Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

Ierīce, kura pārvērš iPhone portreta attēlus hologrammās

Hologrammas ir satriecošas un iedvesmojošas, lai gan pagaidām, manuprāt, mēs tām vēl neesam atraduši patiesi praktisku un lietderīgu pielietojumu. Tomēr esam redzējuši, kā tās var izmantot koncerta vai prezentāciju laikā. Kad iedomājamies par tehnoloģijām, kuras spēj veidot hologrammu, rodas priekšstats par augstām cenām, taču izskatās, ka tā vairs nav patiesība.

Kickstarter vietnē 2018. gadā hologrammu fanātu veidotais uzņēmums šobrīd mēģina piesaistīt investīcijas ierīcei, ko sauc par Looking Glass Portrait. Viens no galvenajiem pārdošanas veicinošajiem faktoriem ir ierīces spēja visai ātri, izmantojot iPhone portreta fotografēšanas režīmu, attēlu pārvērst par hologrammu. Fotoattēls vienkārši jāpārsūta uz ierīces programmatūru tā apstrādei, un gandrīz uzreiz varēsiet redzēt attēla projicēto hologrammu ierīcē.

Lai gan tās nav hologrammas, kuras esam redzējuši televīzijas šovos un filmās, šīs projekcijas joprojām ir ievērojams, tehnoloģisks sasniegums. Jaunā Looking Glass Portrait ierīce paceļ digitālo fotoattēlu jaunā līmenī. Personīgi, gan neesmu pārliecināts, cik ļoti efektīva ir ierīces izmantošana ikdienas praksē, taču tā kā tas ir jauns produkts tirgū, viss vēl ir priekšā.

Looking Glass Portrait ierīce šobrīd Kickstarter projekta ietvaros ir par zemāku cenu-  199 ASV dolāriem.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – Kickstarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti

Apskati projektu Kickstarter mājas lapā.

Lasi arī citus mūsu rakstus par Kickstarter platfromā izvietotiem tehnoloģiju projektiem!

Atbildēt

Līdzīgi raksti