Windows 7 beta sabojā mp3 failus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 beta sabojā mp3 failus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147813
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_7000_1.jpg[/imgl]Daudzi Windows beta versiju (sākot ar build 6801) testētāji sūdzas, ka jaunā operētājsistēma sabojā viņu mp3 failus – nogriež 5-15 sekundes no sākuma. Pie tam šīs izmaiņas esot neatgriezeniskas, mp3 fails tiekot sabojāts.

    Sākumā domāja, ka vaininieks ir jaunais media pleijeris WMP 12, bet tad izrādījās, ka arī ar citiem pleijeriem ir tā pati problēma. Taisnība, visi mp3 faili netiek sabojāti, bet tikai tie, kuri galvenē (header) satur vairāk nekā 16 KB metadatu.

    Microsoft pārstāvji atzīst kļūdu un sola, ka uz datumu, kad visiem gribētājiem oficiāli būs pieejama Windows 7 beta 1, tiks izlaists attiecīgs ielāps (Hotfix).

    Avots 1, 2.

    #187702
    memorex
    Participant

    Beta paliek beta, nav ko citu piebilst, domāju win7 spēs izkonkurēs XP pēc SP1 iznākšanas

    #187703
    elvisburdajs
    Participant

    Man tieši tas pats notika :duno: Es pat nepārbaudīju ar citu pleijeri.

    Vairs neatškaņošu ar wmp.

    Starpcitu: viņš rāda ka tās dažas sekundes jau ir bijušas nospēlētas respektīvi līnija ir aizgājusi 6 sekundes uz priekšu jau no paša sākuma.

    #187704
    samurajs
    Participant

    elvisburdajs: tas jau vienalga ar ko tu atskaņo, ar wmp vai winamp! Sistēma noēd to mp3… bet pēc pāris dienam būšot salabots.

    #187705
    Wuu
    Participant

    Vot tas ir bugs 😀

    #187706
    usins
    Participant

    interesanta kļūda. Kaut kas nava labi, ja nespēj normāli atbalstīt standartu… laikam tas, lai visi lieto wma formātu, to tak nebojā 😀

    Bet ja nopietni, gan ja gadījās kāda drukas kļuda rakstot šādus tādus koda gabaliņus. Cerams salabos… tāds jau ir beta mērķis- atrast kļūdas, kras radušās izstrādājot

    #187707
    QueenZ
    Participant

    Taa maak tikai MS ar savu uber greizo OS 😀 Shito jau pat bail uz kompja likt

    #187708
    Creep
    Participant

    Nu ko var gribēt no betas?

    Bet jāadzīst, ka tiešām interesanta kļūda pagadījusies :duno:

    #187709
    Sid
    Participant

    QueenZ, tad patāsti man kādus brīnumus māk bubunts. Stable versija BEZ JEBKÄ€DA iemesla ņem un crasho? Vienīgais distrs, kuram esmu novērojis tādu “fīču”, tas maybe, lai rams atbrīvojās, jo vienīgais veids, kā atkal likt pc strādāt, ir restarts? 😀 Kā arī – tā ir tikai beta, nāks gatavā versija, visi lietos un priecāsies. ;]

    #187710
    shady
    Participant

    Sid – to kādēļ TEV krešo, to tak neviens cits nevar zināt – nav te gaišreģu forums….

    #187711
    Sid
    Participant

    shady, man pie pakaļas, ka tikai MAN crasho, bet fakts kā tāds – crasho. Nevaru iedomāties nevienu, kuram, piemēram, XP tā pat vien crashotu, tas pats ar Vistu un, kad būs stable 7, domāju, ka tam arī.

    #187712
    shady
    Participant

    Sid – Bieži vien problēma parasti ir kur citur..

    #187713
    Sid
    Participant

    Ah zo? Nu tad Tev ir iespēja man izskaidrot – kāpēc citām os tā nav, bet ubuntam ir? Neintersē mani nekādi līkie pirksti vai vēl sazin kas – os nedrīkst tāpat vien crashot, īpaši vēl tad, ja es pat neesmu neko sācis konfigurēt. 😛

    p.s. vari neatbildēt, nav nekādas vēlmes šo topiku pārvērst linux vs win fleimā, gh.

    #187714
    samurajs
    Participant

    Es tev nevaru izskaidrot tavu problēmu, bet ubuntu 8.04 ir izcils Linux, man ne reizi nav nokāries. Ne velti tam ir LTS statuss. Jā, kārušās progas, Xserveris, tikai ne sistēma.

    Es te netaisu fleimu, bet vnk konstatēju faktu.

    #187715
    Creep
    Participant

    Khem, cik atceros, man taskbars bija sagājis grīstē tam ubuntu 8.04. Lielākā daļa no tā bija pazudusi, kautko izdevās dabūt atpakaļ, programmas neuzrādījās utt. Bet tas visticamāk, ka ir GNOME vaina, kas, ja pareizi atceros, tiek uzskatīts par bugainu/draņķīgu desktop environments

    #187716
    shady
    Participant

    Manuprāt, Gnomei nav nekādas vainas….

    #187717
    rikis15
    Participant

    Nju par 8.04 uz extensa 5220 mazliet bija jāpasvīst kad tiko iznāca negāja wifi klaviatūra del poga suspent nju to visu varēja salabot un pēc pāris mēnešiem kad iznāca updati tad ok viss bija.

    Uz manējā kompja tagad 8.10 un teikšu ka ir ok viss strādā arī suspent lai gan ar hibernate ir probas izslēdzot itkā saglabā bet slēdzot iekšā kompi neatverās iepriekšējais, bet pārējais strāda· lab tas off topiks

    Par win 7 gadījumā mikro mīkstais atkal nav pārcenties un gribējis ielikt kautkādu tool kas baudītu mp3 legalitāti vai kā jo no šā un tā tak failus os neaiztiek :hmz:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā