windows vista

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas windows vista

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146465
    Atomz
    Participant

    Aptauja tiem kas ir izbaudījuši windows vista.

    #174728
    msh
    Participant

    Neredzu par ko balsot :nez: Bilam ir lielummānija. – neder, tur tak nekā nav 😀 Nedaudz pārāk daudz visa kā. – tas pats – tur nekā nav. Ir jau labi. – nepiekritīšu, priekš kam tad tie resursi jāiznieko, ja neko īsti neredzi? :die: Superīgs interfeiss. – nu te visi iepriekšējie 😀

    Iemesls, protams, tāds, ka esmu lietojis compiz – fusion, un tapēc vistiņas AERO izskatās pēc rijīgas kakas, kur no krutuma ir tikai smaka. Compiz – fusion vismaz tu redzi, kur tev tie resursi paliek :rofl:

    #174729
    archeens
    Participant

    Nē nu interfeicam piekrītu, tas ir tiešām labs, bet darbīgs viņš gan nav, biju uzlicis Vista, nevis home edition bet kkādu citu, man negāja lielākā, daļa ko vajadzēja, pēc 3 dienām uzliku atpakaļ xp.

    #174730
    Mad182
    Participant

    Ja neņemem vērā, ka uz linux smukāki un sarežģītāki efekti griežas un 4x švakākas kastes, tad jau labs 😀

    #174731
    azazul
    Participant

    Vajag 5to varianto : nekā tur nav.

    #174732
    msh
    Participant

    Mad182 wrote:

    Ja neņemem vērā, ka uz linux smukāki un sarežģītāki efekti griežas un 4x švakākas kastes, tad jau labs 😀


    Nu, laikam es esmu līkrocis, uz 12. slacka ar axp2500+ un 1 GB RAM diezgan manāmi kasti nobremzēja :hmz:

    #174733
    Tvinky
    Participant

    Tad vajag arī 6 variantu, ja 5 ievieš: “Centušies pizģīt no Mac OS X”. Spootlight, kalendārs, šahs, explorers līdzinās pat Tiger finder’am. Tur par balsot nav ko – zagļi.

    #174734
    memorex
    Participant

    Man patīk arī izskats, bet uz xp var dabūt tādu pašu iekonomējot resursus

    #174735
    msh
    Participant

    memorex wrote:

    Man patīk arī izskats, bet uz xp var dabūt tādu pašu iekonomējot resursus


    Kā?

    #174736
    shady
    Participant

    Vistas GUI – uz Windows XP {es, protams, neesmu mēģinājis}

    #174737
    usins
    Participant

    Teikšu tā. Aero ir labs, bet ne tik labs kā saslavēja Microsoft progeri :). Bet kāpēc visi liek zsvaru uz aero, ja galvenās izmaiņas tomēr ir OS kodolā, uzlabota meklēšana, dorība, jaunas spēles 😀 3D efektim bagātākas. Start ticis pie jauna izkārtojuma un funkcijām. Tālāk Usera mapīte savādāk izkārtota, uzlabota drošība- defenders pat atrod ļaunās prgrammas. Par jaudīgiem datoriem…

    ielikšu bildi skeptiķiem 🙂

    [img]https://usins.nee.lv/files/2008/01/noslodze.jpg[/img]

    P.S.- neko nemainīju, viss ir oriģināli salikts 🙂

    Tad sakiet, ka vajag jaudīgu kasti 🙂

    Lielā RAM slodze bija tad, kad instalēju office un ar Defenfder skenēju kompi.

    #174738
    aega
    Participant

    nu nezinu gan, man no 2gb ram rij 790mb, iesleegts tikai firefox, bet vista nav svaiga, kaadu meenesi staav jau

    #174739
    usins
    Participant

    ā jā, man IE bija ieslēgts 🙂 aizmirsu pavisam.

    Bet tagad man 420 MB RAM ēd 🙂

    #174740
    azazul
    Participant

    Galvenā izmaiņ a vistā ir DRM.

    Ar to arī nozīmīgo izmaiņ u saraksts beidzas.

    #174741
    msh
    Participant

    Ak jā, dēerem 😀 Man reiz pirms kādiem sešiem gadiem gadījās izlasīt bila sarakstītu grāmatu… Tolaik vēl nesapratu, kas ir kas… Tā grāmata bija sarakstīta vēl pirms win95 izlaišanas, bet tur bija bila murgi par DRM tēmu…

    #174742
    Mad182
    Participant

    msh wrote:

    Mad182 wrote:

    Ja neņemem vērā, ka uz linux smukāki un sarežģītāki efekti griežas un 4x švakākas kastes, tad jau labs 😀


    Nu, laikam es esmu līkrocis, uz 12. slacka ar axp2500+ un 1 GB RAM diezgan manāmi kasti nobremzēja :hmz:

    Droši vien, jo man majās ubuntu ar 256 MB RAM, 1,6 Ghz Athlon proci un GF MX 440 64 MB ar visiem caurspīdīgajiem un staipīgajiem logiem griežas daudz ātrāk un stabilāk, nekā vista bez efektiem uz 1GB RAM un 1,8 Ghz Semprona…

    #174743
    msh
    Participant

    Jā, bet pats ubnutu ir nestabils :die: 😀

    #174744
    samurajs
    Participant

    msh: ja tagad palaidīsi fleimu “nestabilais ubuntu vs. stabilā vista”- dabūsi pa purnu! 😀

    Aizmirsts vēl 1 balsošanas variants “Vistai vieta kūtī kopā ar aero u.c. pričendāļiem”. Nu ir jau cmuki, bet man resursus nav kur likt? Lietoju Vistamizer uz XP, kas resursus nerij, bet puņķainos beryl logus no debian uzreiz nonesu… 😀

    #174745
    usins
    Participant

    nu es jau neteikshu par stabilitāti. Tagad pat Vista liekas stabilāka par tu ubunto- draiveru ziņā, jau nu noteikti, tomer visi atbalsta Microsoft- nu es domaju hardware ražotājus, visi zin, ka tur apgrozās liela nauda.

    Njā. Tie efekti jau nav galvenie, man patīk tas, ka visu ļoti ātri var atrast, kas uz tava datora ar 1 pogas palīdzību un tad tik raxti ko vajag 🙂

    #174746
    memorex
    Participant

    msh wrote:

    memorex wrote:

    Man patīk arī izskats, bet uz xp var dabūt tādu pašu iekonomējot resursus


    Kā?


    Jau 100 un 1 reizi runāts… UTFG

    Nu tas ka ram ēd 3x vairāk kā XP ta vel nekas, cik 1GB maksā, value laika 13Ls…. taka pat skolnieks nopirkt varēs :party:

    Bet lielākā problema vistai ir ka tam sasoditajam aero vajag kautkādu video karti, kas piemēram ofisa darba ir pilnīgi lieki izmesta nauda, un tomēr uz Vistas nav vel visi driveri, un kāds vecāks softs arī neiet. :duno:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā