Windows 7 beta build 7000 testēšanas rezultāti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 beta build 7000 testēšanas rezultāti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148164
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_0033135955_real_1.jpg[/imgl]Microsoft apkopojis pirmos rezultātus no Windows 7 testētājiem. Pēc resursa Microsoft Developer Network datiem – atklāts un būs jālabo ap 2000 kļūdu un nepilnību. Kļūdas ir visdažādākā rakstura – interfeisa defekti, nekorekta programmu darbība, “uzkāršanās”, saderības problēmas utt.

    Pavisam Microsoft fiksējis ap 10 miljonus uzstādītu Windows 7 sistēmu, no kurām 75% izdevās iedarbināt ar instalācijas diskā līdznākošajiem draiveriem, gandrīz visām pārējām instalācijām draiverus izdevās piemeklēt tiešsaistē.

    No oficiālajiem testētājiem saņemts ap pusmiljons atskaišu, kas palīdzēja kompānijai pilnveidot OS. Kopš build 7000 izlaišanas Windows 7 sastāvā veikts vairāk kā 30 nopietnu izmaiņu, kas attiecas uz interfeisu, tīklošanu, kontroles paneli, media pleijeri u.c.

    Visas šīs izmaiņas mēs redzēsim RC1 versijā, kuru mums sola apmēram pēc mēneša.

    Attēlos:

    1. Tagad var ērti taskbārā apskatīt visus konkrētās izvēlētās programmas logus

    2. Var ērti pārslēgties starp vairākiem projektoriem

    3. Online serviss – Windows Live Movie Maker beta

    4. Media pleijera jumplist

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_0031275928_real_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_0050336219_real_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_0039576052_real_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_0034325975_real_1.jpg[/img]

    Avots

    #191328
    Jaunzems
    Participant

    OK. Būšu pirmais, kas nopērk…

    #191329
    QueenZ
    Participant

    O jaa atkal kaut kas jauns par windows, ko es dariitu bez windows, tas tachu ir vieniigais ko es zinu. windows ir pats labaakais pasaulee. es tagad skrieshu un pirkshu windowsu un buushu fanaats.

    #191330
    izredzētais
    Participant

    QueenZ, piedod, nesanāk tev… 🙂

    #191331
    usins
    Participant

    Man nepatīk jaunais Movie maker- tur no Web kameras nevar importēt video. ta ir čābīgi. Var ‘būt, ka Pilnajā un stabilajā versijā tas būs iekļauts. Ir šādi tādi mīnusi, bet testējot esmu patīkami pārsteigts par Microsoft. njā, no tiem fēdbekiem arī kādi 20 ir mani 😀

    #191332
    ehex
    Participant

    Pie tā movie maker vēl stipri jāstrādā. Cik esmu viņu mēģinājis tur laikam video var saglabāt tikai divās izšķitspējās (640×480 un 320×240).

    #191333
    iKey
    Participant

    Queenz, kad tavs padoms lieti noderētu, tevi pat ar uguni nesameklēs, bet ja kkur tiek pieminēts kāds no MS izstrādājumiem, tu uzrodies kā saukts, lai ieborētu cik tie -nix veidīgie izstrādājumi ir labi un forši.

    #191334
    dzhonsons
    Participant

    izredzētais wrote:

    QueenZ, piedod, nesanāk tev… 🙂


    +1

    Gribēja sevi padarīt par spico, sarkastisko čali, padarīja par muļķi..

    #191335
    linx
    Participant

    Kur MS tur QueenZ arī ir klāt 🙂

    #191336
    Wuu
    Participant

    Ja ir jaudiks kompis kapec gan ne…

    #191337
    dzhonsons
    Participant

    Jamam nemaz jaudīgu pc nevajaga.. Kas ta tur mūsdienās 1-2GB rāmis un divkodolu [sliktakajā gadijumā 1kodolu] procis..

    #191338
    Aldis
    Participant

    nepatik tik plats starta panelis… :/ piemeram XP apmeram tik pat plats man vnm ir starta panelis, lai es varetu satilpinat 3 rindas ar programmam 🙂 Bet sheit jau tas platums vienaa rindaa.. sanak nesen lielu monitoru nopirku, lai var beidzot visu paarluukot, un lai uz win 7 varetu stradat man jaapeerk veel lielaaks.. joh..! 😀

    #191339
    Foxsk8
    Participant

    Pateicoties Windows 7 betai es sačiniju savu skaņas karti, kur ražotāja draiveri strādāja gļukaini, Win7 beta man viņus atrada iekš neta un uzinstalēja, līdz ar to es dabūju perfekti strādājošu skaņas karti, domāju, ka jāmet laukā, beigu beigās atgriezos uz XP un uzmetu tos pāšus skaņas draiverus, ko man piedāvāja Win 7, viss iet kā smērēts. 🙂 Nebūtu tādas betas, varētu ilgi domāt, kur problēma.

    #191340
    Aldis
    Participant

    ee… toch? 😮 Man ar XP man skjiet ir nVidia driveris out of date.. 😀 Jo jocigi uzvedas, piemeram pagajusha gada Hard Truck Simulator palaizh, un iet normali, bet jau pirms 3 gadiem izlaisto Hard Truck Convoj man ierausta uz labakas kvalitates! :/ Man skjiet bij jabut otradak… 😀 😀

    #191341
    rt25
    Participant

    Dzirdēju, ka Nvidia 8.sērijas kartēm jaunākos driaverus speciāli uztaisījuši lēnākus, lai būtu redzama atšķirība starp 8. un 9. sērijas kartēm 😀

    #191342
    Ralfie
    Participant

    Man instalējot Win7 atrada 100% draiverus 3 gadus vecam kompim.. vienīgi nevaru iedarbināt TV tjuneri, kaut arī tam draiverus pats atrada.. Ražotājs vēl nav uztaisījis TV lūrāmo programmu priekš Win7 bet ar Vistas un XP softu nedarbojas.. 🙁 tas pagaidām ir tāds lielākais mans atrastais mīnuss iekš Win7.. 🙂

    Ä€truma ziņā Win7 ir daudz lēnāks par apgraizīto BARE WinXP, ko ikdiena lidinu.. 🙁

    #191343
    iKey
    Participant

    Ralfie, mēģini izmantot Compability mode, tā vismaz win7 biju iebarojis nVidia videokartiņas Vistas driveri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā