiem. Tas orientēts uz Windows 10 Pro Workstation, un nekādā gadījumā netiks ieviests portatīvajos datoros. Iemesls – tas saistīts ar lielāku energopatēriņu nekā parastajā režīmā Balanced, un rezultātā baterija sēdīsies ātri. Kam Ultimate Performance būs pieejams, tas to pats varēs ieslēgt vai izslēgt Vadības panelī sadaļā Power Options.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_winhigh700_1.jpg[/img]

  #332965
  uldics
  Participant

  Bahahā! Tev ir dators ar noteiktu veiktspēju. Kā mēs no tā varētu nokāst sev naudu? Ja šitā darītu kāda lietotājprogramma, to sauktu par malvāri utml. Bet Windows, tad viss bumbās, funkcionalitāte. Te arī dzelžražotājiem būtu kas jāsaka.

  #332966
  Afrohead
  Participant

  Š ī čakarēšanās ap Win10 ir viens no iemesliem, kāpēc es vēl joprojām turos pie Win7, un nav nekādas vainas. Visām manām vajadzībām atbilstošs, tīrs un bez nekādiem liekiem servisiem, reklāmām un pričendāļiem.

  #332967
  msh
  Participant

  Man patīk ka šitā fīča nebūs porķikiem – it kā jau būtu jābūt otrādi – šitam būtu jābūt porķikiem, kamēr galddatoriem visu laiku būtu jāiet uz 100%…

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā