Jaunumi

Google Wear OS ļaus trešās puses izstrādātājiem izveidot pielāgotus logrīkus

Google jaunā bloga ierakstā norāda, ka tagad ļaus trešās puses izstrādātājiem izveidot pielāgotus logrīkus Wear OS. Uzņēmums par  logrīkiem, kurus lietotāji izmantot, lai iegūtu informāciju par laika apstākļiem, kalendāra paziņojumiem vai tādiem statistikas datiem kā sirdsdarbības ātrums, iepazīstināja 2019. gadā. Visi logrīki līdz šim bija no Google vai ierīces ražotāja.

Google bloga ierakstā min, ka logrīki var būt paredzēti dažādiem mērķiem, piemēram, lietotāja ikdienas darbības progresa izsekošanai, ātrai treniņa sākšanai, nesen atskaņotas dziesmas startēšanai vai ziņojuma nosūtīšanai iecienītajam kontaktam. Logrīki tiek veidoti, jo ar to palīdzību lietotājs svarīgāko nepieciešamo informāciju var uzzināt ātrāk, kā atverot aplikāciju.  Ja lietotājam būtu nepieciešama plašāka informācija, pieskaroties logrīkam, pulkstenī vai viedtālrunī tiks atvērta attiecīgā logrīka lietotne.

Jaunākajā bloga ierakstā uzņēmums apgalvo, ka jaunie pielāgotie logrīki “būs pieejami lietotājiem vēlāk šajā pavasarī, kad tiks publicēts attiecīgais Wear OS platformas atjauninājums”.

Avots: The VergeGoogle

Atbildēt

Līdzīgi raksti